1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

İnstagram’da Sayfamı Ziyaret Edenleri Nasıl Görebilirim?

İnstagram’da Sayfamı Ziyaret Edenleri Nasıl Görebilirim?
İnstagram’da Sayfamı Ziyaret Edenleri Nasıl Görebilirim
0

Profiline Baktığım Kişi Bunu Anlayabilir Mi?, Birinin Instagram Hesabına Girince Bildirim Gider Mi?, İnstagram Da Sayfamı Ziyaret Edenleri Nasıl Görebilirim?, Detaylar yazımızda…

Instagram sayfanızı ziyaret edenleri görebileceğiniz bir uygulama bulunmaz ancak kullanıcılar bazı alternatif uygulamalar üzerinden buna benzer yöntemler denemektedir. Hikayelerinizin sol alt kısmında yer alan kısma tıkladığınızda kimlerin görüntüleme yaptığınız görebilirsiniz. Youtube Abone Satın Al Fiyatları

Instagram hikayelerinizi kimlerin gördüğü listedeki kişilerin sıralaması belirli etkileşim oranlarının hesaplanması ile düzenlenir. İlk sırada çıkan kişiler ilk gören değil en fazla etkileşim kurduğunuz kişidir. Bu hesaplamalar için Instagram kendi algoritmasını geliştirmiştir. Etkileşimi artırmak gönderilerinizin keşfet alanına düşmesini sağlar. Tiktok beğeni satın al alternatifinden yararlanarak hem takipçi sayınızı hem de etkileşiminizi artırabilirsiniz.

Profiline Baktığım Kişi Bunu Anlayabilir Mi
Profiline Baktığım Kişi Bunu Anlayabilir Mi

Instagram ve Facebook uygulamaları böyle bir özellik kullanımına izin vermez. Profiliniz eğer herkese açık ise sadece paylaştığınız hikaye görüntülenmesini kimlerin yaptığını öğrenebilirsiniz. Hesabınız kapalı ise sadece takipçileriniz hikayelerinizi görüntüleyebilir. Hikaye görüntülenmeleriniz, beğeni, paylaşım ve yorumlar daha fazla etkileşim oluşturmanızı sağlar. Reels videoları paylaşmak ve özgün fotoğraflar keşfet kısmında görünmenizi etkileyecektir. Takipçi sayınız yüksek olursa fenomen olabilir firmalar ile reklam ve tanıtım anlaşmaları yaparak para kazanabilirsiniz. İnstagram hikaye izleme seçeneğine Popigram’da 5 TL’den başlayan fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Birinin Instagram Hesabına Girince Bildirim Gider Mi
Birinin Instagram Hesabına Girince Bildirim Gider Mi

Bir kullanıcı sizin telefonunuzdan kendi Instagram hesabına giriş yaptığında “anında ilet bildirimi” hesabına giriş yapan kişinin mail adresine düşer. Instagram mail veya cihazınıza kayıtlı olan ayarlar üzerinden hesabınıza hangi cihazdan girildiğini belirten bir bildirim yollayarak güvenliğinizden emin olmak ister.

Birinin Instagram Önerilerinde Nasıl Çıkarım
Birinin Instagram Önerilerinde Nasıl Çıkarım

Hesabınızın farklı kullanıcıların arkadaş önerilerinde çıkması “ortak arkadaş” sahibi olmanızla alakalıdır. Instagram aynı tarz ve aynı içeriklerde de etkileşim gösterdiğinizde ortak arkadaşınız olmasa da öneri listesinde hesabınızı gösterebilir. Instagram hesabınızı önerilenler listesine kapatmak için yapmanız gerekenler:

 • Profilinizde yer alan Ayarlar sekmesine girin
 • Profil Hesap Önerileri Göster butonundaki işareti kaldırın
 • Gönder’i seçin

Hesabınızı önerilere kapattığınızda farklı kullanıcıların sizi takip etmesi için keşfet alanında gönderilerinizin yayınlanması gerekir. Beğeni, paylaşım, izlenme ve yorum paketleri satın alarak Instagram keşfet sayfasında görülebilir Free tiktok likes ile istediğiniz paketleri güvenle satın alabilirsiniz.

Sosyal Medya Uzmanı ve YSA Medya Ceo’su Yunus Sedat Aydın Kimdir?

Dijital dünyanın öncülerinden biri olarak kabul edilen Yunus Sedat Aydın, Türkiye’nin dijital pazarlama sektöründeki önde gelen isimlerinden biridir. Kariyerine 2010’lu yılların başında adım atan Aydın, o dönemde henüz keşfedilmemiş olan dijital reklam ve sosyal medya faaliyetlerine yön veren isimlerden biri olmuştur.

Sektöre olan tutkusu ve edindiği bilgi birikimi sayesinde, kısa sürede Türkiye’nin önde gelen sosyal medya uzmanları arasında yerini almıştır. Özellikle pandemi öncesinde yaptığı stratejik tahminler ve benimsediği yenilikçi yaklaşımıyla, iş dünyasına büyük katkılar sağlamıştır.

Yunus Sedat Aydın, bilişim dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve sektöre sürekli yeni dinamikler kazandırmaktadır. Kurucusu olduğu YSA Medya‘nın CEO’su olarak, Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli kurumlarına ve işletmelerine değer katan projelere imza atmıştır.

Teknoloji alanındaki geniş bilgi birikimiyle, C#, C, Java, ASP.NET gibi programlama dillerinde uzmanlaşmış ve bu yeteneklerini web tasarımı, mobil yazılım geliştirme, SEO ve Google Adwords gibi dijital pazarlama stratejileriyle birleştirmiştir. Bu sayede, Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarında markaların görünürlüğünü artırmak ve hedef kitleye etkili bir şekilde ulaşmak konusunda başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Yunus Sedat Aydın, başarılı kariyeri boyunca birçok prestijli ödülün sahibi olmuştur. Ancak başarısını ödüllerle sınırlamayan Aydın, sürekli olarak markalara, devlet kurumlarına ve iş insanlarına yönelik stratejiler geliştirerek adından sıkça söz ettirmiştir.

Özellikle markaların ve kurumların risk ve algı yönetimi süreçlerinde önemli bir rol oynamış olan Yunus Sedat Aydın, geliştirdiği projelerle Türkiye’nin dijital dönüşümüne büyük katkı sağlamıştır. Gelecekte de inovatif yaklaşımıyla sektöre yön vermeye devam edeceği kesin gözüyle bakılmaktadır.

İlgili Yazılar;

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir