1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

İstanbul Deneyim Hediyeleri İnternet Mağazası: Bodo!

İstanbul Deneyim Hediyeleri İnternet Mağazası: Bodo!
Bodo İstanbul Deneyim Hediyeleri İnternet Mağazası
0

İstanbul öyle özeldir ki hangi sokağına çıksanız farklı bir hava verir size! Vapurun sesi, martıların gülüşmeleri, Kız Kulesi’nin zarafeti, simitin lezzeti, Boğazın tatlı esintisi derken adeta rüyada gibi hissettirir. Bu şehri farklı kılan binlerce sebep sunulabilir, sebeplerden biri de İstanbul deneyim hediyeleri internet mağazası, bodo.com! bodo’nun deneyim hediyeleri, İstanbul’u en özel yönlerden hissetme, tanıma dahası yaşama fırsatı sunuyor! İstanbul’u diğer şehirlerden özel kılan farklılığı ise bodo’yu da diğer hediye mağazalarından ayrı kılan, sıra dışı hizmet tarzı. Nesnel hediye yaklaşımını geride bırakarak insanların daha çok öğrenerek gelişmesine, aynı zamanda keyif yaşamasını böylece olumlu deneyimlerle ilerlemektir, bodo’nun hediye tarzı! Anne, baba, çocuklar, iş arkadaşları, dostlar, eş, sevgili, öğretmen, akrabalar, kardeşler hatta kendiniz için bile bodo dan muhteşem sürprizler satın alabilirsiniz. Çift kişiye, aileye, arkadaş gruplarına yahut kişisel seçimlere yer verilir. Tek kişilik görünen hediyeleri daha fazla kişiye armağan etmek isterseniz, deneyimin anlatım sayfasına giriş yaparak bu sayıyı düzeltir hediyenizi kolayca hazırlarsınız. Ayrıca çok yakın olduğunuz kişilere örneğin eşinize sürpriz seçmek istediğinizde romantik iki kişilik sürprizleri birlikte değerlendirmek üzere sipariş verebilirsiniz.

İstanbul’da deneyim hediyeleri

Bildiğiniz üzere iki ayrı kıtada parçaları olan megakentte, etkinlikler yapılırken genellikle bulunulan yaka tercih edilir. bodo bunu da göz önünde bulundurarak, sizlere kolaylık olması açısından, ‘’Avrupa Yakası Deneyimleri’’, ‘’Anadolu Yakası Deneyimleri’’ olarak özel kategoriler hazırladı. Farklı yoldan öğrenmek isterseniz de deneyimin kendi sayfasında bulunan, merkezi konumlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Zamanın en sık kullanılan araçlarından olan kartlar da bodo’nun modern sisteminin bir parçası olarak hizmet vermekte. 1 ya da birden beşe kadar tercih ettiğiniz sürprizleri sipariş verirken hem online hediye sertifikası hem de hediye kartı olarak iki seçenekte teslim alma hakkınız var.

İstanbul’da deneyim hediyeleri
İstanbul’da deneyim hediyeleri

Özenle süslenip hazırlanan kutularda gelmesini istediğiniz kartı, hangi tarihte teslim almak istediğinizi belirterek sipariş oluşturabilirsiniz. Evet, bodo’da belirsizliğe çok sık rastlanmaz böylece içiniz rahat, önünüzdeki sizi bekleyen özel güne hazırlanabilirsiniz. ‘’Uçuşlar’’, ‘’Romantik’’, ‘’Aktivite’’, ‘’Tekno’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Atış Deneyimi’’, ‘’Sanat’’ gibi başlıklar, olağanüstü zamanların habercisi gibidir. Artık o eşsiz anları yaşama sırası sizde!

İstanbul’da deneyim hediyeleri nelerdir?

Etkileyiciliğini yıllar geçse bile yitirmemiş olan anı listenize, bodo farkıyla yenilerini ekleyerek hayat kalitenizi arttırın. ‘’İki Kişi için Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’, gerçek uçak ortamında uçağın rotası sizde olsun! ‘’iki Kişi için VR Sanal Gerçeklik Oyunu’’, çocuklarınıza yahut arkadaşlarınıza eğlencenin kapılarını açın. ‘’İki Kişi için ATV Safari’’, arazide gönlünüzce özgürlüğün tadını çıkarın. ‘’Romantik Yat Gezisi’’, İstanbul’u duygularınızla renklendirin. ‘’Asya Yakasında Anti Stres Masajı’’, hem gerginliğe hem strese, bu masajla veda edin. bodo İstanbul için diğer merak ettiklerinizi hızla keşfe başlayın.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir