1. Anasayfa
 2. Alkol

Jagermeister Fiyatları

Jagermeister Fiyatları
Jagermeister Fiyatları
0

Jagermeister Fiyatı nedir? 2023 yılının sonuna gelindiğinde, alkollü içecek fiyatları her zaman dikkat çeken bir konu olmaktadır. Özellikle Jagermeister gibi popüler bir markanın fiyatı merak edilen bir konudur. Bu Alman likörü, Türkiye’de oldukça rağbet gören bir içecektir. Fiyatı Nedir sizler için güncel Jagermeister Fiyat listesini araştırdı;

Jägermeister Fiyat
Jägermeister Fiyat

Jagermeister Fiyatları

2023 yılı sonuna geldiğimizde Jagermeister güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir;

 • Jagermeister 4 cl’lük şişe fiyatı: 70,00 TL
 • Jagermeister 35 cl’lik şişe fiyatları: 425,00 TL
 • Jagermeister 50 cl’lik şişe fiyatları: 585,00 TL
 • Jagermeister 70 cl’lik şişe fiyatı: 780,00 TL
 • Jagermeister 100 cl’lik şişe fiyatı: 1.080,00 TL
 • Jagermeister Cold Brew Coffee 100 cl şişe fiyatı: 825,00 TL
 • Jagermeister 100’lük Manifest şişe fiyatı: 1.640,00 TL
 • Manifest 50 cl’lik şişe fiyatı: 825,00 TL

Yukarıda belirtilen Jagermeister fiyatları güncel piyasa tavsiye satış fiyatlarıdır.

Jagermeister eski fiyatları ile güncel fiyatları karşılaştırmak isterseniz aşağıdaki fiyat tablosundan yararlanabilirsiniz.

ÜrünYeni Fiyat (₺)Eski Fiyat (₺)
Jagermeister 4 cl’lük şişe50,00 ₺70,00 ₺
Jagermeister 35 cl’lik şişe405,00 ₺425,00 ₺
Jagermeister 50 cl’lik şişe565,00 ₺585,00 ₺
Jagermeister 70 cl’lik şişe760,00 ₺780,00 ₺
Jagermeister 100 cl’lik şişe1.060,00 ₺1.080,00 ₺
Jagermeister Cold Brew Coffee 100 cl şişe805,00 ₺825,00 ₺
Jagermeister 100’lük Manifest şişe1.620,00 ₺1.640,00 ₺
Manifest 50 cl’lik şişe805,00 ₺825,00 ₺
Jagermeister Fiyat Karşılaştırma Listesi
Jager Fiyat
Jager Fiyat

Jagermeister Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Jagermeister için araştırma yaparak en uygun fiyattan yararlanmayı istemektesiniz. Uygun ve ucuz Jagermeister Fiyatları hakkında araştırmanıza bizde katkı sağlamak için güncel Jagermeister Fiyat listesini paylaştık. Yorumlar kısmından eksik veya hatalı gördüğünüz kısımları bize bildirebilirsiniz. Jagermeister Fiyatları hakkında merak edilen, sıkça sorulan soruları sizler için derledik inceleyebilirsiniz. Güncel ve detaylı fiyat listelerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz

Fiyatinedir.net Jagermeister Fiyatları bilgisini sizler için araştırdı ve yayınladı. Bu yazımızı takibe alarak güncel Jagermeister Fiyatı nedir bunu öğrenebilirsiniz. Unutmayın sitemiz üzerinde diğer konulara bakarak güncel fiyatları sürekli takip edebilirsiniz.

Jagermeister nedir?

Jagermeister, 56 farklı bitki ve baharattan yapılan, 35% alkol oranına sahip Alman bir likördür. 1934 yılında Curt Mast tarafından Almanya’nın Wolfenbüttel kentinde icat edilmiştir.

Jagermeister nasıl içilir?

Jagermeister, genellikle oda sıcaklığında, shot olarak içilir. Ayrıca, soğuk bira veya kola ile karıştırılarak da içilebilir.

Jagermeister’ın tadı nasıldır?

Jagermeister’ın tadı, anason, tarçın, karanfil ve zencefil gibi baharatların karışımından oluşur. Tatlı ve acı bir tadı vardır.

Jagermeister’ın kalorisi nedir?

Jagermeister’ın 100 ml’sinde 292 kalori vardır.

Jagermeister’ın zararları var mı?

Jagermeister, diğer alkollü içecekler gibi aşırı tüketildiğinde zararlıdır. Alkol bağımlılığına, karaciğer hasarına ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilir.

Jagermeister Fiyatları

Peki Jagermeister Fiyatı bilgisine nasıl mı ulaştık?

Mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Jagermeister Fiyatı listesini hazırladık.

 • Paylaştığınız Jagermeister Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Jagermeister Fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün Fiyatların listesi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

Bonus Bilgiler

Ek Bilgiler

 • Jagermeister, Almanca’da “Avcı Efendisi” anlamına gelir.
 • Jagermeister’ın şişesinin üzerindeki logoda, bir geyik ve onun boynuzları arasında bir haç tasvir edilmiştir. Bu logo, Curt Mast’ın avcılık tutkusunu temsil eder.
 • Jagermeister, dünya çapında en çok satan alkollü içeceklerden biridir.

Fiyatinedir.net Bilgilendirme Metni

Fiyatinedir.net web sitesi sizlere güncel fiyat bilgisi sağlamak üzere kılavuz görevi gören bir platformdur. Bu noktada Jagermeister fiyatı gibi diğer tüm konularımızda yer alan fiyat bilgileri sadece kılavuz olması için yayınlanmaktadır. Sitemiz Jagermeister fiyat listesi gibi diğer fiyat listelerini de ilgili kurumların çağrı merkezi, fiziki şube ziyareti, internet mecraları ayrıca internetteki kullanıcı, tüketici yorumları üzerinden temin etmektedir. Fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda fiyatinedir.net web sitesinin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Güncel fiyatlar için ilgili kurumlardan fiyat talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sorumluluk reddi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim ve hakkımızda sayfalarında sitemiz ve hizmetimiz ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Reklam çalışması gibi durumlar için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Alkol fiyatlarını, diğer her şeyin güncel fiyatını takip edebileceğiniz gibi Fiyatı Nedir sitesinden takip edebilirsiniz.

Diğer Alkol Fiyat Araştırmaları;

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir