1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Köfteci Yusuf Burger Fiyatları

Köfteci Yusuf Burger Fiyatları
Köfteci Yusuf Burger Fiyatları
0

2022 Köfteci Yusuf Burger Fiyatları

Son dönemde köfte şubeleri ile sıkça karşılaştığımız mağaza hakkında biraz bilgi vererek konuyu aktaralım. Köfteci Yusuf Avm tarzı yerlerde yerini alarak düşük fiyat kaliteli ve hızlı hizmeti benimseyen bir marka haline gelmiştir. Köfteci Yusuf Burger Fiyatı, Köfte ekmek, porsiyon köfte ile başlayıp çeşitli meze ve ikramları ile de beğeni topladı. Bu yazımızda ise popüler hale gelen köfteci yusuf burger fiyatları başlığından bahsedeceğiz.

2022 Köfteci Yusuf Burger Fiyatları

Ürünü deneyimleme şansım olduğu için kendi fikrim doğrultusunda anlatım yapacağım. Satışta olan burger tek ve çift köfteli olarak sunulmaktadır. Her ikisini de tükettiğim için doyurucu olduğunu söyleyebilirim. Burger’in içerisinde köfte ve peynir bulunmaktadır. Domates, turşu vb ürünler yoktur. Ayrıca Köfteci Yusuf’a özel burger sosu bulunuyor. Yerken mangal tadı alacağınız kaliteli yeme keyfi sunmaktadır.

2022 Köfteci Yusuf Burger FiyatlarıKöfteci Yusuf Burger Fiyat

Köfteci Yusuf Burger Fiyatları

 • Köfteci yusuf burger fiyatı tek köfte 12 tl
 • Köfteci yusuf burger fiyatı çift köfte 17 tl

Ürünlere 1 içecek ücretsiz verilmektedir ( cola veya ayran ) Ek olarak patates kızartması alırsanız 3 lira, 6 lı soğan halkası 3 TL. Bu fiyatlar şubelerde geçerli olan fiyatlardır, online sistemlerde farklılık gösterebilir.

Köfteci Yusuf Burger Fiyat

Köfteci Yusuf Burger Fiyatları
Köfteci Yusuf Burger Fiyatları

İlgili yazılar sizlere daha iyi bilgi verebilmek amacı ile hazırlanmıştır.  Fiyat Araştırması sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Köfteci Yusuf Hakkında

Köfteci Yusuf Burger Fiyatı
Köfteci Yusuf Burger Fiyatı

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 24 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Köfteci Yusuf Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursa’da 34, İstanbul’da 57, Ankara’da 11, İzmir’de 17, Balıkesir ve Samsun’da 7, Antalya’da 5, Aydın ve Yalova’da 4, Afyonkarahisar, Denizli, Konya, Kocaeli ve Muğla’da 3, Bilecik, Eskişehir, Kırklareli, Ordu, Kırıkkale, Manisa, Sakarya ve Tekirdağ’da 2, Isparta, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Düzce, Edirne, Zonguldak, Aksaray, Nevşehir ve Kırşehir’de 1’er tane olmak üzere toplam 189 noktada hizmet vermektedir.

Köfteci Yusuf Burger Fiyatları 2022
Köfteci Yusuf Burger Fiyatları 2022

Bursa Yenişehir’deki Et Entegre Tesisimizde bulunan Hesaplı Kasap’ımız, zengin kasap ve şarküteri ürünleriyle sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Köfteci Yusuf Menü Fiyatları

Fafa’s Burger Menü Fiyatları – Köfteci Yusuf Burger Fiyatları – Eddy Burgers Menü Fiyatları –  Ercan Burger Menü Fiyatları – Saloon Burger Menü Fiyatları – Packet Burger Menü Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir