1. Anasayfa
 2. Maaş

Matematik Öğretmeni Maaşları Ne Kadar 2022

Matematik Öğretmeni Maaşları Ne Kadar 2022
Matematik Öğretmeni Maaşları Ne Kadar 2022
0

Matematik Öğretmeni Maaşları Ne Kadar 2022? merak edenler için araştırma yaptık. Sizlere Zamlı Matematik Öğretmeni Maaşları, 2022 yılı Matematik Öğretmeni Maaşları ne kadar bilgisini hazırladık. Bu yazımızda en düşük Matematik Öğretmeni maaşı ne kadar bilgisine de ulaşabilirsiniz.

2022 yılında Matematik Öğretmeni maaşları merak edilenlerden olmuştur. Fiyatinedir.net olarak 2022 Matematik Öğretmeni maaşları ne kadar araştırmasını yaparak bu listeyi sizler için hazırladık.

ilköğretim matematik öğretmenliği maaşı
ilköğretim matematik öğretmenliği maaşı

Matematik Öğretmeni Maaşları Ne Kadar 2022

Son yıllardaki dalgalanmalı enflasyon vatandaşları tedirgin bir hale getirmiştir. Bu nedenle birçok kişi 2022 Matematik Öğretmeni maaşı konusunda araştırma yapmaktadır. Matematik Öğretmeni maaşlarına yapılan son zamlardan sonra bir nebzede olsa Matematik Öğretmenleri rahatlatmıştır. Ayrıca ilerleyen zamanlarda Matematik Öğretmeni Maaşlarına iyileştirmeler yapılacağı da konuşulmaktadır. Maalesef işlem yapılması da gerekmektedir.

Hem döviz hareketliliğinden oluşan hayat pahalılığı hem de enflasyon dalgalanması yüzünden Matematik Öğretmeni maaşları da eriyip gidiyor. Hayat pahalılığı Matematik Öğretmeni Maaşlarının yetersizliğine sebep oluyor. Lafı daha fazla uzatmadan Matematik Öğretmeni Maaşları ne kadar 2022 listesini paylaşalım;

 • Kamuda görev yapan matematik öğretmenlerinin maaşı eğer yeni atanmışsa ve bekarsa 2022 yılı için 6.629 TL’dir. Eğer bu kişi evliyse, çocuğu varsa ve eş çalışmıyorsa aldığı maaş 7000 TL’yi bulur. Öğretmenlerin ek ders ücretlerinin de olduğunu unutmamak gerekir. Bu durumda ek ders ve ilave ücretlerle birlikte alınan maaş 8.000 TL civarına denk gelir. Bu maaş tutarları hem ilköğretim matematik öğretmenleri hem de lise matematik öğretmenleri için geçerlidir.
 • Sözleşmeli matematik öğretmelerinin aldığı maaş 2022 yılında net olarak 6.629 TL’dir. Aile yardımı varsa bu maaş tutarı 7.000 TL civarına yaklaşır. Eğer ek dersler ve ilave ödemeler varsa, yeni atanan bir sözleşmeli öğretmen 7.500 civarında maaş alacaktır.
 • Ücretli matematik öğretmenleri ise ek ders karışlığında ücret alırlar. Tam olarak derse girseler bile kadrolu olan öğretmenlerle maaşları aynı olmaz. Haftalık tam olarak derse giren bir ücretli matematik öğretmeninin aylık maaşı 2.600 ile 2.800 TL arasında değişir.
 • Dershanelerde matematik öğretmenliği yapanların maaşları kamuya göre biraz daha fazladır. Ancak bunun için kendinizi kanıtlamış bir öğretmen olmanız gerekir. Eğer dershanede yeni işe başlıyorsanız, alacağınız rakamlar asgari ücret düzeyinde olacaktır. Deneyimli öğretmenlerin aldıkları maaşlar ise 7.000 TL’den başlar ve 10.000 TL’ye kadar yükselebilir.
 • Özel okullarda eğitim veren matematik öğretmenlerinin tecrübelerine göre aldıkları maaş tutarı 2022 yılında değişiklik gösterir. Buna göre özel okullarda çalışan bir matematik öğretmeninin alacağı maaş tutarı 5.000 ile 10.000 TL arasındadır.
matematik öğretmeni maaşları
matematik öğretmeni maaşları

Paylaştığımız liste son zamlardan sonraki Matematik Öğretmeni maaşı listesidir. Eksik, güncel olmayan veya hatalı bir maaş listesiyle karşılaşırsanız yorumlar kısmından bize bildirebilirsiniz.

Ayrıca; Kepçe Operatörü Maaşları Listesine de Bakabilirsiniz

Matematik Öğretmeni Maaşları sizce yeterli mi? bu konuda ki görüşlerinizi yorumlar kısmından ileterek bize bilgi verirseniz çok seviniriz. Diğer mesleklerin maaş bilgilerine bakmak isterseniz Maaşlar kategorimizden ulaşabilirsiniz. Yeni yılda Matematik Öğretmeni maaşı ne kadar olur? tahminlerinizi de bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Fiyatinedir.net sitesini takip ederek Matematik Öğretmeni Maaşları Ne kadar bilgisi gibi bütün maaş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Üstelik sürekli olarak güncel maaş bilgileri sunmaya çalışmaktayız. Güncel Matematik Öğretmeni maaşı bilgisine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Sizler için zamlı Matematik Öğretmeni maaşı bilgisine bu yazımızda yer verdik.

Yukarıda paylaştığımız Matematik Öğretmeni Maaşı güncel ve zamlı maaştır. Hatalı veya eksik gördüğünüz bir nokta olursa bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz maaş bilgisini de bizimle paylaşıp sitemize eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca; Özel Hastane Doktor Maaşları Listesine de Bakabilirsiniz

Matematik Öğretmeni Maaşları Hakkında

Paylaştığımız Matematik Öğretmeni maaşı 2022 yılına aittir. Yeni yılda farklı maaş skalaları olduğu sürece bu kategorimizden sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Sitemizi takibe alarak güncel maaş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer kategorilerimizden ülkemizdeki güncel fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Matematik Öğretmeni maaşı 2022 listesini araştırıp sizler için hazırladık ve yayınladık.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir