Necip MEMİLİ Ne Kadar Kazanıyor?

Necip MEMİLİ Ne Kadar Kazanıyor?

Necip MEMİLİ Namı Diğer Cumali KOÇAVALI Ne Kadar Kazanıyor?

Necip Memili ne kadar kazanıyor, Cumali kaç para alıyor, necip memili kaç para alıyor, necip memili bölüm başına ne alıyor, necip memili kazanç, necip memili çukur kazanç, necip memili kazancı, necip memili kaç para kazanıyor

Necip MEMİLİ Ne Kadar Kazanıyor?

Necip Memili ( Cumali ) karakteri ile haftalık 45 Bin TL Kazanmaktadır. (Çukur Dizisi Final yapmıştır, Yeni başlayacağı proje ile ilgili kazanç bilgisini netleştiği zaman paylaşacağız.)

Necip MEMİLİ kaç para alıyor
Necip MEMİLİ kaç para alıyor

Çukur dizisinin tartışmasız en çok sevilen karakterlerinin arasında bulunana Cumali Koçavalıların abisi olarak bilinmekte ve canlandırdığı karakteri inanılmaz oyunculuğu ile seyircilere yansıtan Necip Memili oldukça sevilmekte öğleki altın portakal en iyi erkek oyuncu ödülüne aday gösterilmiştir. Necip Memili 27 mayıs 1980 (40) yılında Adana dünyaya gelmiştir Devlet Konservatuvarı okumuş ve mezun olmuştur peki Cumali  Koçovalı ne kadar kazanmaktadır.

Necip MEMİLİ kazancı
Necip MEMİLİ kazancı

 

Necip MEMİLİ Rol Aldığı Yapımlar

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?