1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar
Para Kazandıran Oyunlar
0

Para kazandıran mobil uygulamalar ile internetten para kazanabilirsiniz. Bu uygulamalarda daha fazla vakit geçirerek ve verilen görevleri yaparak daha fazla kazanabilmeniz mümkün. Yabancı uygulamalara yönelerek döviz kazancı da elde edebilirsiniz. Para kazandıran mobil uygulamalar listesini sizler için hazırladım.

1- İnPaKa

Para kazandıran mobil uygulamalar içerisinde Türkçe uygulamalar mevcut. Bunlardan en önemlisi İnPaKa! Son dönemin popüler para kazanma uygulamalarından birisi olan İnPaKa’nın çalışma sistemi, komisyona dayanıyor. 

Uygulama içerisindeanlaşmalı markalar var. Bu markalardan hizmet almanız hâlinde ya da satış sağlamanız hâlinde ilgili marka, size bir miktar ödeme yapıyor. Uygulamada cüzdan sistemi mevcut. Telefondan para kazanmak için oldukça ideal bir yöntem.

2- Google Ödüllü Anketler

Para kazandıran mobil uygulamalar içerisinde bir başka popüler sistem Google Ödüllü Anketler uygulaması. Markaların sunduğu anketleri doldurarak para kazanabiliyorsunuz. Uygulama, haftada 1 anket gönderir. Anket doldurarak para kazanmak için ideal bir seçenek.

3- Anket Cepte

Para kazandıran uygulamalar içerisinde ilk sıralarda yer alan bir başka uygulama Anket Cepte! Uygulama üzerinden düzenli olarak anketler paylaşılıyor. Siz de bu anketleri doldurarak para kazanabiliyorsunuz! Düzenli olarak anket doldurduğunuzda aylık güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

4- WinWalk

Adımlarınızı sayan ve ünlü markaların hediye çekleriyle ödüllendiren WinWalk, yürüyerek para kazanmak için ideal bir seçenek. Böylece para kazandıran mobil uygulamalar arasında yerini alıyor. Akıllı telefonunuz varsa hemen kazanmaya başlayabilirsiniz!

5- SweatCoin

Yürüdükçe kazandıran bir başka uygulama SweatCoin. Adım atarak para kazanmak için ideal bir seçenek. Kazancınızı kripto para şeklinde alıyorsunuz.

Yukarıdaki adres aracılığıyla diğer para kazandıran uygulamaları inceleyebilirsiniz.

Uygulamalardan Para Kazanma Mümkün Mü?

Evet, uygulamalardan para kazanabilmek mümkün. Ancak bu uygulamalar aracılığıyla ciddi kazançlar sağlayabilmeniz mümkün değildir. Mevcut gelirinize ek gelir yaratmak istiyorsanız en güzel seçeneklerden birisi budur.

Gelirinizi artırmak ve para kazanma yollarını öğrenmek istiyorsanız ilgili kategoriye göz atabilirsiniz.

Para Kazandıran Oyunlar

Oyun oynayarak para kazanmak da mümkündür. Günümüzde gerçek para kazandıran oyunlar ile güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Para kazandıran mobil uygulamalar içerisine oyunları da dâhil edebiliriz. Bu oyunlardaki genel mantık, değerli oyun eşyalarını düşürüp gerçek parayla satmak üzerine kuruludur. Oyundan para kazanmanın farklı yolları da mevcut. Para kazandıran oyunlar şu şekilde;

1- Second Life

Second Life, para kazanmak için oldukça fonksiyonel bir oyun. Diğer savaş oyunlarına göre farklı bir sanal dünyayı yansıtır. 

Kendi oyuncunuzu yaratarak oyuna başlıyorsunuz. Sonrasında oyun içi eşyaları satarak oyunun para birimi olan Linden doları kazanabilirsiniz. Linden dolarının gerçek para karşılığı da bulunuyor. Bu şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. 

2- CounterStrike GO

İçerisinde bulunduğumuz dönemin en popüler oyunlarından birisi CS GO! CounterStrike Go oynayarak para kazanabilirsiniz. Oyun içi eşyalar satarak para kazanma mantığı burada da var. Çok değerli eşyalara sahip olarak bunları gerçek parayla ciddi rakamlara satabilirsiniz.

3- Dollar Candy

Dollar Candy, strateji ya da savaş oyunlarından farklı bir içeriğe sahip. Para kazandıran mobil oyunlar için tercih edilebilir. Oyun içerisinde size kartlar sunulur. Bu kartlarda yer alan benzer şekilleri tahmin ederek oyunu kazanıyorsunuz. 

Galip geldiğiniz her oyun için sanal para kazanırsınız. Sonrasında bunları gerçek para olarak değerlendirebiliyorsunuz. Ayrıca turnuvalara katılarak da gerçek para kazanabilirsiniz.

4- League of Legends

Oyun kısaca LOL olarak da bilinir. Oyun, tamamen ücretsiz olarak oynanabilir. Oyun içerisinde çeşitli yollarla para kazanabileceğiniz gibi ayrıca Twitch üzerinden canlı yayın açarak takipçilerinizle paylaşabilir, buradan da para kazanabilirsiniz.

5- Team Fortress 2

Oyun içerisinde düşen eşyaları satarak para kazanabileceğiniz bir başka oyun Team Fortress 2. Oyun kapsamında değerli sayılan ve gerçek parayla satılan birçok eşya mevcut. Ancak oyunun piyasası hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız gerekiyor. 

Kuru Fasulye FiyatlarıScottish Fold FiyatlarıKurutma Makinesı FiyatlarıPara kazandıran Mobil UygulamalarKestane FiyatlarıPringles FiyatlarıOrdu Fındık Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir