1. Anasayfa
 2. Araba

Pirelli Lastik Fiyatları

Pirelli Lastik Fiyatları
Pirelli Lastik Fiyatları
0

Pirelli Lastik Fiyatı merak eden kullanıcılar, Pirelli Lastik Fiyatları veya Pirelli Lastik Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Pirelli Lastik Fiyatı, Zamlı Pirelli Lastik Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Pirelli Lastik Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Pirelli Lastik Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Pirelli Lastik Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

2022 Güncel Pirelli Lastik Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Pirelli Lastik Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Pirelli Lastik Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Pirelli Lastik Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Pirelli Lastik Fiyatı 2022 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Pirelli Lastik Fiyatı yer almaktadır.

pirelli kış lastiği
pirelli kış lastiği

Peki, bu zam durumu Pirelli Lastik fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Pirelli Lastik Fiyatı ne kadar? Zamlı Pirelli Lastik fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

 • Pirelli 235/65 R16C 115R Carrier All Season Hafif Ticari 4 Mevsim Lastiği fiyatı 980,90₺ tutarındadır.
 • Pirelli 185/65 R15 88H Snowflake Cinturato All Season Oto 4 Mevsim Lastiği fiyatı 488,30₺ tutarındadır.
 • Pirelli 235/45 R18 94W Eco Cinturato P7 Seal Inside Oto Yaz Lastiği fiyatı 1.433,60₺ tutarındadır.
 • Pirelli 235/45 R18 98W XL Cinturato P7 Oto Yaz Lastiği fiyatı 1.119,00₺ tutarındadır.
 • Pirelli 195/65 R15 91H Cinturato P1 Verde Oto Yaz Lastiği fiyatı 396,98₺ tutarındadır.

Paylaştığımız Pirelli Lastik Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Pirelli Lastik Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Pirelli Lastik Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

Pirelli Lastik Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Pirelli Lastik Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Pirelli Lastik Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Pirelli Lastik fiyatı? Güncel Pirelli Lastik fiyatı ve ucuz Pirelli Lastik Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pirelli Lastik Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Pirelli Lastik Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Pirelli Lastik fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Pirelli Lastik Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Pirelli Lastik hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmi web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Pirelli Markası Hakkında

Pirelli, 1872 yılında Giovanni Battista Pirelli tarafından Milano’da, plastik üreticisi olarak kurulmuş, uluslararası arenada faaliyet gösteren lastik firmasıdır.

Lastik sektöründe Pirelli, ciro anlamında dünyanın 5. en büyük markasıdır. 2006 yılında Pirelli Lastikleri 3,94 milyar Euro satış elde ederek, bir önceki yıla göre %8,7 büyüme kaydetmiştir. Pirelli Lastikleri, lastiklerin dizayn, geliştirme, üretim ve pazarlama alanlarında faaliyet göstermesiyle, Uluslararası Pirelli Grubu’nun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Pirelli Lastiklerinin faaliyet alanı, hafif ticari araç ve motosikletten (cironun %70’ini oluşturan tüketici pazarı), otobüs, kamyon, traktör, iş makinesi ve çelik kordun üretim ve pazarlamasına (cironun %30’unu oluşturan endüstriyel pazar) kadar uzanmaktadır.

1870 yılında Giovanni Battista Pirelli tarafından buharla çalışan bir makine, 5 memur ve 50 işçi ile Milano’da kurulan Pirelli, şu anda dünyanın 17 ülkesinde toplam 23 fabrikada lastik sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyetine kauçuk alanında başlayan şirket, günümüzde de lastik ile beraber enerji ve komünikasyon alanlarında kullanılan kabloların üretimini de yapmaktadır.

Pirelli Fabrikaları

İzmit-Kocaeli bölgesinde yaklaşık 50 yıllık bir geçmişe sahip olan Pirelli, 1970 yılında hizmete soktuğu Pirelli İlkokulu’ndan sonra 2007 yılında açtığı İzmit Köseköy Pirelli Anadolu Lisesi ile bölgenin kalkınmasına destek olmaktadır. 750 öğrenci kapasiteli lisede, 25 derslik, spor salonu ve laboratuvar bulunmaktadır.

2022 Güncel 185 65 R15 Lastik Fiyatları

Togg araba fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir