1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

Ready 4 Raid Oyunu

Ready 4 Raid Oyunu
Ready 4 Raid Oyunu
0

Blokzinciri teknolojisini kullanarak FPS tabanlı aksiyon oyun konseptli Ready 4 Raid projesi ön satış başlattı. Ön satışa katılım sağlayanlar, piyasaya sürülmeden önce 2.6 kat kadar daha uygun satın alım imkânına sahip oluyorlar. Peki bu Ready 4 Raid projesi nedir?

Ready 4 Raid Oyunu

R4R Oyun projemiz baskın yapmak ve savunma yapmak üzerine kurulmuş çevrimiçi eşleşmeli bir takım oyunudur. 4 kişinin olduğu takımlar kurularak online eşleşme başlatılır. Toplamda 8 oyuncu karşılıklı olarak (4v4) eşleşme sağlar.

Ekiplerden herhangi birisi Baskın Takımını oluşturur, diğer takım ise savunma takımını oluşturur ve oyun başlar. Oyun içerisinde takımlar oyun içi sesli sohbet özelliğini veya yazılı sohbet özelliğini kullanabilir.

Ek Ödüller ve NFT Kazanma – (Oyun İçi)

Eşleşmeyi kazanan takım oyuncuları gösterdikleri K/D/A başarısına göre NFT kasaları kazanabilir. Kazanılan bu kasalar diğer FPS oyunlarında olduğu üzere kasa anahtarıyla açılabilir. Kasa anahtarları marketplace içerisinde R4R Token ile satın alınabilir. NFT kasaları nadirlik seviyelerine göre değer kazanır ve içlerinden rastgele özelliklere ve değere sahip olan silah tasarımları kazandırır. Kazandığınız silah tasarımlarını yine Marketplace içerisinden satabilir veya oyun içerisinde kullanabilirsiniz.

R4R Token, Ready 4 Raid Ön Satışı
R4R Token, Ready 4 Raid Ön Satışı

R4R Token, Ready 4 Raid Ön Satışı

30 Gün boyunca sürecek olan Ready 4 Raid projesinin ön satışına katılmak için resmi internet sitelerini ziyaret edebilir ve Pre-Sale alanından ön satışa katılım sağlayabilirsiniz. Ön satışa katılmak için Metamask veya Trustwallet cüzdanınızı bağlamalısınız. BNB, USDT veya BUSD ile ön satışa katılmanız mümkündür.

Ready 4 Raid Resmi İnternet Siteleri
Ready 4 Raid Resmi İnternet Siteleri

Ready 4 Raid Resmi İnternet Siteleri

Resmi internet sitelerinin haricinde .com veya .net gibi internet sitelerine girerek token’i almayınız! Proje’nin ismini kullanarak oluşturulan sahte internet siteleri bulunuyor! Yalnızca .online olan internet sitesini kullanınız!

Website: https://ready4raid.online (.com olan site sahtedir!)

Ön Satış: https://buy.ready4raid.online

Twitter: https://twitter.com/Ready4Raid

Telegram: https://t.me/Ready4Raid

Ön Satış Temsilci: https://t.me/alexthompson_r4r

Türkiye Telegram Grubumuz: https://t.me/Ready4RaidTurkiye

Tüm merak ettikleriniz için Türkiye Telegram grubumuza yazabilir veya Ön satış temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

DİKKAT BU YAZI YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

İzlenme Satın AlMuhabbetin.Net Sohbet SiteleriSıfırdan Borsa Eğitimi Borsa AdamSpotify Premium FiyatlarıReady 4 Raid Oyunu

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir