1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Shake Shack Menü Fiyatları

Shake Shack Menü Fiyatları
Shake Shack menü fiyatları
0

Shake Shack Menü Fiyatları

Geleneksel burgerler var, sonra modern olanlar var. Shake Shack, dünya çapında sevilen klasik Amerikan elyafının gelecek vaat eden ve güncellenmiş versiyonudur.

Bu, tekliflerinin sıradan burgerleriniz olmadığı anlamına gelir. Bu zincir, hızlı ve rahat bir lokanta olarak etiketlenen normal fast food restoranlarından bir adım ötede olduğundan, Shake Shack’ten daha iyi bir hizmet ve kalite bekleyebilirsiniz.

Shake Shack 2022 Menü Fiyatları

Shake Shack Menü Fiyatları

Sizler için Shake Shack Menü Fiyatlarını listeledik. Afiyet olsun.

Bu bağlantıdan diğer konularımıza göz atabilirsiniz.

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ssake Shack Hakkında

Modern tarzda “yol üstü hamburgercisi” olarak tanımlanabilecek Shake Shack®; tamamıyla katkısız, antibiyotik ve hormondan uzak, %100 angus etinden yapılan leziz hamburgerlerinin yanı sıra hot dog, dondurma ve daha birçok çeşidiyle tanınıyor. Taze ve kaliteli içerikler ile hazırlanan yiyeceklerinin yanı sıra, eğlenceli ve canlı ortamı ile Shake Shack tercih edilen buluşma noktaları arasında yer alıyor.

Shake Shack misyonunu, kullanılan malzemelerden çalışanlar için uygulanan politikalara, çevre duyarlığından, tasarım ve topluma yatırıma kadar, yaptığı işi her zaman en iyi şekilde yapmak üzerine kuruyor.

Shake Shack, aralarında Union Square Cafe, Gramercy Tavern, The Modern gibi New York’un ünlü restoranlarının da yer aldığı, Danny Meyer’a ait Union Square Hospitality Group’un (USHG) bir parçası. New York’taki Madison Square Park’ta 2004 yılında açılan ilk restoranından bu yana Shake Shack, şehrin birçok noktasında ve ayrıca Florida’da Miami ve Coral Gables, Washington DC, Connecticut’ta Westport ve New Haven, Pennsylvania’da Philadelphia’da restoranlarını açtı. Shake Shack’in Dubai ve Kuveyt’te de restoranları bulunmakta.

LÜKS HAMBURGERLER

Al Shaya grupla birlikte çalışmaya başladıktan ancak iki yıl sonra ilk şubelerini açtıklarını dile getiren Meyer, “Çalıştığımız insanları iyi tanımak ve o birlik olma ruhu yakalamak mağaza sayımızı arttırmaktan önde geliyor” ifadesini kullandı. Meyer, diğer hamburger zincirlerine kıyasla fiyat politikanız nasıl sorusuna, ”Bizi fast food zincirleriyle karşılaştırmak pek doğru olmaz. Biz ayak üstü yalnızca karın doyurma amaçlı değil, lüks restoran atmosferinde yenecek hamburgerler servis ediyoruz. Sunduğumuz hamburgerler her müşteriye özel el yapımı olarak hazırlanıyor” cevabını verdi.

Hedef 3 şube

Meyer, Türkiye’de şube sayısının artıp artmayacağı ile ilgili olarak da, “Burada nasıl karşılanacağımızı henüz bilmiyorum. Ama tabi hedefimiz bir ülkede en azından 3 şubemiz olmasıdır. Zaten Taksim Tünel’de açılacak olan ikinci şubemiz de çok yakında hizmet vermeye başlayacak. Sonrasını da birlikte bekleyip göreceğiz” diye konuştu. Shake Shack’ın Ortadoğu’daki tüm faaliyetleri, markanın Türkiye pazarı temsilcisi olan Shaya’nın bağlı olduğu Al Shaya Grup tarafından yönetiliyor. Kuveyt merkezli Al Shaya grubun Türkiye yatırımı olan Shaya, Starbucks, The Body Shop ve Topshop gibi dünya markalarının da Türkiye temsilcililiklerini elinde bulunduruyor.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir