1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

Suppi Nedir?

Suppi Nedir?
Suppi Nedir
0

Cüneyt ÖZDEMİR, yakın zamanda Suppi diye bir platform oluşturduklarını ve yayın hayatına başlatacaklarını belirtti. Bu doğrultuda Özdemir’i sevenler ve güvenenler Suppi Nedir diye araştırmaya başladı. Bizlerde sizler için bu yazıyı hazırladık. Suppi için belgesel ve haber platformu olacağını belirten Özdemir, Türkiye de ve dünyada tek olacak bir platform olduğunu belirtti. Ayrıca 05.01.2023 tarihindeki youtube yayınında Özdemir, Suppi’nin “Şuppiluliuma” kısaltması olduğu ve söylene bilirliğinin daha kolay olacağı için Suppi yi tercih ettiklerini belirtti. Şuana kadar anladığımız kadarıyla suppi nedir?  sorusunun cevabı olarak sayın Özdemir ve ekibinin geliştirdiği belgesel ve haber üzerine hizmet verecek bir App olacak.

Suppi Nedir?

Cüneyt Özdemir ve Kenan Taş tarafından ciddi başarılara adım atan ÖZGÜR VE TARAFSIZ HABERCİLİK çizgisinden sapmayan,  Cüneyt Özdemir Youtube Kanalı, başarılı ve TARAFSIZ yayın hayatına devam etmektedir. Kanalda geçtiğimiz günlerde Özdemir, Suppi adında Haber ve Belgesel olacak platformunu duyurdu. Platformun dünyada ve Türkiye de tek olacağından bahseden Özdemir, 04 ocak 2023 tarihindeki youtube yayınında bir ihtimal Suppi için ön yatırım alacaklarından bahsetti. 16 – 20 ocak arasında lansmanı yapılacak ve detayları buraya eklenecektir.

Suppi
Suppi

Suppi Dünyada bir ilk olacak

Sadece haber ve belgesel platformu olacak Suppi dünyada bir ilk olacak. Cüneyt Özdemir öncülüğünde yeni oluşturulacak platformun sadece belgesel ve haber içeriklerinden oluşacağını bilmekteyiz. Erken yatırımcı olma, destek olma gibi konular için kenan@dipnot.tv adresine mail atabilirsiniz.

Cüneyt Özdemir Biyografi

8 Şubat 1970’te, Ankara’da doğdu. İlk ve ortaokulu Yükseliş Koleji’nde, lise eğitimini ise Ankara Atatürk Lisesinde tamamladı. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden mezun oldu.

1990’dan itibaren basın yayın kuruluşlarında çalışmaya başladı. 1992’de muhabir olarak çalışmaya başladığı Mehmet Ali Birand’ın sunuculuğunu ve yapımcılığını yaptığı, 32. Gün haber programında 8 yıl zarfında genel yayın yönetmenliği dahil çeşitli görevlerde bulundu. 1993’te British Council bursu ile Londra’da kaldı. atv ana haber bülteni içinde “Cüneyt’in Büyüteci” başlıklı bölümü hazırladı. Bir yıl süreyle Siyaset Meydanı programının yönetmenliğini yaptı.

1996’dan itibaren uluslararası savaş bölgelerinden muhabirlik yaptı. Lübnan-İsrail sınırından, Kuzey Irak’tan ve Afganistan’dan haberler ve programlar hazırladı.

1999’da CNN Türk’ü kuran kadronun içerisinde yer aldı. 2003’te Irak işgalini muhabir olarak izledi.

Cüneyt Özdemir Suppi
Cüneyt Özdemir Suppi

Cüneyt Özdemir Kariyer

2000 yılından beri, bir dönem Soner Yalçın ile birlikte sunduğu “5N1K” başlıklı haber programını hazırlayıp sunmaktadır. Günlük yayınlanan “5N 1K” başlıklı haber programı, birçok ödüle layık görüldü. 3 kez Altın Kelebek, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından verilen Mahmut Dikerdem Ödülü, iki kez Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği ve Çağdaş Gazeteciler Derneği tarafından “Oradaydım” “En iyi belgesel Tv oscarı” ve “5N 1K” da “CNN Türk TV Oscar”ı ödülünü aldı.

3 Kasım 2014 tarihinden itibaren Kanal D ana haber bülteninin sunuculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini üstlendi ve 7 Ağustos 2015’te görevinden ayrıldı. Aynı yıl “Sezen’li Yıllar” adlı konser serisinin yönetmenliğini de yaptı.

2016 yılında 15 Temmuz darbe girişimini konu alan “Bir Millet Direniyor” ve New York izlenimlerini yazdığı “Suskunluk Dağının Zirvesinde” kitaplarını yayınladı. CNN Türk kanalının New York temsilciliğini üstlendi ve New York’ta kaldı.

2017 yılında Rıza Sarraf davasını başladığı ilk günden son güne kadar mahkeme salonunda takip etti ve duruşmalar ardından yaptığı canlı yayınlar ve hazırladığı özel dosyalarla olayı haberleştirdi. Özdemir, New York’ta takip ettiği Rıza Sarraf davası ile Türkiye Gazeteciler Cemiyetinin “en iyi TV haber programcısı” ödülünü kazandı.

Suppi Fiyatı

2018 yılında “Günebakan: Yaz güneşinde kurutulmuş kelimeler” adında deneme kitabını yayınladı.

2019 yılının başında Venezuela’daki iç karışıklığı ve darbe girişimini takip etmek için Karakas’a gitti ve Nicolas Maduro ile bir mülâkata imza attı. Özdemir bu röportajıyla Nicolas Maduro’nun darbe girişiminden sonra görüştüğü ilk muhabir oldu.

Cüneyt Özdemir, YouTube kanalında dünya gündemini yorumladığı yayınlar yapmaya devam ediyor.

Dikkatinizi çekebilecek Diğer Haberlerimiz: Disney Plus FiyatlarıPrime Video FiyatlarıSuppi Nedir? – Galaktik Tayfa Bilet Fiyatları  – Bein Connect FiyatlarıPara Kazandıran Uygulamalar

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir