Windows 11 Fiyatı Nedir?

Yeni Çıkan Windows 11 Fiyatı Nedir?

Xda gibi formlara sızan Windows 11 indirilmeye başladı. Windows 11 fiyatı, windows 11 ne kadar, windows 11 indir gibi arayışlarınızı karşılamak amacıyla bu konuyu hazırladık. Şahsımca mac os tarzına iyice bürünmüş durumda. Windows 11 fiyatı nedir?, windows 11 nereden indirebilirim gibi sorularınız varsa doğru yerdesiniz yazımızın devamında hepsini paylaşıyoruz. Paylaştığımız görseller windows 11 e aittir !

Windows 11 bedava indir
Windows 11 bedava indir

Windows 11 Fiyatı Nedir

  • Windows 11 Fiyatı 1700 TL ile 2300 TL arasında olacağı söylenmektedir.
windows 11 çıktı
windows 11 çıktı

Windows 11’in ilk sürümü internete düştü. Bu sürüm resmi olarak onaylanmamış olsa da bizleri heyecanlandırıyor.

Windows 11 download
Windows 11 download

Sızdırılan ISO dosyası resmi olmadığı için indirip kurmanızı önermiyoruz. Sorumluluğu üzerinize alarak indirmek istiyorsanız yazı sonunda indirme bağlantılarını ekledik. Merak edenler için bu sürümü kurup ekran görüntüleri aldık.

Windows 11 fiyat
Windows 11 fiyat

Windows 11 iso indir

Bu bağlantılardaki dosyalar resmi bir kaynaktan gelmemekte. Bu dosyalar yüzünden oluşabilecek sorunlardan sorumluluk kabul etmemekteyiz.

windows 11 fiyatı
windows 11 fiyatı

 

Kasım 2020 tarihindeki windows tarafından gelen açıklama;

Merhaba,

Topluluklarda, forumlarda, bloglarda ve birçok sosyal medya platformunda ”Windows 11” adında gelecek bir Windows sürümü ile ilgili söylentiler dolaşmaktadır. Müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın birçoğu, Windows 11‘in Windows 10‘un halefi olacağına inanıyor. Buna istinaden aldığımız geri bildirimler ve sorular sebebiyle yabancı Microsoft Topluluk forumlarında yapılan açıklamalar sonucunda Türk Microsoft Topluluk forumunda da açıklama yapma gereği bulduk.

windows 11 fiyatları
windows 11 fiyatları

Ancak bilinmelidir ki, Windows 11 adında bir işletim sistemi bulunmamakta ve Windows 10‘un halefini yayınlama planımız şu zamana kadar hiç olmamıştır.

windows 11 indir
windows 11 indir

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 gibi farklı Windows sürümleri bulunmaktaydı ve her Windows sürümünde yeni özellikler ve iyileştirmeler yapılmaktaydı. Bunun yanı sıra Windows XPWindows Vista ve Windows 7‘de gördüğümüz Hizmet Paketleri (Service Pack) adı verilen güncelleme dağıtım hizmetiyle Windows’unuzun en son kararlı sürümüne yükseltme yapabiliyordunuz. Ancak, Windows 10‘un yayınlanması her şeyi değiştirdi ve Hizmet Paketleri de böylelikle sona ermiş oldu.

Windows 11 ne zaman çıkacak
Windows 11 ne zaman çıkacak

Windows 10 işletim sistemi Windows’un en son sürümüdür ve düzenli güvenlik, iyileştirme ve özellik güncelleştirmelerine sahip olmasının yanı sıra sürüm yükseltme konseptlerine sahiptir. Windows 10’un her yeni yapısında ve derlemesinde yeni özellikler ve geliştirmeler olmaktadır ve Windows 10’u düzenli olarak güncelleştiriyorsanız ya da Windows 10’un yayınlanan her sürümüne yükseltme yapıyorsanız, her derlemede göze çarpan önemli özellikleri ve iyileştirmeleri fark etmişsinizdir ve bu, Windows 10’un temel modelidir.

Windows 11
Windows 11

Bu nedenle, Windows 10 için devamlı sürüm güncelleştirmeleri ve iyileştirmeleri yapılmakta olup, belirli aralıklarla önemli derleme güncelleştirmeleri yayınlanmaktadır.

Windows
Windows

Windows 10, Windows ürününün son sürümüdür ve bu asla değişmeyecektir. Bu nedenle, ”Windows 11” içerikli haberlere veya söylentilere ya da paylaşımlara itibar etmemenizi öneririz.

 

Windows hakkında en son bilgilerin ve yeniliklerin yayınlandığı Windows Blog‘u takip edebilirsiniz. Böylelikle Windows hakkındaki en güncel bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

One thought on “Windows 11 Fiyatı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.