1. Anasayfa
 2. Bankalar

Ziraat Katılım Konut Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranları Rehberi

Ziraat Katılım Konut Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranları Rehberi
Ziraat Katılım Konut Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranları Rehberi
0

Ziraat Katılım banka, konut sahibi olmak isteyenler için çeşitli kredi seçenekleri sunuyor. İşte Ziraat Katılım konut kredisi hakkında bilmeniz gerekenler:

Konut Kredisi Hesaplama

Ziraat Katılım’ın resmi internet sitesini ziyaret ederek konut kredisi hesaplamanızı kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca en yakın Ziraat Katılım şubesine giderek de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Katılım Konut Kredisi
Ziraat Katılım Konut Kredisi

Faiz Oranları

Ziraat Katılım, konut kredisi faiz oranlarını oldukça cazip tutuyor. Sıfır ve ikinci el ev alımları için farklı faiz oranları uygulanıyor.

 • Sıfır Evler: Aylık %0,64 faiz oranı ile 15 seneye kadar vade seçenekleri sunuluyor. 12 aya varan geç ödemeli dönem imkanı da bulunuyor.
 • İkinci El Evler: İkinci el evler için aylık %0,74 faiz oranı ile yine 15 sene vadeli kredi kullanabilirsiniz. 12 ay geç ödemeli seçeneği burada da geçerli.

Finansman Tutarı

Ziraat Katılım, farklı bölgelere göre değişen finansman tutarları sunuyor. İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde 2.000.000 TL‘ye kadar finansman sağlanabilirken, diğer illerde bu miktar 1.500.000 TL‘ye kadar çıkabiliyor.

Başvuru Yapma

Konut kredisi başvurusu için Ziraat Katılım’ın resmi internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca en yakın şubeye giderek de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapılandırma İmkanı

Ziraat Katılım, konut kredisi yapılandırma hizmeti sunuyor. Böylece ödeme planınızı ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Limit Yükseltme Rehberi

İlgili bağlantılar

Detaylı Bilgi ve Kampanyalar

Daha fazla bilgi almak ve diğer kampanyaları incelemek için Ziraat Katılım’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Adres: https://www.ziraatkatilim.com.tr/

Konut sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmek için Ziraat Katılım’ın avantajlı konut kredisi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir