1. Anasayfa
 2. Ekonomi Haberleri

100 Milyon TL’lik Vurgun İddiası! Ünlü Fenomen Kıvanç Talu ve Eşinden Haber Alınamıyor

Magazinde Bomba İddia: Ünlü Influencer Çift Dolandırıcılıkla 100 Milyon TL Toplayıp Yurtdışına Mı Kaçtı?

100 Milyon TL’lik Vurgun İddiası! Ünlü Fenomen Kıvanç Talu ve Eşinden Haber Alınamıyor
100 Milyon TL'lik Vurgun İddiası!
22

Ünlü bir influencer çiftin insanları dolandırarak kaçtığı iddiası magazin gündeminde resmen bomba etkisi yarattı. Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu’nun reklam çekmek için bütçe isteyip; topladıkları 100 milyon TL ile yurt dışına kaçtığına dair çok ciddi ithamlar var! İşte detaylar:

100 Milyon TL'lik Vurgun İddiası! Ünlü Fenomen Kıvanç Talu ve Eşinden Haber Alınamıyor
100 Milyon TL’lik Vurgun İddiası! Ünlü Fenomen Kıvanç Talu ve Eşinden Haber Alınamıyor

Kıvanç Talu ve Eşinden Haber Alınamıyor

Var Böyle Tipler adlı kanalın sahibi Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu ile ilgili çok ciddi iddialar dolaşıyor ortalıkta. Bir dönem mizahi paylaşımlarıyla epey ünlü olan Kıvanç Talu ve eşinin dolandırıcılık yaptığı iddiaları gündemi resmen sarstı.

Hem yakınlarını hem de sektörden insanları dolandırdığı iddia edilen çiftin, iş vaadiyle insanlardan milyonlarca lirayı topladığı iddia ediliyor. Geçtiğimiz saatlerde Var Böyle Tipler adlı Instagram hesapları kapanan çifte pazartesiden bu yana ulaşılamadığı da iddialar arasında.

Ünlü Fenomen Kıvanç Talu ve Eşinden Haber Alınamıyor
Ünlü Fenomen Kıvanç Talu ve Eşinden Haber Alınamıyor

Arkadaşı Açıkladı

Konuyla ilgili ortalıkta dolaşan ses kaydında, Beril Talu’nun orta okul arkadaşı olduğu iddia eden bir kişi dikkat çeken açıklamalar yaptı. Çiftin kurdukları sistemle orta okul arkadaşlarını, yakınlarını ve insanları reklam işi vaadiyle kandırdığı, her insandan yaklaşık 1-2 milyon TL aldığı iddialar arasında. Yine çiftin evlerindeki yardımcılarının arabasını ve dolarlarını sattırdığı ve ortada bıraktığı iddia ediliyor. Şoförlerini 1 milyon TL dolandırdıkları, bir veda partisi düzenleyerek ardından Portekiz’e kaçtıkları da söylentiler arasında.

Sosyal medyadan birtakım kişiler de bu iddiaları destekleyecek yorumlar yaptı. Bakalım bu işin sonunda ne olacak? Bekleyip göreceğiz…

Kaynak

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (22)

Popüler Yorumlar
 1. Şöförün 1milyon nakitinin çıkması 🤣🤣

 2. Ne güzel yaa, ağzı olan konuşuyor. Ne yani “Bir gün bu adam biz onu takip ediyoruz diye zengin olur ve bizi dolandırıp kaçar” diye düşünüp kimseyi takip etmeyelim mi? Ayrıca takip edilenler dolandırılmadı. Adamların çevresindeki eş-dostları dolandırıldı

 3. Banada afiyet olsun demek düşer, bu tür kitleye az bile dolandırılın paşalar

Yapılan Yorumlar
 1. Banada afiyet olsun demek düşer, bu tür kitleye az bile

 2. Haklısınız, herkesi potansiyel bir dolandırıcı olarak görmek yerine, daha dikkatli ve bilinçli bir şekilde ilişkiler kurmak daha mantıklı bir yaklaşım olacaktır. Gerçekten de, takip edilenler genellikle dolandırılmazlar; dolandırılanlar genellikle bu kişilerin çevresindekilerdir. Daha önce güvendiğimiz kişilerin düşmesi, bu tür durumların önlenmesi için daha fazla özenli olmamız gerektiğini gösteriyor. Dolayısıyla, insanları takip etmek ve onları tanımak önemli bir sosyal aktivite olabilir, ancak dikkat etmek ve güvendiğimiz kişilerle dahi sağduyulu olmak gerekiyor.

 3. 20 Ekim 2023

  Şöförün 1milyon nakitinin çıkması 🤣🤣

 4. siz artık 1 milyona ev bulamazsınız almak içinnn yok çünkü bizim bir milyonumuzun olmaması az para olması gerçeğini değiştirmiyor

 5. Yeni milli youtuber dolandırıcımız Kıvanç Talu izleyin böyle insanları tokatlanın hak ediyorsunuz.

 6. Kıvanç Talu vurmuş gol olmuş:D

 7. Muhtemelen bir tarikata bağlıdır.

 8. 22 Ekim 2023

  BU işin sonuda malum eski bakana dokunur mu arkadaşlar?

 9. 22 Ekim 2023

  Kıvanç talu ile Süleyman Soylunun fotoğrafı varmı ona bakmak lazım :D

 10. ”arkadaşlar hakkımızda fetöcüler dolandırıcı diye kumpas kuruyolar bakın şu an gazzedeyim filistinli kardeşlerimize yardıma geldim” diye video çekip arkaya yeşil ekranla gazzeden kareler paylaşsa 2. dalga bir vurgun daha yapabilir

 11. Fenomenlik diye bir iş yada meslek yoktur, izleye izleye meşhur ettiğiniz insanlar sonra sizi böyle tokatlayıp kaçarlar.

 12. Herkesi meşhur ediyorsunuz, çılgınlar gibi takip ediyorsunuz. Sonra dolandırdı. Az bile!

 13. Kıvanç Talu Türkiye standartlarında yaşamayı öğrenmiş diyelim :)

 14. Yani Kıvanç talu başarılı aslında bu noktadaki insan bile bu yolu tercih ediyorsa ülke şartlarına bakmak gerek gibi geldi.

 15. Yok artık Kıvanç Talu damı tokatçı çıktı :D

 16. Kıvanç Talu işini biliyormuş :D

 17. Bu kıvanç talu en son çok güzel hareketler bunlar 2 de oynamıyor muydu?

 18. bizim halka az bile kolay para kazanmak isteyen herkes bu duruma düşüyor.

 19. Banada afiyet olsun demek düşer, bu tür kitleye az bile dolandırılın paşalar

 20. Ne güzel yaa, ağzı olan konuşuyor. Ne yani “Bir gün bu adam biz onu takip ediyoruz diye zengin olur ve bizi dolandırıp kaçar” diye düşünüp kimseyi takip etmeyelim mi? Ayrıca takip edilenler dolandırılmadı. Adamların çevresindeki eş-dostları dolandırıldı

 21. Şöförün 1milyon nakitinin çıkması 🤣🤣

 22. Ulan kıvanç talu yaktın milletin başını

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir