1. Anasayfa
 2. Ekonomi Haberleri

TCMB Olağan Genel Kurulu 30 Nisan’da toplanacak

TCMB Olağan Genel Kurulu 30 Nisan’da toplanacak
TCMB Olağan Genel Kurulu 30 Nisan'da toplanacak
0

TCMB’nin 2023 yılına ait 92. Hesap Dönemi Olağan Genel Kurulu, 30 Nisan 2024 Salı günü saat 14.00’te Ankara’da gerçekleşecek.

Toplantıya katılım, pay sahipleri veya temsilcileri için iki seçenek sunulmuş durumda. Katılımcılar, Merkezi Kayıt Kuruluşu AŞ (MKK) tarafından sağlanan “Elektronik Genel Kurul Sistemi” (e-GKS) aracılığıyla veya toplantı mahallinde fiziki olarak bulunarak katılabilirler.

Pay sahipleri, toplantıya bizzat kendileri fiziki olarak katılabilecekleri gibi, üçüncü bir kişiyi de temsilci olarak gönderebilirler.

Toplantının gündeminde, 2023 hesap yılına ilişkin Banka Meclisi ve Denetleme Kurulu raporlarının okunması ve görüşülmesi, 2023 yılına ait bilanço, kâr ve zarar hesabının onaylanması, Banka Meclisi üyelerinin ve Denetleme Kurulu’nun ibraları, Banka Meclisi’nin 30 Nisan 2024 tarihinde boşalacak iki üyeliği için seçim yapılması ve Denetleme Kurulu’nun 30 Nisan 2024 tarihinde boşalacak bir üyeliği için seçim yapılması yer alıyor.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir