1. Anasayfa
 2. A101 Ürün Fiyatları

A101 Mop Fiyatları

A101'de Vip ve Parex Mop Fiyatları

A101 Mop Fiyatları
A101 Mop Fiyatları
0

Ev temizliği şüphesiz hepimiz için çok önemlidir ve ev işlerimizi kolaylaştıran ürünlere her geçen gün daha da ihtiyaç duyuyoruz. Moplar, parkelerin ve fayansların temizliğinde önemli bir etkiye sahip olurlar. A101 marketleri bir çok ürün kaleminde olduğu gibi mop ürünlerinde de fazlasıyla rekabetçidir. Bu yazımızda sizlere A101 mop fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

A101 Mop Fiyatları

a101 vip ahmet
a101 vip ahmet

A101 marketlerinde farklı boyutlarda, malzemelerde ve markalarda birçok mop seçeneği bulunmaktadır. Fiyatlar seçtiğiniz mop ürünün kalitesine, markasına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. A101’de satışa sunulan mop çeşitleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Parex Temizlik Kova Seti fiyatı 179 TL,
 • Parex Multi Yedek Mop 2’li Paket fiyatı 51,50 TL,
 • Vip Temizlik Kova Mop Seti fiyatı 299,90 TL‘dir.

Fiyat Tablosu:

A101 MopFiyatları
Vip Temizlik Kova Mop Seti299,90
Parex Multi Yedek Mop 2’li Paket51,50₺
Parex Temizlik Kova Seti179₺
A101 Mop Fiyatları

A101’de satışa sunulan farklı ürünlerin fiyatlarına göz atmak isterseniz A101 ürünleri kategorimize göz atabilirsiniz.

A101 Mop İçin Yüzey Temizleyici Fiyatları

Parke veya fayans gibi yüzeyleri mop ile temizlerken en ihtiyaç duyduğumuz temel ürünlerden biriside yüzey temizleyicileridir. A101’de bulabileceğiniz yüzey temizleyici ürünleri aşağıdaki gibidir:

 • Asperox Aşk Masalı Yüzey Temizleyici 2,5 Lt fiyatı 34,90 TL,
 • Çiçeğim Yüzey Temizleyici 1,5 Lt fiyatı 26,75 TL,
 • Çiçeğim Gül Yüzey Temizleyici 4 Lt fiyatı 49 TL,
 • Asperox Bahar Esintisi Yüzey Temizleyici 2,5 Lt fiyatı 34,90 TL,
 • HighGenic Narsprin Çok Amaçlı Temizleyici 5 Lt fiyatı 89,90 TL,
 • Çiçeğim Lavanta Yüzey Temizleyici 4 Lt fiyatı 49 TL‘dir.

Mop Nasıl Temizlenir?

a101 mop
a101 mop
 1. Kullanımdan Sonra Temizleme: Mopunuzu kullanımdan hemen sonra temizlemek, kir ve bakterilerin birikmesini engellemeye yardımcı olur. Temizlik sonrası mopu kullanımdan hemen sonra sıkın.
 2. Toz Temizliği: Eğer mopunuzda büyük kir parçaları veya saç birikmişse, bu parçaları temizlemek için elinizle veya bir fırça ile temizleyin. Ayrıca, kullanılmış bir poşet veya torba içine koyarak tozları da temizleyebilirsiniz.
 3. Yıkama: Mop başlığını makinada veya elde yıkayın. Kullanma talimatlarına göre, sıcak su ve deterjan kullanarak başlığı iyice temizleyin. Bazı mop başlıkları çamaşır makinesinde yıkanabilirken, diğerleri sadece elde yıkanabilir. Talimatları dikkatlice okuyun.
 4. Dezenfekte Etme: Mop başlığını dezenfekte etmek için, sıcak suya bir miktar beyaz sirke veya çamaşır suyu ekleyebilirsiniz. Bu, bakterilerin öldürülmesine yardımcı olur. Dikkatlice kullanın ve gerektiği gibi durulayın.
 5. Kurulama: Temizlenen mop başlığını iyice kurulayın. Bu, kötü koku ve bakteri oluşumunu önler. Mop başlığını mümkünse güneşte kurutmanız en iyisi olacaktır.
 6. Mop Sapını Temizleme: Mopunuzun sapı da temizlenmelidir. Sabunlu su veya dezenfektan kullanarak sapı silin. Ayrıca sapın üzerinde biriken kirleri temizlemek için bir fırça kullanabilirsiniz.
 7. Sık Sık Temizleme: Mopunuzu sık sık temizlemeye özen gösterin. Bu, temizlik işleminin hijyenik ve etkili olmasını sağlar. Ayrıca, mop başlığınızın ömrünü uzatır.
A101 Mop Fiyatları

A101 Mop Fiyatları Hakkında S.S.S.

A101’de hangi marka moplar mevcut?

A101’de Vip Ahmet ve Parex markasına ait mop çeşitleri bulunmaktadır.

A101’de mop fiyatları ortalama ne kadar?

A101’de satışa sunulan mopların ortalama fiyatı 220 TL civarındadır.

A101’de yedek mop var mı?

Evet A101’de Parex markasına ait yedek 2’li mop başlığı mevcuttur.

A101’de Satılan Mopların Özellikleri Nelerdir?

A101‘de satılan mopların başlıca özellikleri şunlardır:
Döner başlıklı moplar: Bu moplar, 360 derece dönebilen başlıkları sayesinde ulaşılması zor yerleri kolayca temizlemeyi sağlar.
Teleskopik saplı moplar: Bu mopların sapı, uzayıp kısalabilmektedir. Bu sayede, farklı yükseklikteki yerleri temizlemek için uygundur.
Çıkarılabilir başlıklı moplar: Bu mopların başlıkları, çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 1
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir