1. Anasayfa
 2. A101 Ürün Fiyatları

A101 Piyano Fiyatları

A101'de Jwin Piyano Fiyatları

A101 Piyano Fiyatları
A101 Piyano Fiyatları
0

Müzikseverler tarafından A101 piyano fiyatları son zamanlarda merak edilen bir konudur. Piyano her yaş ve her seviyedeki müzisyen için güzel bir enstrümandır. A101, bir çok üründe olduğu gibi piyano fiyatlarında da piyasa ile fazlasıyla rekabetçi konumdadır. Bu yazımızda sizlere A101 piyano fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

A101 Piyano Fiyatları

a101 dijital piyano
a101 dijital piyano

A101 marketleri, müşterilerine farklı fiyatlarda bir çok piyano seçeneği sunar. A101’de bulabileceğiniz piyano türleri arasında dijital piyanolar, akustik piyanolar ve klavyeli piyanolar bulunur. Farklı piyano türleri, farklı özellikler sunar, bu nedenle ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz. A101’de güncel piyano fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Jwin Sapphire SDP-100BK Dijital Piyano – Siyah fiyatı 10.299 TL,
 • Jwin JDP-8820 88 Tuşlu Şarjlı Bluetooth Piyano fiyatı 5.999 TL,
 • Jwin Sapphire SDP-130BK 88 Tuşlu Kapaklı Dijital Piyano – Siyah fiyatı 10.699 TL,
 • Jwin Sapphire SDP-130W 88 Tuşlu Kapaklı Dijital Piyano – Beyaz fiyatı 10.699 TL,
 • Jwin JSK-61 61 Tuşlu Silikon Katlanabilir Piyano/Org 1.299 TL,
 • Jwin Sapphire SDP-220BK Çekiç Aksiyonlu 88 Tuşlu Dijital Piyano – Siyah fiyatı 20.199 TL,
 • Jwin Sapphire SDP-140BK 88 Tuşlu Kapaklı Çekiç Aksiyonlu Dijital Piyano – Siyah fiyatı 14.499 TL,
 • Jwin Sapphire SDP-120BK 88 Tuşlu Çekiç Aksiyonlu Dijital Piyano – Siyah fiyatı 12.559 TL,
 • Jwin Sapphire SDP-140W 88 Tuşlu Çekiç Aksiyonlu Dijital Piyano – Beyaz fiyatı 14.499 TL’dir.

A101 Piyano Fiyat Tablosu:

A101 Piyano ModelleriFiyatları
Jwin Sapphire SDP-100BK Dijital Piyano₺10.299
Jwin JDP-8820 88 Tuşlu Bluetooth Piyano₺5.999
Jwin Sapphire SDP-130BK 88 Tuşlu Piyano₺10.699
Jwin Sapphire SDP-130W 88 Tuşlu Piyano₺10.699
Jwin JSK-61 Silikon Katlanabilir Piyano₺1.299
Jwin Sapphire SDP-220BK Çekiç Aksiyonlu Piyano₺20.199
Jwin Sapphire SDP-140BK 88 Tuşlu Piyano₺14.499
Jwin Sapphire SDP-120BK 88 Tuşlu Piyano₺12.559
Jwin Sapphire SDP-140W 88 Tuşlu Piyano₺14.499
A101 Piyano Fiyatları

A101’de satışa sunulan farklı ürünlerin fiyatlarına göz atmak isterseniz A101 ürünleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Piyano Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aileniz veya kendiniz için piyano almak size hayat boyu zevk verecek ve entelektüel birikiminizi arttıracak bir yatırımdır. Zevkinize ve bütçenize uygun marka ve modele sahip bir piyano almadan önce ufak bir çalışma yapmanız gerekir.

Yeni Başlayanlar İçin Piyano

Piyano almanın ilk adımını atmaya, alacağınız piyano için ayırabileceğiniz bütçenin ne olacağına, piyanonun size müzikal olarak ne vermesini beklediğinize ve ne tür bir piyanonun sahip olduğunuz mobilyalara uyacağına karar vermekle başlayabilirsiniz. Bir piyano evinize şıklık, zerafet ve güzellik getirecektir. Bu yüzden yeni piyanonuzun düzgün bir şekilde çalışmasının yanında evinizin dekoruna uygun olmasını beklemeniz anlamlıdır. Müzikal olarak bir piyanodan beklentiniz tuş hassasiyetinin ve çalınabilirliğinin düzgün olması ve piyanonun hoşunuza giden bir tınıya sahip olmasıdır. Bunun için en iyi yöntem farklı türde, marka, model ve fiyat aralığında olabildiğince fazla piyano denemektir. Eğer piyano çalmayı biliyorsanız aynı parçayı farklı piyanolarda çalabilir ve piyanoların tuşlarının nasıl farklı tepkiler verdiğini gözlemleyebilirsiniz. Böylelikle çalarken en rahat hissettiğiniz piyanoyu bulabilirsiniz. Piyano çalmayı bilmiyorsanız, bunu sizinle ilgilenen satış sorumlularından rica edebilir ve sesi en çok hoşunuza giden piyanoyu tercih edebilirsiniz. Bunun sonucunda piyano marka ve modellerine hakim olacaksınız ve aralarından en çok hoşunuza giden ve sizin için en uygun piyanoyu bulmanız kolaylaşacaktır.

Piyano Alma Kararında İlk Nokta

Piyano almaya karar verdiğinizde ilk olarak seçmeniz gereken iki seçenek bulunuyor. Geleneksel kuyruklu veya duvar piyanosu olarak tasarlanmış akustik piyanolar mı, yoksa teknolojinin gelişimiyle akustik piyano sesleri ve tuş hissiyatlarına çok yakın olabilen dijital piyanoları mı tercih edeceksiniz? İlk olarak karar vermeniz gereken bu noktadan sonra piyano alma kararınızda, kişisel gereksinimlerinize göre doğru ürün almakta yolun yarısını tamamlamış olacaksınız.

Dijital Piyano Mu Yoksa Akustik Piyano Mu Almalıyım?

Piyanolar hakkında yeterince bilgi sahibi değilsiniz ve öncelikle dijital piyano mu yoksa akustik piyano mu almak konusunda kararsız mı kaldınız. İşte sizlere her ikisinin avantaj ve dezavantajlarını sıralayarak, önünüzdeki geniş seçeneği daraltalım. Öncelikle piyano almaktaki amacınızı belirlemelisiniz. Satın alacağınız piyanoyu hobi maksatlı olarak mı kullanacaksınız, yoksa ciddi bir eğitim alıp piyanistlik üzerine kariyer/ mi yapmak istiyorsunuz? Bunların haricinde teknolojik gelişmelerle gelen kullanım kolaylıklarıyla modern bir piyano çalma deneyimi mi yaşamak istiyorsunuz veya hobi maksatlı da olsa piyanonun geleneksel ses ve dokunma hissiyatlarını mı yaşamak istiyorsunuz? İşte bu gibi soruları kendinize sorarak piyano deneyiminizin hayatınızda nasıl bir rol alacağını belirlemelisiniz.

Akustik Bir Piyanonun Avantajları:

jwin sdp 90 piyano
jwin sdp 90 piyano

Tamamıyla mekanik tuş sistemi ve bu sistemdeki incelikler ile parmaklarınızdaki en küçük hareketlere bile farklı tepkiler verebilir. Bu nedenle akustik piyanonun tuş hissiyatı her zaman amatör veya profesyoneller tarafından aranılan bir hissiyattır. Hacimli gövdeleri ve bu gövde içerisinde titreşen birçok parçanın birleşmesiyle çıkan sesi eşsiz-pürüzsüz ve yumuşaktır. Her farklı sertlikteki dokunuşunuzda farklı karakterlerde çıkan bu doğal sesler, bulunduğu mekanın doğal akustiğiyle de birleşerek piyano çalmalarınızda sizi farklı yerlere taşır. Akustik piyano üzerinde çalmaya alışmış bir kişi, tuş sisteminin hissiyatına olan alışkanlığı ile herhangi bir yerde karşısına çıkabilecek ister kuyruklu, ister duvar piyanosu veya bir dijital piyano üzerinde rahatça yabancılık çekmeden çalabilir. Belli bir kalitede satın alacağınız akustik piyano üreticiler tarafından çok yüksek işçilik, malzeme kalitesi ile üretilmiş, gerekli tüm testleri yapılmıştır. Çok uzun yıllar boyunca hiç sorun çıkarmadan evinizin bir parçası olabilir ve sizden sonraki nesillere de bırakabileceğiniz bir kültür mirası olacaktır. Tanınmış ve bir dünya markası tarafından üretilmiş ve belirli bir kaliteye sahip akustik piyano aynı zamanda bir yatırım aracıdır. Uzun yıllar boyunca kullansanız bile ilk aldığınız dönemdeki fiyatından çok az bir kullanılmışlık bedeli düşer ve yatırdığınız bedeli uzun yıllar boyunca koruyacaktır.

Akustik Piyanonun Dezavantajları

Akustik piyanoların tuş yapıları ve bazı piyano markalarının mekanizmaları ahşap olduğundan ısı-nem gibi hava değişimlerinde etkileşime girerek, yılın belirli dönemlerinde piyano teknisyenlerinin yapabileceği bir takım ayarlamalara ihtiyaç duyar. Akustik piyanolarda sesin çıkmasına neden olan çelik teller, ısı değişimi ve üzerinde çalmanızın verdiği etki ile genleşip-sıkılaşabilir ve bunun sonucunda piyanonun akordu kaçabilir. Bu nedenle piyanonuzun kalitesine bağlı olarak yılın belirli dönemlerinde piyano teknisyeni tarafından akort edilmesi gereklidir. Yeni üretilen birçok piyanoların altlarında tekerlekleri olsa da, evinizde yerini değiştirmek istediğinizde yerinden oynatmanız sonucunda piyanonun akordu bozulabilir ve teknisyen tarafından akort yapılması gerekebilir. Akustik piyanolar geniş gövdesindeki demir şase ve birçok masif ahşap parçaların bulunmasıyla en az 160 kg gibi bir ağırlıktadır. Bu nedenle evinizin taşınması veya ev içerisinde yer değiştirme durumlarında özel piyano taşıyıcılarının taşıması gereklidir. Piyano belirli bir taşınma yöntemiyle taşınabilir, bu nedenle bir akustik piyano herkesin doğru ve zarar vermeyecek şekilde taşıyabileceği bir enstrüman değildir. Birçok akustik duvar piyanosu orta pedalında bulunan keçe yardımıyla sesi biraz azaltabilen susturucu olmasına rağmen, sesini tam olarak kısamazsınız. Eğer müstakil bir evde yaşamıyorsanız, piyanonuzu dilediğiniz saatte çalmak istiyorsanız piyanonun bulunduğu yere özel ses geçirmeyen yalıtım yapmanız gerekebilir. Akustik piyanolar tamamıyla mekanik olarak çalıştıkları için ses yüksekliğini ayarlama şansınız bulunmaz. Kuyruklu piyanolarda ise duvar piyanolarının orta pedalında bulunan susturucu hiç yoktur.

A101 Piyano Fiyatları

A101 Piyano Fiyatları Hakkında S.S.S.

A101’de piyano var mı?

Evet A101’de piyano vardır. Ortalama fiyatları 5.900 TL civarındadır.

A101’de satılan piyanolar hangi türdür?

A101’de satılan piyanolar dijital piyanolardır. Dijital piyanolar, akustik piyanolara benzer bir ses ve tuş hissi sunan elektronik müzik aletidir.

A101’de satılan piyanolar kaç tuşludur?

A101’de genellikle 88 tuşlu piyanolar bulunmaktadır.

A101 piyano fiyatlarında indirimler veya kampanyalar mevcut mu?

A101, belirli dönemlerde indirimler veya özel kampanyalar düzenleyebilir. Bu nedenle, piyano almayı düşünüyorsanız, güncel indirimleri ve kampanyaları takip etmek faydalı olabilir. Kampanyaları ve güncel fiyatları takip etmek için Fiyatinedir‘i ziyaret edebilirsiniz.

İlgili bağlantılar:
Piyano Kursu Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir