1. Anasayfa
 2. Elektronik

Apple iPhone 14 Fiyatları

Apple iPhone 14 Fiyatları
Apple iPhone 14 Fiyatları
0

Apple iPhone 14 Fiyatları araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir Apple iPhone 14 Fiyat araştırması yaptık. Fiyat araştırma platformu olarak sizlere en güncel bilgileri Apple iPhone 14 Fiyatları listesinde olduğu gibi sunmaya çalışmaktayız. Yazı içeriğimizde Apple iPhone 14 Fiyatları ile beraber Apple iPhone 14 Fiyatı, Uygun Apple iPhone 14 fiyatları, Ucuz Apple iPhone 14 fiyatları bilgilerine de ulaşacaksınız.

Apple iPhone 14 fiyatı başlığı altında sizlere güncel ve detaylı fiyat bilgileri sunduk. Belirttiğimiz Apple iPhone 14 fiyatları bu yazıyı hazırladığımızda güncel Apple iPhone 14 fiyatıdır. Eğer mağaza, market vb gibi yere giderek farklı bir fiyatla karşılaşırsanız bizlere yorumlar kısmından bilgi verebilirsiniz. Bu sayede Apple iPhone 14 fiyat listesinin sürekli güncel kalmasında yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca bizler haftalık ve aylık periyotlar halinde Apple iPhone 14 Fiyatları listesini güncellemekteyiz.

Fakat dolar kurundaki hareketlilikten dolayı fiyatlarda anlık değişiklikler oluyor, bu gibi durumları bildirerek Apple iPhone 14 Fiyat bilgisinin daha hızlı güncellenmesinde bize yardımcı olabilirsiniz.

iPhone 14 Fiyat
iPhone 14 Fiyat

Apple iPhone 14 Fiyatları

Apple iPhone 14 satın almak veya hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcılarımız internette Apple iPhone 14 fiyatı araştırması yapar. Ekonomi hareketliliği yüzünden bu durum oldukça normaldir. Tamda bu noktada Fiyatinedir.net sitesi tam da bu konuda sizlere güncel fiyat bilgilerini sunmaktadır. Fiyat araştırma platformumuzdan güncel fiyat bilgilerine sürekli olarak ulaşabilirsiniz.

Ekonomideki hareketlilikten dolayı Apple iPhone 14 Fiyatları listesi de sürekli zamlanmaktadır. Tamda bu konuda sizlere sürekli güncel Apple iPhone 14 Fiyatı bilgisini sunmayı arzu etmekteyiz.

Son araştırmalarımız doğrultusunda ilgili kurumların mağaza, çağrı merkezi ve internet mecralarından toparladığımız güncel Apple iPhone 14 Fiyatları aşağıdaki gibidir;

 • iPhone 14 Fiyatı 30.999 TL‘dir.
 • iPhone 14 Plus Fiyatı 34.999 TL‘dir.
 • iPhone 14 Pro Fiyatı 39.999 TL‘dir.
 • iPhone 14 Pro Max Fiyatı 43.999 TL‘dir.

Paylaştığımız Apple iPhone 14 Fiyatı güncel fiyatlardır. Unutmamak gerekir ki fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir bu noktada mağazadan, kuruluştan bilgi almak daha sağlıklı olacaktır. Fiyatınedir.net üzerinde yayınlanan fiyat bilgileri sadece kılavuz ve bilgilendirme amaçlıdır. Fiyatlar zaman içerisinde güncellenebilir, değişebilir bu durumda ilgili kurumlardan güncel fiyat bilgisini temin edebilirsiniz.

iPhone 14 ve iPhone 14 Plus özellikleri
6.1 inçlik OLED bir ekranla gelen yeni iPhone 14 modeli, eski sürümlerden alışık olduğumuz çentikle geliyor. Telefon, gücünü bir önceki iPhone serisinde yer alan A15 Bionic işlemcisinden alıyor. Ancak Apple, bu işlemcinin geliştirildiğini ve öncekine göre daha hızlı olduğunu söylüyor.

iPhone 14 ile birlikte gelen en önemli geliştirmelerden bazıları, kamera bölümünde karşımıza çıkıyor. Cihaz, arka kamera kurulumunda 12 MP’lik çözünürlük sunan iki kameraya yer veriyor.

Telefonun ekranındaki çentiğe yerleştirilen ön kamera ise arka kameralarla aynı şekilde 12 MP çözünürlüğe sahip. 6GB RAM ve 3.279 mAh batarya, telefonun öne çıkan diğer özellikleri arasında.

iPhone 14 ve iPhone 14 Plus farkı
Apple’ın ‘mini’ modellerinin yerine gelen yeni iPhone 14 Plus, iPhone 14 ile aynı özellikleri taşıyor. Cihazı standart modelden ayıran tek detay ise, tıpkı Pro serisinde olduğu gibi ekran büyüklüğü.

iPhone 14 Plus, standart modeldeki 6,1 inçlik ekran yerine 6,7 inç büyüklüğünde ekran kullanıyor. Ayrıca telefonda, standart modelden farklı olarak 4,323 mAh bataryadan güç alıyor.

iPhone 14 Fiyatları
iPhone 14 Fiyatları

Apple iPhone 14 Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Apple iPhone 14 için araştırma yaparak en uygun fiyattan yararlanmayı istemektesiniz. Uygun ve ucuz Apple iPhone 14 Fiyatları hakkında araştırmanıza bizde katkı sağlamak için güncel Apple iPhone 14 Fiyat listesini paylaştık. Yorumlar kısmından eksik veya hatalı gördüğünüz kısımları bize bildirebilirsiniz. Apple iPhone 14 Fiyatları hakkında merak edilen, sıkça sorulan soruları sizler için derledik inceleyebilirsiniz. Güncel ve detaylı fiyat listelerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz

Fiyatinedir.net Apple iPhone 14 Fiyatları bilgisini sizler için araştırdı ve yayınladı. Bu yazımızı takibe alarak güncel Apple iPhone 14 Fiyatı nedir bunu öğrenebilirsiniz. Unutmayın sitemiz üzerinde diğer konulara bakarak güncel fiyatları sürekli takip edebilirsiniz.

APPLE İPHONE 14 FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: Apple iPhone 14 Plus Fiyatları LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Apple iPhone 14 Fiyatları kaç lira?

Apple iPhone 14 fiyatları güncel zamlarla beraber 30.999 TL‘dir. Güncel Apple iPhone 14 Fiyatı 30.999 TL‘dir. Bu fiyat yazı tarihindeki son zamlarla yükselen fiyattır. Sürekli gelen zamlar Apple iPhone 14 Fiyatını da etkilemektedir. Bundan dolayı sitemiz Apple iPhone 14 fiyat listesini haftalık ve aylık periyotlar halinde güncellemektedir. Sizde yorumlar kısmından bize bilgi vererek Apple iPhone 14 fiyat bilgisinin güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Apple iPhone 14 fiyatı gibi güncel fiyat listesine sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz fiyat listesini iletişim bilgilerimizden bize iletebilirsiniz.

Apple iPhone 14 Fiyatları Zamlanacak mı?

Apple iPhone 14 fiyatları hatta diğer ürün ve hizmetlerin hepsi maalesef döviz ve yakıt fiyatlarına orantılı olarak zamlanmaktadır. Bu neticede dövizdeki hareket veya yakıttaki, benzindeki zamlanma direk Apple iPhone 14 Fiyatı listesine yansıyacaktır. Bununla beraber Apple iPhone 14 Fiyat listesi de zamlanacaktır. Bizler normalde haftalık veya aylık olarak konuları güncelliyoruz. Fakat döviz ve yakıt zamlanması gibi etkileyen hızlı durumda fiyat listemiz 1-2 gün eski kalabiliyor. Anlık zamlarda bizlere yorumlar kısmından bildirim de bulunarak fiyatın güncellenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

APPLE İPHONE 14 FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: Apple iPhone 14 Pro Max Fiyatları LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Apple iPhone 14 Fiyatı doğru mu?

Apple iPhone 14 fiyat bilgisi doğru ve günceldir. Fiyat listelerini oluştururken özellikle mağazalardan, firma iletişim bilgilerinden ve internet mecralarındaki fiyat listeleri, kullanıcı yorumlarından yola çıkarak Fiyat tablosu oluşturuyoruz. Bu neticede fiyat listesini haftalık periyotlar ile güncelliyoruz. Doğal olarak sizlere güncel fiyat listesini ulaştırmış oluyoruz.

Apple iPhone 14 fiyat bilgileri zamlarda güncellenerek sizlere ne güncel haliyle sunulmaktadır. Fiyatı nedir, fiyat araştırma platformunda bulunan bütün konularımız haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenmektedir. Sizlerde sitemizi takip ederek güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulamadığınız bir fiyat listesi olursa iletişim bilgilerimizden bize bildirim açabilirsiniz. Ortalama 1-2 iş günü içerisinde fiyat listesi eklenir veya güncellenir. Apple iPhone 14 Fiyatı gibi ELEKTRONİK kategorimizde yer alan diğer konulara da ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.

Apple iPhone 14 Fiyatı Hakkında

Sizlere hazırladığımız Apple iPhone 14 Fiyatı hakkında genel bilgilerde vermiş olduk. Sitemizde güncel fiyat bilgileri yer alır. Sitemizi takip ederek marketlerden tutun ürünlere kadar her alanda fiyat bilgilerini araştırabilir bilgi sahibi olabiliriniz.

Özellikle son dönemlerdeki piyasa hareketliliği Apple iPhone 14 fiyat listesi gibi fiyat listelerini sürekli araştırma ihtiyacı sunmaktadır. Sizde sitemizden güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Peki Apple iPhone 14 Fiyatı bilgisine nasıl mı ulaştık?

Mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Apple iPhone 14 Fiyatı listesini hazırladık.

 • Paylaştığınız Apple iPhone 14 Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Apple iPhone 14 Fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün Fiyatların listesi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

Fiyatinedir.net Bilgilendirme Metni

Fiyatinedir.net web sitesi sizlere güncel fiyat bilgisi sağlamak üzere kılavuz görevi gören bir platformdur. Bu noktada Apple iPhone 14 fiyatı gibi diğer tüm konularımızda yer alan fiyat bilgileri sadece kılavuz olması için yayınlanmaktadır. Sitemiz Apple iPhone 14 fiyat listesi gibi diğer fiyat listelerini de ilgili kurumların çağrı merkezi, fiziki şube ziyareti, internet mecraları ayrıca internetteki kullanıcı, tüketici yorumları üzerinden temin etmektedir. Fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda fiyatinedir.net web sitesinin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Güncel fiyatlar için ilgili kurumlardan fiyat talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sorumluluk reddi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim ve hakkımızda sayfalarında sitemiz ve hizmetimiz ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Reklam çalışması gibi durumlar için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir