1. Anasayfa
 2. Sağlık

Bactroban Fiyatları

Bactroban Fiyatları
Bactroban Fiyatları
0

Bactroban Fiyatları, özellikle gelen güncel ve yeni zamlarla birlikte merak edilen konulardan olmuştur. Yıl içerisinde güncel zamlarla birlikte Bactroban Fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fiyat araştırma platformumuzda sizler için güncel ve zamlı Bactroban Fiyatlarını araştırarak paylaşıyoruz. Yazımızda Bactroban Fiyatları ile ilgili en çok araştırılan, Bactroban Fiyatı, Bactroban, Güncel Bactroban Fiyatı, Zamlı Bactroban Fiyatı, Bactroban Fiyatı Ne Kadar? gibi sorularınızın cevabına yer vermekteyiz. Fiyat araştırmalarımı sağlarken Bactroban fiyatı bilgisinde olduğu gibi ilgili kurumların mağazaları, çağrı merkezleri ve internet siteleri gibi mecralardan bilgi alarak ilerlemekteyiz.

Bactroban Fiyatları

Son zamanlarda sıkça tercih edilen Bactroban, özellikle olumsuz ekonomi şartlarında daha fazla araştırmaya sahip olmuştur. Bactroban tercih eden tüketicilerin araştırması doğrultusunda bu yazımızı oluşturduk. Sizler için Bactroban Fiyatları listemiz güncel olarak hazırladık ve size doğru bilgiyi ulaştırmak istemekteyiz.

 • 15 gramlık Bactroban güncel fiyatı 55.52 ​TL‘den eczanelerde satılmaktadır.

Eczane dışında satışı yoktur. Reçeteli alındığında devlet tarafından ödenmektedir. Bu fiyatlardan çok fazla söyleyen eczanelerden alım yapmayın. Son kullanma tarihine göre kullanın.

bactroban
bactroban

Bactroban Fiyatı listesini oluştururken ülke geneline göre hazırlamaktayız. Oluşturduğumuz fiyat listesi herhangi bir şehre veya bölgeye özgü değildir. Ortalama ülke geneli fiyatlarıdır. Belirli şehir için oluşturulan fiyat listesi o şehre aittir, bu kapsama dahil değildir.

Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

Yeni gelen zamlar doğrultusunda güncellediğimiz Bactroban Fiyat listesini sizler için paylaşıyoruz. Bactroban Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Herkesin gayesi doğru rakamdan kârlı ve uygun alışveriş yapmaktır. Sizlerde bunu istiyorsanız sitemizi takip edip her alanda fiyat araştırması sağlayabilirsiniz. Güncel ve zamlı fiyatları takip ederek ona göre mağaza, market, kuruluş tercihinizi belirleyebilir ve kâr edebilirsiniz. Ayrıca zamlı güncel Bactroban fiyatları aşağıdaki gibidir;

Bactroban Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Bactroban Fiyatları farklılık gösterir.

Bactroban Fiyatları Neye Göre Hazırlanmıştır?

Yeni Bactroban Fiyatı bilgisi en çok tercih edilen ve fiyatı en uygun olan politikası ile hazırlanmıştır.

 • Bactroban %2 15 gr Pomad Fiyatı 55,52 TL‘dir.

Bactroban fiyatı paylaştığımız gibidir. Tekrar belirtmek isteriz ki fiyatlarda herhangi bir hata mevcutsa yorumlar kısmından bizlere bildirerek güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Bactroban ne işe yarar ne için kullanılır?

Bactroban, topikal bir antibiyotik kremdir ve stafilokok bakterileri tarafından neden olan enfeksiyonların tedavisinde kullanılır. Bu krem, cilt enfeksiyonları, yara enfeksiyonları, egzama ve diğer cilt problemleri gibi çeşitli cilt enfeksiyonları için reçete edilebilir.

Bactroban, aktif bileşeni mupirosin ile çalışır. Mupirosin, bakterilerin hücre duvarının yapısını etkileyerek enfeksiyonu kontrol altına almaya yardımcı olur. Bu etki, Bactroban’ın enfeksiyonu tedavi etme yeteneğini sağlar.

Bactroban, genellikle 10 gün boyunca günde üç kez uygulanır. Ancak, doktorunuz farklı bir kullanım talimatı verdiyse, doktorunuzun talimatlarını takip etmeniz önemlidir.

Özet olarak, Bactroban enfeksiyonların tedavisinde etkili bir seçenektir ve çeşitli cilt enfeksiyonları için kullanılabilir. Ancak, herhangi bir ilaç gibi, Bactroban’ın da yan etkileri olabilir. Bu nedenle, doktorunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa konuşmanız önemlidir.

Güncel Bactroban Fiyatları

Haftalık periyotlar ile Bactroban Fiyatı listesi yenilenmekte ve güncellenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir. Web sitemiz misyon olarak Güncel Fiyat Bilgisi sunmayı benimsemiştir.

bactroban fiyat
bactroban fiyat

Sizler için hazırlanan Bactroban Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Bactroban fiyatı gibi araştırma sağladığınız fiyat listelerini bizlere iletişim bilgilerimizden ulaştırabilir, siteye eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Bactroban gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Bactroban Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel olarak paylaştığımız Bactroban Fiyat listemizde;

Sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Bactroban Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz ürün veya hizmete ait Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz İçerik: Advantan Fiyatları

Bactroban Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Bactroban Krem Ne İşe Yarıyor?

Bactroban krem, cilt enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılan bir topikal antibiyotik kremdir. Bu krem, etken madde olarak mupirosin içerir ve özellikle stafilokok bakterilerinin neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde etkilidir.

Bactroban krem, çeşitli cilt enfeksiyonları, yara enfeksiyonları, impetigo, folikülit, furunkülozis ve diğer enfeksiyonlar gibi çeşitli cilt problemlerinin tedavisi için reçete edilebilir. Bu krem, enfekte bölgeye uygulandığında, aktif bileşen mupirosin bakterilerin hücre duvarının yapısını etkiler ve enfeksiyonun kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

Bactroban krem, genellikle enfeksiyonun şiddetine ve tipine göre değişen dozlarda günde 2-3 kez uygulanır. Ancak, doktorunuzun size özel talimatlarını takip etmeniz önemlidir.

Özet olarak, Bactroban krem, stafilokok bakterileri tarafından neden olan enfeksiyonların tedavisinde etkili bir seçenektir ve çeşitli cilt enfeksiyonları için kullanılabilir. Ancak, Bactroban krem kullanmadan önce doktorunuzla konuşmanız ve talimatları doğru bir şekilde takip etmeniz önemlidir. Ayrıca, herhangi bir yan etki gözlemlediğinizde hemen doktorunuza başvurmanız önemlidir.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Bactroban Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün Fiyatını artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Bactroban Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatı tercih etmektedir. Uygun Bactroban fiyatı? Güncel Bactroban fiyatı ve ucuz Bactroban Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmak cimrilik gibi algılanmamalı. Alacağınız bir ürünün veya hizmetin uygun fiyatlısı varsa neden fazla para veresiniz ki? Bununla beraber günümüzde internetinde hayatımızın her anına girmesiyle birlikte bu gibi durumlar daha doğal hale gelmektedir. Bağlantılı olarak firmalar yayınladıkları fiyatlar arasındaki uçurum farkları kapatmak zorunda kalacaklardır.

Bactroban Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Bactroban Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Bactroban Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Bactroban Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Bactroban hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

 • Güncel ve Zamlı Bactroban Fiyatları Ne kadar?

Yukarıda bulunan fiyat listesinde fiyat bilgilerini paylaştık. Ulaşabilirsiniz.

Bactroban buruna nasıl kullanılır?

BACTROBAN nasıl kullanılır? Uygun kullanım ve doz/uygulama sıklığı için talimatlar: Her bir burun deliğine en az 5 gün boyunca günde 2 kez yaklaşık bir kibrit başı kadar (yaklaşık 30 mg merhem) az miktarda burun merhemi uygulanır.

BACTROBAN hangi firma?

Bactroban krem, GlaxoSmithKline İlaçları San A.Ş. firmasına aittir.

BACTROBAN açıldıktan sonra kaç gün kullanılır?

IM ve IV olarak uygulanır. 25°C altında oda sıcaklığında saklayınız. Açıldıktan sonra 24 saat kullanılır.

Antibiyotik krem kaç günde etki eder?

Antibiyotik ne zaman etki eder sorusunun cevabı kullandıktan sonraki birkaç saattir. Belirtilerin kaybolması ise genellikle iki ila üç gün sonra başlar. Birkaç günlük tedaviden sonra rahatlama sağlansa da enfeksiyonu tamamen ortadan kaldırmak için antibiyotik rejiminin tamamını bitirmek gerekir.

Bactroban krem burun içine sürülür mü?

BACTROBAN nasıl kullanılır? Uygun kullanım ve doz/uygulama sıklığı için talimatlar: Her bir burun deliğine en az 5 gün boyunca günde 2 kez yaklaşık bir kibrit başı kadar (yaklaşık 30 mg merhem) az miktarda burun merhemi uygulanır.

Antibiyotik cilde ne yapar?

Antibiyotik ilaçlarla ”Propionibacterium Acnes” bakterisinin sayısını azaltarak cilt üzerindeki enfeksiyonu engellenmeye çalışılır.

Bactroban Fiyatları

Bactroban gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bu neticede Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırmış olursunuz. Daha sonrasında karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Bactroban Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Çok yakında kurumsal bir hizmet ve telefon uygulaması ile hayatımıza devam edeceğiz. Bu sayede siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak. Fiyat araştırmaları sağlamak için Fiyatı Nedir sitemizi takip edebilir, güncel fiyat bilgilerini ulaşmayı ve karşılaştırmayı sağlayabilirsiniz. Bizlere destek vererek gelişmemize katkıda bulunabilir ve bir nebzede olsa Enflasyon ile Mücadele konusunda katkı sağlayabiliriz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

İlgili İçeriklerimize Bakabilirsiniz;

Vicks Krem Fiyatları

Terramycin Krem Fiyatları

Magnis Krem Fiyatları

Eumovate Krem Fiyatları

Emla Krem Fiyatları

Dermovate Krem Fiyatları

Thermoflex Krem Fiyatları

Travazol Krem Fiyatları

Fito Krem Fiyatları

Hametan Krem Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir