1. Anasayfa
 2. Elektronik

Bulgaristan Ps5 Fiyatları

Bulgaristan Ps5 Fiyatları
Bulgaristan Ps5 Fiyatları
0

Bulgaristan Ps5 Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bulgaristan Ps5 fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. dünya genelinde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Markalar da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bulgaristan Ps5 Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bulgaristan Ps5 fiyat bilgisi yer almaktadır. Bulgaristan Ps5 fiyatı 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak mağazalarından öğrenilmiştir.

bulgaristan ps5 fiyatı
bulgaristan ps5 fiyatı

Bulgaristan Ps5 Fiyatları

 • Bulgaristan PS5 fiyatları, 2022 yılında 500 Euro’dur. Playstation 5 fiyatı, Bulgaristan’da 500 Euro’dur.

Ek olarak Bulgaristan’dan çıkmadan önce o 500 Euro içerisinde Bulgaristan Devleti’nin aldığı vergi var. Siz turist olduğunuz için ülkeden çıkmadan önce bu vergi ücretini de geri alabiliyorsunuz. Hadi o otobüs bileti ile aynı desek ortalama 4500 TL ile gidip, alıp, geri gelebilirsiniz. Ülkemizde konsolun fiyatının 8000 küsür TL olduğu düşünülünce günü birlik Sofya’yı gezmek eğlenceli olur.

Türkiye turuna devam eden Muharrem İnce, PlayStation 5’in döviz kurunun da etkisiyle yüksek fiyattan satışa çıkarılması nedeniyle hükümeti eleştirdi.

Sony, 19 Kasım’da Türkiye’de piyasaya süreceği PS5’in 8 bin 299 liraya satılacağını duyurdu. Üstelik, ürünün piyasaya çıkacağı tarihe kadar geçen sürede artacak maliyetlerin de fiyatı artıracağı kaydedildi.

İnce de bu durumu esprili bir şekilde gündeme getirerek hükümeti eleştirdi. İnce, gençlere PS5 için almaları için Bulgaristan’a gitmelerini önerdi.

Bulgaristan Ps5 Fiyatları / Ps5 Özellikleri

1 Özellik oyun tarafından desteklendiğinde kullanılabilir
2 DUALSHOCK 4 koblosuz kontrol cihazı ile karşılaştırıldığında
3 İnternet ve PlayStation Network için hesap gereklidir.
Tüm koşullar için: www.playstation.com/PSNTerms.

Merakla beklenen an geldi, Playstation 5 tanıtıldı.Tasarımıyla göz kamaştırmaya devam ediyor.

Dikey tasarıma sahip olan Playstation 5 tüm modellerin yanı sıra rengi ve tasarımı ile kullanıcılarına muhteşem bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Tasarımın yanı sıra karşımıza iki ayrı model ile çıkmakta olan Playstation 5, standart ve dijital edition olarak iki modelini tanıtmıştır.

Dijital edition modelinde herhangi bir optik sürücüye sahip değildir. Bu yüzden tüm oyunlar internet üzerinden indirilmektedir.

Bu iki tasarımda ise aynı entegre giriş çıkışlara sahiptir. Yeni bir işlemci ve ram ile karşımıza çıkmış olan Playstation 5 En büyük yeniliklerden birisi olan ise içinde ultra yüksek hızlı SSD’nin yer almış olmasıdır.

Kullanıcılarına hız deneyimini ve oyun zevklerini üst sınırlara taşımaktadır.

4K özellikli ekranlar için 120 Hz çıkış ile 120 fps’ye kadar yüksek çerçeve hızında akıcı bir oyun deneyimin keyfini çıkarmaya hazırlanın.

Bulgaristan Telefon Fiyatları – Bulgaristan Ps5 Fiyatları – Oppo A54 Fiyat – Ukrayna Telefon Fiyatları – Ukrayna PS5 Fiyatları – Fransa Telefon FiyatlarıAmerika iphone FiyatlarıAmerika Macbook FiyatlarıPs5 Amerika Fiyatı

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 1
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir