1. Anasayfa
 2. Elektronik

Ps5 Amerika Fiyatı

Ps5 Amerika Fiyatı
Ps5 Amerika Fiyatı
0

Ps5 Amerika Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Ps5 Amerika fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. dünya genelinde birçok ürün ve hizmet pandemi nedeniyle zamlandı. Markalar da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Ps5 Amerika Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Ps5 Amerika fiyat bilgisi yer almaktadır. Ps5 Amerika fiyatı 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak mağazalarından öğrenilmiştir.

Ps5 Amerika fiyatları gibi makaleleri takip ederek fiyat araştırması yapıyorsanız sitemizdeki diğer konulara da göz atabilirsiniz.

amerika ps5 fiyatı
amerika ps5 fiyatı

Ps5 Amerika Fiyatı

 • Amerika PS5 Fiyat, 2022 yılında 500 $’dır. Playstation 5 Amerika fiyatları ortalama 500 $’dır.
 • Amerika PS5 fiyatları 2022, Sony Pulse 3D Wireless Headset için 100$’dır.

Amerika’dan PS5 Getirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu bölümde yurt dışından Türkiye’ye seyahat ederken yolcuların yanlarında getirebilecekleri ürünlerden bahsedeceğiz. Zaten cep telefonu gibi elektronik eşyalar e-ticaret yoluyla, yani kargo ile getirtilerek satın alınamıyor.

playstation 5 amerika fiyatı
playstation 5 amerika fiyatı

Yurt dışından gelirken elektronik cihaz getirme konusunda devletin koyduğu belirli sınırlamalar vardır. Bunlar havaalanı memurlarının inisiyatifine de bağlı olarak kimi zaman gevşetiliyor olsa da, genel itibariyle bu kısıtlamalara uymakta fayda vardır. Aksi halde yasal sorunlarla karşılaşılabilir.

Öncelikli kural, yolcuların yanında “ticari değeri olan” ürünler getiremeyeceğidir. Bu şu anlama geliyor: kendinize yetecek kadar alışveriş yapmalısınız. Yani birden fazla sayıda elektronik cihaz getirmek sıkıntıya yol açabilir. Düzenlemeye göre her yolcu yanında en fazla €430 (Avro) değerinde kişisel kullanım ya da ‘hediye’ amaçlı eşya getirebilir ve bunu gümrüğe bildirme zorunluluğu olmadan ülkesine götürebilir. Bu ürünler vergiden muaf sayılırlar; yalnızca kullanıma açtırmak için belirli bir harç ödemek gerekir. Bu konuya birazdan değineceğiz.

Burada aslında bizim için önemli olan şu: gümrükten geçerken nasıl bir görüntü çiziyorsunuz? Yanınızda getirdiğiniz eşyaları ticari amaçla mı getirdiniz; yoksa kişisel kullanım ve hediye için mi? Konuya bu şekilde yaklaşmak aslında tüm kısıtlama kurallarından daha önemli.

Daha önce duymuşsunuzdur. Örneğin Amerika’dan gelirken Apple’ın neredeyse her ürününden birer ikişer tane alıp gelen tanıdıklarınız mutlaka vardır. Aslında toplam değerleri; hatta ayrı ayrı değerleri €430’yu geçen bu ürünleri gümrükten nasıl sokuyorlar? Başta da belirttiğimiz gibi gümrük memurlarının inisiyatif kullanma hakkı her zaman vardır. Kurallara uyulması elbette tavsiye edilmekle birlikte, kişisel kullanım için aldığınız bir elektronik ürünü ülkemize getirirken oturup ince hesaplamalara girmeye çok da gerek yok.

NOT: 15 yaşından küçük yolcular için üst sınır €430 değil €150’dur.

Sizler için bugünkü fiyat araştırmamızda Amerika İphone Fiyatları konusunu paylaştık. Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Amerika Macbook Fiyatları konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz.

Sizler için bugünkü fiyat araştırmamızda Ps5 Amerika Fiyatları konusunu paylaştık. Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Ps5 Amerika Fiyatları konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz.

Ps5 Amerika Fiyatları Hangi yıla göre belirlendi?
Ps5 Amerika fiyatları 2022 yılında araştırılıp paylaşıldı.
Ps5 Amerika Fiyatları Neden Uygun?
Vergilendirme olmadığı ve yerli markaları olduğundan dolayı satış fiyatları uygun.
Ps5 Amerika Türkiye’dekinden Farklımı?
Hayır herhangi bir farkı yok sadece fiyat farkı mevcut

Bulgaristan Telefon Fiyatları – Bulgaristan Ps5 Fiyatları – Oppo A54 Fiyat – Ukrayna Telefon Fiyatları – Ukrayna PS5 Fiyatları – Fransa Telefon FiyatlarıAmerika iphone FiyatlarıAmerika Macbook FiyatlarıPs5 Amerika Fiyatı

Yurt Dışı Telefon FiyatıAmerika iphone fiyatlarıBim Telefon FiyatlarıBulgaristan Telefon fiyatıYunanistan Telefon FiyatlarıKktc iPhone fiyatlarıiPhone 15 Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir