1. Anasayfa
 2. Genel

Damacana Su Fiyatları

Damacana Su Fiyatları
Damacana Su Fiyatları
1

Damacana su, günlük hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Özellikle sağlıklı içme suyuna erişimde büyük kolaylık sağlayan damacana sular, tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Bu makalede, popüler damacana su markalarının fiyatlarına odaklanacağız.

Damacana Su Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Damacana Su Fiyatları farklılık gösterir.

Damacana Su Fiyatları

damacana su fiyatları 2023
damacana su fiyatları 2023

Daha önce ortalama 33 liradan satılan damacana su önce 50 liraya sonrasında ortalama 70 liraya yükseldi.

Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

Damacana Su MarkalarıYeni Fiyatları
19 Litre Erikli Damacana Su Fiyatı70,00 ₺
19 Litre Hayat Damacana Su Fiyatı70,00 ₺
19 Litre Saka Damacana Su Fiyatı70,00 ₺
19 Litre Karacakaya Damacana Su Fiyatı70,00 ₺
19 Litre Korusu Damacana Su Fiyatı73,00 ₺
19 Litre Abant Damacana Su Fiyatı69,00 ₺
19 Litre Gümüş Damacana Su Fiyatı69,00 ₺
19 Litre Buzdağı Damacana Fiyatı70,00 ₺
19 Litre Güroluk Damacana Fiyatı65,00 ₺
19 Litre Kuzeyden Damacana Su Fiyatı70,00 ₺
19 Litre Fuska Damacana Su Fiyatı75,00 ₺
19 Litre Pınar Damacana Su Fiyatı70,00 ₺
19 Litre Javsu Damacana Su Fiyatı60,00 ₺
Damacana Su Fiyatları

Erikli Damacana Su Fiyatları

Erikli, Türkiye’de en çok tercih edilen damacana su markalarından biridir. Erikli damacana su fiyatları oldukça uygun ve kaliteli içme suyu sunar. 19 litrelik bir Erikli damacana su fiyatı 70,00 ₺ olup, çeşitli noktalarda satışa sunulur.

Javsu Damacana Fiyatları

Javsu ise, kaliteli ve doğal içme suyu arayanlar için ideal bir seçenektir. Javsu fiyatları, sağladığı kalite göz önüne alındığında oldukça makul düzeydedir. Erikli damacana fiyatlarına benzer şekilde, Javsu de geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Javsu Damacana Su 19 L Fiyatı 60,00 ₺ dir.

Hayat Su Damacana Fiyatları

Hayat Su, damacana su piyasasında oldukça popüler bir markadır ve uygun fiyatlı damacana su çeşitleri sunar. Hayat su damacana fiyatı, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak dengeli bir seviyededir. 19 Litre Hayat Damacana Su Fiyatı 70,00 ₺’dir.

Buzdağı Damacana Su Fiyatları

Buzdağı su, sağlıklı minerallerle zenginleştirilmiş bir damacana su markasıdır. Buzdağı su damacana fiyatı, sunduğu ekstra faydalar düşünüldüğünde tatmin edici düzeydedir. 19 Litre Buzdağı Damacana Fiyatı 70,00 ₺’dir.

Saka Damacana Su Fiyatları

Saka Su, kalitesi ve güvenilirliği ile bilinen bir diğer damacana su markasıdır. Saka su damacana fiyatları, sunulan kalite ve hizmete göre makul bir aralıkta yer alır. 19 Litre Saka Damacana Su Fiyatı 70,00 ₺’dir.

Damacana su fiyatları genellikle marka, suyun kaynağı ve içeriği gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ancak, rekabetçi bir pazarda bulunan bu markalar, tüketicilere uygun ve çeşitli fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Cam Damacana Su Fiyatları

Cam damacanalar, son zamanlarda özellikle çevre dostu bir alternatif olarak daha fazla tercih edilmektedir. Erikli cam damacana fiyatı ortalama 15 Litre ile 19 Litre boyutunda diğer plastik damacanalarla benzer olabilir, ancak cam damacanaların dayanıklılığı ve sıfır atık prensibi nedeniyle uzun vadede tasarruf sağladığı düşünülmektedir.

Aşağıdaki Tabloda Pürsu, Pınar, Vakıf Taşdelen ve Erikli markasına ait 15 litre cam damacana su fiyatları yer almaktadır.

Cam DamacanaFiyatı
Pürsu 15 Litre Cam Damacana Su Fiyatı₺71,00
Pınar 15 Litre Cam Damacana Su Fiyatı₺75,00
Vakıf Taşdelen 15 Litre Cam Damacana Su Fiyatı₺77,00
Erikli 15 Litre Cam Damacana Su Fiyatı₺71,00
Cam Damacana Su Fiyatları

19 Litre Su Fiyatları

 • Hamidiye 19 litre su fiyatı: 71 TL
 • Erikli 19 litre su fiyatı: 70 TL
 • Madran Su 19 litre su fiyatı: 67 TL
 • Hayat Su 19 litre su fiyatı: 69 TL
 • Sırma Su 19 litre su fiyatı: 67 TL
 • Karaca Su 19 litre su fiyatı: 65 TL
 • Taşkesti Su 19 litre su fiyatı: 69 TL
 • Tekir Su 19 litre su fiyatı: 69 TL
 • Damla Su 19 litre su fiyatı: 69 TL
 • Munzur 19 Lt su fiyatı: 75 TL
 • Hayat Su 19 litre su fiyatı: 70 TL
 • Pürsu 19 litre su fiyatı: 69 TL
 • Koru Su 19 litre su fiyatı: 73 TL
 • Saka Su 19 litre su fiyatı: 70 TL
 • Javsu Su 19 Litre Fiyatı 60,00 TL
damacana su fiyatı
damacana su fiyatı

Damacana Su Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Damacana Su Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Damacana Su Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Damacana Su gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Damacana Su Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Damacana Su Fiyatları

Damacana Su Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Damacana Su Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Damacana Su Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Damacana Su Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Damacana Su hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Çene Su Fiyatları

Okumanızı Önerdiğimiz İçerik

Damacana Su gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Damacana Su Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Çok yakında kurumsal bir hizmet ve telefon uygulaması ile hayatımıza devam edeceğiz. Bu sayede siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak. Ayrıca bizleri Google Haberler de takip edebilir ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Damacana Su Sağlığa Zararlımı?

“Damacana suların mikroplu olmasının yanında tartışılması gereken bir husus daha var. Damacana Suyun Zararları Damacanaların yapısındaki Bisfenol A isimli kimyasal madde, üreme ve cinsel fonksiyonları alt üst etmekten, diyabet, kalp ve kansere kadar pek çok hastalığa yol açıyor. Damacanalar özellikle sıcakta, güneşin altında bekletildiğinde Bisfenol A suya karışıyor. ”

Damacana Suyun Zararları Prof. Ahmet Rasim Küçükusta ise; “Damacana Suyun Zararları Damacanalarda kullanılan kimyasal madde Bisfenol A’nın da mutlaka tartışılması gerekir. Bisfenol A plastiğin yapımında mecburen kullanılan bir kimyasal madde… özellikle bu damacanalar güneş altında bekletiliyor. Çünkü firmalar damacana saklamak için serin yerde ayrı bir tesis kurmuyor, bir açık alana damacanaları üst üste diziyor, yukarıdan gelen güneşin etkisiyle damacanadaki Bisfenol A da reaksiyona girip ister istemez suya karışıyor.”

Güncel Elmalı Hal Fiyatları

Okumanızı Önerdiğimiz İçerik

Damacanalarda Bakteri Oluşması Riski ve Damacana Suyun Zararları

Damacanaların sağlığı tehdit eden tek boyutu içerdikleri Damacana Suyun Zararları Bisfenol A Maddesi de değil. Damacana su pompaları havayla temas ettiği için havadaki bakteri ve virüslerin pompada üremesine ve suya geçmesine yol açıyor. Damacana Suyun Zararları Ayrıca yaklaşık 50 kullanımlık ömrü olan damacanaların hangi şartlarda strerilize edildiği ve gerçekten strerilizasyon maddelerinden temizlenip temizlenmediği de tam olarak bilinmiyor.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 1
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Uçuyor damacana su fiyatları da uçuyor maşallah zam üstüne zam ne olacak bu işin sonu ya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir