1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

GSB WiFi Çıkış

GSB WiFi Çıkış
GSB WiFi Çıkış
0

GSB WiFi Çıkış ve KYK WiFi, Kredi ve Yurtlar Kurumu yurtlarında kalan öğrencilerin yararlanabileceği ücretsiz bir internet hizmetidir. Hizmete erişmek için KYK WiFi ağına giriş yapmanız yeterlidir. Ancak, bu hizmetin yalnızca yurtlarda kalan öğrenciler için geçerli olduğunu belirtmek önemlidir.

GSB WiFi Çıkış

GSB WiFiÇıkış‘ın kullanıcı dostu ve kullanımı kolay olması, onu teknolojiden anlayanlar için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Genel olarak, GSB WiFiÇıkış, ihtiyaç duyduğunuz zaman ve yerde WiFi ağlarına güvenilir ve güvenli erişim sağlayan, herhangi bir teknoloji araç setine değerli bir eklentidir. Bu nedenle, hareket halindeyken her zaman bağlantıda kalması gereken teknoloji meraklısı insanlar için harika bir çözüm olabilir.

GSB WiFi Çıkış Yapma – Detaylı Anlatım

GSB Wifi çıkış yapma ya da KYK Wifi Çıkış yapma olarak bilinen işlemi uygulamak için başlıca adımları izlemeniz ve tatbik etmeniz gerekmektedir.

GSB WiFi ağından (KYK WiFi ağı olarak da bilinir) çıkış yapmaya çalışıyorsanız, izlemeniz gereken birkaç adım vardır. Öncelikle KYK WiFi Çıkış Linki bağlantısına tıklayınız. Bu bağlantıya yalnızca farklı bir ağa bağlı olmadığınızda erişebileceğinizi unutmayın.

GSB WiFi Çıkış Yapma – Detaylı Anlatım
GSB WiFi Çıkış Yapma – Detaylı Anlatım
 • Bağlantıyı tıkladığınızda, genellikle çıkış işlemini tamamlamak için “Çıkış” düğmesine basabileceğiniz bir doğrulama sayfasına yönlendirilirsiniz. Ancak, GSB WiFi ağındaki teknik sorunlar nedeniyle oturumu kapatma konusunda sorun yaşıyorsanız, bazı ek sorun giderme adımlarını denemeniz gerekebilir.
 • Telefonunuzda “Ağı Unut”a tıklamayı denediyseniz ancak dört saat sonra hala KYK WiFi’ye bağlıysanız, cihazınızın WiFi ayarlarını sıfırlamanız ve bir sertifikayı yeniden yüklemeniz gerekebilir. Bu, GSB WiFi ağında oturumunuzu otomatik olarak açıp kapatmanızla ilgili tüm sorunları çözecektir.
 • Bir “Maksimum Cihaz Hatası” mesajı görüyorsanız bunun nedeni, oturumu kapatmaya çalıştığınızda sistemin sizi algılamaması olabilir. Bu durumda, sorunu çözmek için “Hizmeti Durdur” işlevini kullanmayı deneyebilirsiniz. “Cihaz Numarası Doğru Girildi” uyarısı alıyorsanız “Durdur” butonuna tıklayın ve daha sonra bir bilgisayardan KYK WiFi ağına giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra tekrar “Durdur” butonuna tıklayın ancak bu işlem sırasında telefonunuzdan sayfayı kapatmamaya dikkat edin. Bu, GSB WiFi ağından başarıyla çıkmanıza izin vermelidir.
 • GSB WiFi ağından çıkış yapmakta hala sorun yaşıyorsanız, şifrenizi sıfırlamanız gerekebilir. Bu süreçte yardım için uygun destek ekibine ulaşmanız yeterli.

KYK WiFi Çıkış Ekranı Gelmiyor

KYK WiFi ağından çıkış yapmaya çalışıyorsanız, ancak KYK WiFi Çıkış Ekranı Gelmiyor sorusunu ile karşı karşıyaysanız, dikkate alınması gereken birkaç olası neden ve çözüm vardır.

Öncelikle, oturumu kapatma işlemini engelleyebilecek başka bir ağa bağlı olmadığınızdan emin olun. Hâlâ sorun yaşıyorsanız cihazınızın WiFi ayarlarını sıfırlamayı deneyin.

KYK WiFi Çıkış Ekranı Gelmiyor
KYK WiFi Çıkış Ekranı Gelmiyor

Bu çözümlerin hiçbiri işe yaramazsa, sistemden çıkamama durumunuzda; sistem sizleri 8 saat içerisinde otomatik olarak sistemden çıkmaya zorlayacaktır.

GSB WiFi Giriş

KYKöğrencisi olarak, KYK Ağı Giriş(GSB WiFi Giriş ağı olarak da bilinir) üzerinden ücretsiz WiFi erişimine sahipsiniz. Bu hizmeti nasıl kuracağınız ve kullanmaya başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Öncelikle, KYK’da öğrenci olarak kayıtlı olduğunuzdan ve yönetim aracılığıyla internet erişimi için başvurduğunuzdan emin olun. Size bir kullanıcı adı (T.C Kimlik numaranız olan) ve şifre verilecektir ve bağlantıyı bu bilgiler ile sağlayabilirsiniz.

Wifi.GSB.GOV.TR Çıkış

Wifi.gsb.gov.tr çıkış için alan adı üzerinden Wifi bağlantısı sağlayan öğrencilerin yaşadığı aksaklıklar günümüzde yaygın sorunlar halindedir.

KYK Genel Müdürlüğü’ne bağlı yurtlarda kalan öğrenciler zaman zaman KYK WiFi ağından çıkış yapmakta zorlanabilmektedir. Çıkış yapmakta sorun yaşıyorsanız, deneyebileceğiniz birkaç şey var:

 • Öncelikle KYK WiFi ağına bağlı olduğunuzdan ve yurdunuzun internet kapsama alanında olduğunuzdan emin olunuz. Ardından https://wifi.gsb.gov.tr ​​adresinden KYK WiFi Çıkış Bağlantısına erişmeyi deneyin. Bu sayfaya erişebiliyorsanız, “Oturumu Kapat” düğmesine basarak çıkış yapabilmeniz gerekir.
 • Oturumu kapatmaya çalıştığınızda bir hata mesajıyla karşılaşıyorsanız, bu muhtemelen cihazınız veya hesabınızla ilgili bir sorundan ziyade teknik bir sorundur. Bu durumda, farklı bir konumdan çıkış yapmayı denemeniz gerekmektedir.

KYK WiFi Şifremi Unuttum

KYK WiFi şifremi unuttumsorunuyla karşılaştırsanız merak etmeyin basit bir çözümü var. KYK yönetimi ile iletişime geçerek şifrenizi sıfırlamalarını istemeniz yeterlidir. Size sisteme giriş yapmak için kullanabileceğiniz geçici bir şifre vereceklerdir.

Giriş yaptıktan sonra doğrulama sayfasında (wifi.gsb.gov.tr) “Şifreyi Değiştir” butonuna tıklayarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Yeni şifrenizin en az 8 karakter uzunluğunda ve 12 karakterden fazla olmaması gerektiğini unutmayın. Kolayca unutmayacağınız bir şifre seçmek de iyi bir fikirdir.

KYK WiFi Nedir?

Yurtlarda kullanılan Wifi sistemi olan KYK Wifi Nedir sorusunu açıklamak oldukça basittir. Yurt öğrencilerinin kullanımı için kullanıma sunulan KYK Wifi, standart Wifi bağlantı sisteminin Hotspot versiyonudur.

Cihazınızı modeme bağladıktan sonra web tarayıcınızda doğrulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada, ağa erişmek için “Kullanıcı adınızı” ve “Parolanızı” girmeniz gerekir.

KYK Wifi Neden Çıkış Yapamıyorum?

KYK WiFi ağından çıkış yapmakta sorun yaşıyorsanız, yalnız değilsiniz – bu, çeşitli faktörlerin neden olabileceği yaygın bir sorundur. “Çıkış Yap” düğmesini tıkladıktan sonra bile oturumu kapatamıyorsanız deneyebileceğiniz birkaç şey:

 • Cihazınızın internetten bağlantısını kesin ve ardından yeniden bağlayın. Bu bazen bağlantıyı sıfırlayabilir ve normal şekilde oturumu kapatmanıza izin verebilir.
 • Web tarayıcınızı veya cihazınızı yeniden başlatın. Bazen basit bir yeniden başlatma, oturum açma işlemiyle ilgili sorunları çözebilir.
 • KYK portalından tekrar çıkış yapmayı deneyin. İşlemdeki tüm adımları uyguladığınızdan emin olun ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru girdiğinizden emin olun.

GSB WifidenNasıl Çıkış Yapılır?

KYK ağına ya da GSB Wifidennasıl çıkış yapılır konusunda merak ediyorsanız, https://wifi.gsb.gov.tr/ adresinden KYK Wifi çıkış bağlantısını ziyaret etmeniz yeterli. Ağ bağlantısını kesmek için “KYK Wifi Oturumu Kapat” düğmesine basmanız yeterlidir.

KYK Wifi çıkış bağlantısı, ağ bağlantısını hızlı ve kolay bir şekilde sonlandırmanın uygun bir yoludur. Artık doğru ayarları veya menüleri bulmaya çalışmakla uğraşmak yok sadece basit bir tıklama ve gitmeye hazırsınız.

Kaynak: https://www.kozba.org/gsb-wifi-cikis/ 

https://www.youtube.com/watch?v=g6yO1OfLSnU

GSB WiFi Çıkışİçecek Fiyatları2016 Çeyrek Altın FiyatlarıMilli Piyango Yarım Bilet FiyatlarıTavuk Göğsü FiyatlarıJagermeister FiyatlarıMonopoly Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir