1. Anasayfa
 2. Genel

John Wick 4 Sinema Bilet Fiyatı

John Wick 4 Sinema Bilet Fiyatı
john wick 4 sinema bilet fiyatı

Efsane serimiz John Wick, 4. Filmiyle gündeme bomba gibi düştü. John Wick 4 Sinema Bilet Fiyatı araştırma konusu oldu. John Wick 4 Sinema Bileti arayan tüketiciler internetten araştırmalar yapmaya başladılar. John Wick 4 Sinemaya gitmek isteyen tüketiciler için Sinema Bilet Fiyatları araştırmasını sağladık ve sizler için sunuyoruz.

John Wick 4 Sinema Bilet Fiyatı

Jonhn Wick serisi hayranları, serinin yeni çıkan filminin bilet fiyatlarını araştırmaktadır. İşte John Wick 4 Sinema Bilet Fiyatı;

John Wick 4 Sinema Bilet ÇeşitleriFiyat Listesi
Cinemaximum Sinema Bileti Fiyatı (Tam)₺65
Cinemaximum Sinema Bileti Fiyatı (Öğrenci)₺65
Cinemaximum Sinema Bileti Fiyatı (2D Sky)₺69
Cinemaximum Sinema Bileti (Imax 3D Tam)₺148
Cinemaximum Sinema Bileti (Gold Class)₺95
Cinemaximum Sinema Bileti (Öğrenci Gold Class)₺85
Cinemaximum Sinema Bileti (4DX 3D Tam)₺98
Cinemaximum Sinema Bileti (Öğrenci 4DX 3D Tam)₺88
Cinemaximum Sinema Bileti (Öğrenci Imax 3D)₺128
Cinemaximum Sinema Bileti (Skybox 2D 2 Adet)₺177
John Wick 4 Sinema Bilet Fiyatı

John Wick 4 Cinemapink Bilet ÇeşitleriBilet TürüFiyatı
Cinemapink BiletÖğrenci36 Lira
Cinemapink Tam BiletSivil44 Lira
John Wick 4 Sinema Bilet Fiyatları
john wick 4 sinema bileti
john wick 4 sinema bileti

John Wick 4 Fragman

John Wick: Bölüm 4 2019’daki John Wick: Parabellum’un doğrudan devamı ve John Wick film serisinin dördüncü filmidir. Amerikan yapımı neo-noir aksiyon gerilim filmidir. 24 Mart 2023‘de vizyona girmesi planlanıyor.

John Wick 4 Sinema Bilet Fiyatı

Keanu Reeves – John Wick, Becerileriyle efsanevi bir ün kazanmış ve şimdi Yüksek Masa tarafından öldürülmeye çalışılan profesyonel bir tetikçi ve suikastçı.
Laurence Fishburne – The Bowery King
Ian McShane – Winston, Continental Hotel’in yöneticisi
Lance Reddick – Charon, New York’taki Continental Hotel’de kapıcı
Rina Sawayama – Akira
bunlara ek olarak, Donnie Yen, Shamier Anderson, Bill Skarsgård, Hiroyuki Sanada, Scott Adkins, ve Clancy Brown açıklanmayan rollerde yer aldı.

john wick 4 Fragman
john wick 4 Fragman

John Wick Ne Anlatıyor?

John Wick, senarist Derek Kolstad tarafından yaratılan ve Keanu Reeves’in, terk ettiği yeraltı suç dünyasına geri dönmek zorunda kalan eski bir tetikçi olan John Wick rolünde oynadığı bir Amerikan aksiyon-gerilim medya serisidir. Peki, serinin ilk yapımı John Wick filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? John Wick filminin IMDb puanı kaç?

2014 tarihinde vizyona giren John Wick filminin başarısını 2 devam filmi takip etti. Serinin son filmi ise 2023’te çıkacak. 2012 tarihinde geliştirilmeye başlayan film, 2014’te vizyona girerek yoğun ilgi gördü. İşte John Wick filminin ayrıntıları..

JOHN WICK FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. John Wick, intikam peşine düşer.

JOHN WICK FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Keanu Reeves’in başrolde olduğu filmin oyuncu kadrosunda Michael Nyqvist, Alfie Allen, Willem Dafoe, Bridget Moynahan, Adrianne Palicki, John Leguizamo, Ian McShane gibi isimler yer alıyor.

JOHN WİCK FİLMİNİN IMDB PUANI KAÇ?

Filmin IMDb puanı 7.4/10‘dur.

JOHN WİCK FİLMİNİN HİKAYESİ GERÇEK Mİ?

 ‘John Wick’ gerçek bir hikayeye dayanmıyor. Fantezi, efsane ve gerçekçiliği bir araya getiren senaryo yazarı Derek Kolstad, beklenmedik bir aksiyon kahramanı yarattı. 

John Wick Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

John Wick Hakkında Sıkça Sorulan Sorular? nelerdir. Merak edilenler ve daha fazlası…

John Wick ne anlatıyor?

John Wick için hayatın tek anlamı karısından geriye kalan köpeğidir. Bir gün Rus mafya prensi Iosef Tasarov ve adamları evine girer ve 1969 model Mustang’ını çalıp, köpeğini öldürürler. İntikam ateşiyle eski hayatına geri döner ve düşmanlarıyla amansız bir mücadeleye başlar.

John Wick saati neden ters takıyor?

john wick denilen karakterin; mesai saati bitti mi diye bakan memur gibi, saati gözüne getirmeyeceğinden dolayı kaynaklanmaktadır.

John Wick neden aforoz edildi?

Santino, yarım kalmış işler bırakmamak için John’u öldürmeye çalışır ve yine hata budur. çünkü Wick yoluna çıkan herkesi öldürür ve Santino’yu öldürür. Anakara, öldürmenin yasak olduğu kutsal otel. Bu yüzden, John aforoz edildi ve Yüksek Masa’nın tüm suikastçıları onun peşinde.

Avatar: Suyun Yolu Sinema Bilet FiyatlarıMarmara Park Sinema Bilet FiyatlarıRecep İvedik 7 Sinema Bilet FiyatlarıDigitürk Paket Fiyatları Suppi FiyatıBarbie Sinema Bilet Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili