1. Anasayfa
 2. Eğitim

Kadir Has Üniversitesi Fiyatları 

Kadir Has Üniversitesi Fiyatları 
Kadir Has Üniversitesi Fiyatları
0

Kadir Has Üniversitesi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Kadir Has Üniversitesi fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Dünya genelinde birçok ürün ve hizmet pandemi nedeniyle zamlandı. Markalar da güncel zamlardan etkilendi. Peki, Güncel ve Zamlı Kadir Has Üniversitesi Fiyatı 2023 yılında ne kadar olacak? Bu yazımızda güncel Kadir Has Üniversitesi fiyat bilgisi yer almaktadır. Kadir Has Üniversitesi fiyatı 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak mağazalarından öğrenilmiştir. Güncel zamlarla birlikte güncel ve detaylı üniversite fiyatlarını sitemizden takip edebilir bilgi alabilirsiniz. Seçeceğiniz üniversite hayatınıza yön verecek bunu unutmayın lütfen.

Kadir Has Üniversitesi fiyatları gibi makaleleri takip ederek fiyat araştırması yapıyorsanız sitemizdeki diğer konulara da göz atabilirsiniz.

kadir has ücretleri
kadir has ücretleri

Kadir Has Üniversitesi Fiyatları

 • Kadir Has Üniversitesi fiyatları 2023, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi için yıllık 74.000 TL’dir.
 • Kadir Has Üniversitesi fiyatları 2023, Hukuk Fakültesi için yıllık 74.000 TL’dir.
 • Kadir Has Üniversitesi fiyatları 2023, İletişim Fakültesi için yıllık 74.000 TL’dir.
 • Kadir Has Üniversitesi fiyatları 2023, Sanat ve Tasarım Fakültesi için 74.000 TL’dir.
 • Kadir Has Üniversitesi fiyatları 2023, İşletme Fakültesi için yıllık 74.000 TL’dir.

Kadir Has Üniversitesi’nde fiyatlar genel olarak bölüme göre değişmemektedir.

kadir has üniversitesi ücretleri
kadir has üniversitesi ücretleri

Sizler için bugünkü fiyat araştırmamızda Kadir Has Üniversitesi Fiyatı konusunu paylaştık. Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Kadir Has Üniversitesi Fiyatı konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

Kadir Has Üniversitesi Fiyatları 

Kadir Has Üniversitesi Fiyatı gibi aktif fiyat araştırmaları gerçekleştiriyorsanız fiyatı nedir platformumuzu takip etmenizi öneririm. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kadir Has Üniversitesi Fiyatları Hangi yıla göre belirlendi?
Kadir Has Üniversitesi fiyatı 2023 yılında araştırılıp paylaşıldı.
Kadir Has Üniversitesi Fiyatı Uygun mudur?
Hizmet fiyatları gayet uygundur.

Kadir Has Üniversitesi Hakkında

Türkiye Cumhuriyeti’nin yetiştirdiği önde gelen hayırsever işadamlarından olan Kadir Has, 1921 yılında Kayseri’de doğdu. Kendisi gibi hayırsever bir iş adamı olan babası Nuri Bey, annesi ise Zekiye Hanımdır. Babası Nuri Has, çalışkanlığı ve dürüstlüğüyle ünlenmiş, Adana’da kurduğu birçok fabrika ve ticari kuruluşlarla ülkenin önde gelen saygın işadamlarından biriydi. Türk bankacılık sektörünün önemli markalarından Akbank’ın kurucularındandı.

Kadir Has, 1942 yılında Boğaziçi Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl, Kayseri’nin tanınmış ailelerinden Mehmet ve Şehime Germirli’nin kızları Rezan Hanımla evlendi. Kadir Bey ile Rezan Hanım, ömür boyu süren mutlu evlilikleriyle topluma daima örnek bir çift oldular.

Kadir Has, evlendikten hemen sonra iş hayatına atıldı. Babasının izinden giderek girişimci ruhu, çalışkanlığı ve dürüstlüğüyle Adana’nın sayılı işadamlarından biri haline geldi. 1960 yılında İstanbul’a yerleşti; ağırlıkla otomotiv sanayine yönelik işlerde birçok başarıya imza atarak, İstanbul’da da saygın lider iş adamları arasına girdi. Mercedes Otobüs ve Kamyon Fabrikası’nı kurdu ve bu kurumun uzun yıllar yönetim kurulu başkanlığı ve üyeliği görevini yürüttü. Ülkemizdeki ilk Coca-Cola fabrikasını kurdu. Koç ailesi ile Bursa’da Karsan adıyla Peugeot marka minibüs fabrikasının ortakları arasında yer aldı. Fransızların ünlü Michelin Lastikleri’nin Türkiye dağıtımcılığını üstlendi. Sabancı Ailesi’nden sonra Akbank’ın en büyük kurucu hissesine sahipti.

İş hayatındaki başarılarının ardından, kendi deyişiyle; ülkesinden kazandıklarını yine ülkesine vermenin en büyük onur ve vefa borcu olduğuna inanan Kadir Has, “vatan borcunu” ödemek için 1980’li yıllarda sistemli bir şekilde özellikle eğitim alanında hayır işlerine ağırlık verdi. Babası Nuri Has’ı kendisine örnek aldı ve Nuri Beyin, “Bir okul yaptırmak, bin kişiyi hapishaneye düşmekten kurtarır” sözü, daima rehberi oldu.

1991 yılında eşiyle kurduğu Kadir Has Vakfı (HASVAK) ile başta eğitim ve sağlık olmak üzere, ülke kalkınmasına yönelik çok önemli hayır işlerini gerçekleştirdi. Vasiyeti gereği eşiyle tüm servetlerini adı geçen vakfa bağışladılar. 1992 yılında ilk kuruluş çalışmalarına başlanan, 1997 yılında ise resmen kurulan, kendi adını taşıyan üniversitemizden “gerçekleşen en büyük hayali” olarak bahseden kurucumuz Kadir Has, 2007’deki vefatına kadar üniversitemizin mütevelli heyeti başkanlığı görevini yürütmüştür.

Almanca Kursları Fiyatları – Arapça Kursları Fiyatları – Medipol Üniversitesi Ücretleri – Kadir Has Üniversitesi Fiyatları Bim Defter FiyatlarıUğur Okulları Kıyafet Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir