1. Anasayfa
 2. Petshop

Köpek Çipi Fiyatları

Köpek Çipi Fiyatları
köpek çipi fiyatları
0

Köpek Çipi Fiyatları, yeni zamlar sonrasında sıklıkla araştırılan bir konu haline geldi. Köpek çipi fiyatına kolayca ulaşılabilmesi için uygulanan yerlerde köpek çipi fiyatlarını detaylı olarak araştırdık ve sizlere sunuyoruz. Yazımızın devamında yeni ve zamlı haliyle köpek çipi fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan Köpek Çipi Fiyatları listesine geçelim.

Köpek Çipi Fiyatları

Bildiğiniz üzere evcil köpeklere çip takılması artık zorunlu hale getirildi. Bu takılan çiplerin amacı köpeğinizin kaybolma durumunda bulunması ve bilgilerinin sistemde kayıtlı olmasıdır. Çip taktırma işlemlerini veterinerlerde yaptırabilirsiniz. Son zamlardan sonra merak edilen Köpek Çiği Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Sizlerde yorumlar kısmında köpek çipi fiyatı hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Köpek ÇipiFiyatları
Köpek Çipi Fiyatı160 TL ile 215 TL aralığındadır.
Mikroçip İmplantasyon Ücreti75 TL ile 95 TL aralığındadır.
İl ve İlçe Tarım Müdürlüklerinde Çip Fiyatı90 TL‘dir.
Köpek Çipi Fiyatları

Hemen hemen bir çok klinikte bu ücret aynı aralıktadır. Belediyelerde uygulatırsanız biraz daha aşağısında maliyeti olabilir. Köpek Çipi Fiyatlını sizler için hazırladık. Bu konu haricinde köpek çipi fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz başka bir konu varsa içeriğimizin devamına göz atabilirsiniz.

Köpek Çipi Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. PetShop kategorimizde yer alan Köpek Çipi Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

köpek çip taktırma fiyatları
köpek çip taktırma fiyatları

Köpeklere çip takılması zorunlu mu?

Köpeklerin kimliklendirilmesi ve kayıt altına alınmasına dair yönetmelik kapsamında evcil hayvanlara çip taktırmak zorunludur. Zorunluluk süresi 31 Aralık 2022’de sona ermiştir. Eğer evcil hayvanınız varsa ve henüz çiplenmediyse en hızlı şekilde çiplendirmenizi öneriyoruz. Aksi taktirde cezai işlem uygulanabilir.

Çip cezası ne kadar?

Köpeklerin kimliklendirilmesi ve kayıt altına alınmasına dair yönetmelik kapsamında evcil hayvanlara çip taktırmak zorunludur. Çip taktırmayan evcil hayvan sahiplerine 3.642 TL cezai işlem uygulanacaktır.

Çip takılan köpek nasıl bulunur?

Evcil hayvan sahiplerinin iletişim bilgilerinin, evcil hayvanlarının mikroçip numarasına göre veri tabanına kaydedildiğinden emin olmaları gerekir. Evcil hayvanların kaybolduğu durumlarda; veterinerler, hayvan barınakları ve yerel belediyeler, evcil hayvanlarda bulunan bir mikroçip için tarama yapma olanağı bulur.

Köpek Çipi Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Köpek Çipi Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat listesi sizler için sürekli güncel tutulur ve doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenir.

Sizler için hazırladığımız Köpek Çipi Fiyat listesinde hatalı gördüğünüz bir nokta varsa lütfen iletişim sayfamızdan veya yorumlar kısmından bunu belirtiniz. Bu sayede hem doğru hem de güncel bilgiye okuyucularımız ulaşmış olacaktır.

köpeklerde mikroçip fiyatları
köpeklerde mikroçip fiyatları

Köpeklere Çip Kaç Aylıkken Takılır?

Köpeklere çip kaç aylıkken takılır? gibi sorular evcil hayvan sahipleri tarafından sıklıkla aratılmaktadır. Cevaba gelirsek;

 • Yeni doğan yani yavru köpeklerde ilk 3 ay içerisinde çip taktırmak zorunludur.
 • Yeni sahiplenen yetişkin veya yavru fark etmez köpeklere ise 60 gün içerisinde çip taktırmak zorunludur.

Köpeğe Çip Takılırken Canını Acıtır Mı?

Köpeğe çip takılırken canını acıtır mı? gibi sorularda oldukça sık araştırılmaktadır. Bu işlem profesyonel ellerce yapıldığı için endişe etmenize gerek yoktur. İşlem 2 dakika civarında sürer ve anestezi uygulanmaz. Köpeğimiz anlık olarak bir tepki verse bile bunu onun yararı için yaptığımızı lütfen unutmayın.

Özel Veteriner Köpek Çipi Fiyatları

Özel veteriner’de köpek çipi fiyatları 165 TL ile 215 TL aralığındadır.

Köpek Çipi Fiyat Bilgisi Güncel Midir?

Evet paylaştığımız Köpek Çipi Fiyat listesi günceldir ve haftalık olarak kontrol edilip güncellenir.

Köpek Çipi Fiyat Bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Köpek Çipi hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, veterinerler, İl Tarım Müdürlükleri veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

OKUMANIZI ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER;

Köpek Çipi Fiyatları

Köpek Çipi gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Köpek Çipi Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir