1. Anasayfa
 2. Kampanyalar

Migros – Axe Çekilişi

Migros – Axe Çekilişi
Migros - Axe Çekilişi
0

Migros, Axe ürünlerini tercih eden müşterilerine muhteşem bir çekiliş fırsatı sunuyor! İşte Migros – Axe Çekilişi detayları:

Kampanya Ödülleri

 • 4 kişiye Sony PS5 CD’li Tek Kol Oyun Konsolu
 • 3 kişiye Xiaomi MI Elektrikli Scooter Pro 2 Siyah
 • 20 kişiye Pusat Gamer Aksesuar Seti

Kampanya, 31 Ağustos 2023 ile 13 Eylül 2023 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan, Migros Hemen’den veya Migros Sanal Market’ten Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait Axe markalı ürünleri bir arada veya ayrı ayrı tek seferde 150 TL ve katları tutarında (Her 150 TL’ye 1 çekiliş hakkı) satın alan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere açıktır.

Migros - Axe Çekilişi kampanyası
Migros – Axe Çekilişi kampanyası

Çekiliş 02.10.2023 tarihinde saat 10:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Çekiliş Sonucunda

 • 4 Kişiye Sony PS5 CD’li Tek Kol Oyun Konsolu,
 • 3 Kişiye Xiaomi MI Elektrikli Scooter Pro 2 Siyah,
 • 20 Kişiye Pusat Gamer Aksesuar Seti hediye edilecektir.
 • Axe Çekiliş Sonucu ve kazanan talihlilerin isimleri 06.10.2023 tarihinde Kampanya Havuzu’nda ve Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında yayınlanacaktır.
 • Bu heyecan verici kampanya, Migros Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.08.2023 tarihli ve E-24951361 sayılı izni ile düzenlenmektedir. Şimdi, Migros’tan Axe ürünleri alarak bu harika ödüllerden birini kazanma şansını yakalayın!

Sıkça Sorulan Sorular?

Kampanya nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan, Migros Hemen’den veya Migros Sanal Market’ten Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait Axe markalı ürünleri bir arada veya ayrı ayrı tek seferde 150 TL ve katları tutarında (Her 150 TL’ye 1 çekiliş hakkı) satın almanız gerekmektedir.

Kazandığım ödülü nasıl teslim alabilirim?

Kazandığınız ödülü teslim almak için çekiliş sonuçlarının açıklandığı tarihten itibaren belirtilen süre içinde Migros mağazalarına başvurmanız gerekmektedir.

Birden fazla çekiliş hakkı kazanabilir miyim?

Evet, her 150 TL’lik alışverişiniz için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Daha fazla alışveriş yaparak çekiliş şansınızı artırabilirsiniz.

Çekiliş sonuçları nerede açıklanacak?

Çekiliş sonuçları 06.10.2023 tarihinde Kampanya Havuzu’nda ve Takvim Gazetesi Türkiye Baskısında yayınlanacaktır. Kazananları bu tarihlerde kontrol etmeyi unutmayın!

Kampanya Linki

Diğer Kampanyalar;

HangiKredi iPhone 14 Çekilişi

Axess Juzdan ile Hepsiburada Seyahat’ten Yapacağınız İlk Bilet Alışverişlerinde 300 TL Chip-Para Kazanma Fırsatı!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro için en ucuz fiyatlı indirim kampanyası

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir