Parol Şurup Fiyatları

Parol Şurup Fiyatları

Parol Şurup Fiyatları, yeni zamlar sonrasında sıkça araştırılan bir konudur. Tüketicilerin Parol Şurup Fiyatına kolay bir şekilde ulaşması için eczanelerde bulunan Parol şurup fiyatlarını detaylı olarak araştırdık ve sizler için derledik. Parasetamol tabanlı olan Parol şurup ağrı kesici ve ateş düşürücü bir ilaçtır. İçeriğimizin devamında yeni ve zamlı haliyle parol şurup fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan Parol Şurup Fiyatları listesine geçelim.

Parol Şurup Fiyatları

Parol şurubun çalışma sistemi oldukça basittir. Ağrı ve ateş yükselmesini tetikleyen kimyasalların salınmasını engeller. Bu durumda ağrınız ve ateşiniz hızlı bir şekilde azalır. Son zamlardan sonra merak edilen Parol Şurup Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Yorumlar kısmından parol şurup fiyatı hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Parol ŞurupFiyatları
PAROL 250 mg/5 ml 150 ml PLUS Süspansiyon Fiyatı83,50 TL
Parol Şurup Fiyatları

Parol şurup diş çıkartan çocuklarda, kulak ağrılarında, soğuk algınlığında ve ateşli hastalıklarda kullanılır. Eczanelerde bulunan parol şurup fiyatı yukarıda bulunan tablodaki gibidir. Bu konu haricinde merak ettiğiniz diğer konular için içeriğimizin devamına göz atabilirsiniz.

Parol Şurup Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Sağlık kategorimizde yer alan Parol Şurup Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

parol şurup fiyat
parol şurup fiyat

Parol şurup ne işe yarar?

Parol şurup çocuklarda, hafif ve orta şiddetli ağrılar ile ateşin semptomatik (hastalığı tedavi edici değil, belirtilerini giderici) tedavisinde kullanılır.

Parol şurup kaç yaş için?

Parol şurup 6 yaş ve üzerinde kullanılmaktadır.

Parol kaç saatte bir verilir?

Parol ilacı 4 saatte bir içilebilir. 24 Saatlik sürede dört defadan fazla verilmemelidir. Çocuğunuza devamlı kullanacaksanız doktora danışmanız önerilir.

Parol soğuk algınlığına iyi gelir mi?

Parolun bir diğer özelliği ise ateş düşürücü olarak tercih edilmesidir. Bu durumda grip ve soğuk algınlığı rahatsızlıklarında ateş düşürmede kullanılarak iyileşme üzerine pozitif bir etkisi vardır.

Parol şurup etkisini ne zaman gösterir?

Parol plus, calpol plus vs gibi formlarında 1 ölçekte 250 mg parasetamol vardır. 20 kiloya 1 ölçek şeklinde kullanılır. 6 saatte bir, günde 4 defa (maximum 6 defa) kullanılır. 30 dk içinde etkisi başlar. Yüksek dozda kullanılırsa karaciğer üzerinde zararlı etkisi vardır.

Parol Şurup Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Parol Şurup Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Parol Şurup Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

parol şurup
parol şurup

Parolun yan etkileri nelerdir?

Parol ilaçların yan etkileri şu şekildedir;

 • Yutkunmada zorluk çekme
 • Döküntü
 • Dudakta ve Yüzde Şişme
 • Sulu kabarcıklar
 • Fazla su ihtiyacı
 • Ödem
 • İdrar kaçırma
 • Halsizlik
 • Yorgunluk
 • Baş Ağrısı
 • Yüzde lekeler
 • Sarılık

Parol şurup fiyatı ne kadar?

Parol şurup fiyatı güncel olarak 83,50 TL‘dir. Eczanelerde bulabilirsiniz.

Parol Şurup Nasıl Kullanılır?

Parol Şurubun genel kullanımı şu şekildedir;

 • 0-3 ay arası dört kilogramdan ağır olan bebeklerde 40 miligram kadar yeterli gelmektedir.
 • 3-6 ay arasında 5 kilodan ağır bebeklerde ise 60 miligram ile 80 miligram arasında kullanmak doğru olacaktır.
 • 6 aydan büyük bebeklerde 8 kilodan fazlaysa 96 miligram kullanılabilir.
 • 1 yaşından büyük 10 kilogramdan fazla bebeklere 120 miligram
 • 2 yaşından büyük 12 kilodan fazla bebeklerde 150 miligram kullanılabilir.
 • 3 yaşından büyük 15 kilodan fazla olan bebeklerde 170 miligram
 • 4 yaşında 17 kilodan büyük bebeklere 198 miligram
 • 5 yaşında 19 kilodan büyük bebeklere 200 miligram
 • 6 yaşında ve 21 kilodan büyük bebeklere ise 258 miligram verilebilir.

Parol Şurup Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Parol Şurup Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

Parol Şurup Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Parol Şurup hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerikler; Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları, Protein Tozu Fiyatları, Dolgit Krem fiyatları

Parol Şurup Fiyatları

Parol Şurup gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Parol Şurup Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?