1. Anasayfa
 2. Sağlık

Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları

Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları
Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları
0

Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları, sorusu son zamanlarda yoğun bir şekilde araştırılan bir konudur. Kulak deldireceklerin Eczanede Kulak Deldirme Fiyatına kolay bir şekilde ulaşması için eczanelerdeki kulak deldirme fiyatlarını detaylı bir şekilde araştırdık ve derledik. İçeriğimizin devamında güncel ve zamlı haliyle kulak deldirme fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Lafı daha da fazla uzatmadan Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları listesine geçebiliriz.

Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları

Kulak deldirme işlemi hem dövme stüdyolarında hem de eczanelerde yapılabiliyor. Ancak enfeksiyon gibi riskler barındırdığı için genelde eczanelerde kulak deldirme öneriliyor. Son zamlardan sonra merak edilen eczanede kulak deldirme fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Yorumlar kısmından eczanede kulak deldirme fiyatı hakkında görüşlerinizi okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Eczanede Kulak DeldirmeFiyatları
Eczanede Tek Kulak Deldirme Fiyatı120 TL170 TL
Eczanede Çift Kulak Deldirme Fiyatı220 TL 270 TL
Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları

Eczanelerde yapılan kulak deldirme fiyatlarını sizler için hazırladık. Bunun haricinde eczanede kulak deldirme fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz farklı bir konu varsa yazımızın devamına göz atabilirsiniz. Paylaştığımız fiyatlar bulunduğunuz konuma ve eczanenin fiyat politikasına göre değişiklik gösterebilir.

Eczanede Kulak Deldirme Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. SAĞLIK kategorimizde yer alan Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

eczanede kulak deldirme fiyatı
eczanede kulak deldirme fiyatı

Eczaneler küpe takıyor mu?

Geçtiğimiz dönemlerde kuyumcuda kulak deldirme işlemi yapılıyordu fakat son zamanlarda eczaneler bu konuda ipi göğüslemektedir. Hem daha hijyenik hem de daha güvenli olduğu için eczanelerde kulak deldirme işlemi yapılıyor. Aynı zamanda kullanılan iğne tek kullanımlık olmakla birlikte sterildir.

Kulak deldirme acısı ne kadar sürer?

Deldirme işleminden sonra kırmızılık ve şişme gibi durumlar olabilir. Yaşanılan bu durum gayet normal bir süreçtir ve ortalama 48 saat içerisinde geçecektir. Eğer 48 saat içerisinde geçmeyen bir kızarıklık veya şişlik olması durumunda sağlık kuruluşlarına gözükmeniz tavsiye edilmektedir.

Ilk kez takılan küpe nasıl çıkarılır?

Küpenin ön kısmından bir elinizin iki parmağınızla (işaret ve baş parmaklarınızı) arka kısmından ise yine iki parmağınızla tutun. Küpenin arka kısmının çıkardığınızda düşmemesi için sıkıca tutun ve arka dışarı çekin.

Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Eczanede Kulak Deldirme Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Eczanede Kulak Deldirme Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Kulak Deldirdikten sonra kaç gün su Değmemeli?

Kulak deldirme sonrasında hemen banyo yapmak önerilmemektedir. Fakat bazı kişiler dikkatli bir şekilde
bu süreçte duş alabiliyor. Kulağınızı deldirdikten sonra en az 1 gün sonra saç yıkamanız veya duş almanız öneriliyor. Aksi taktirde hemen delim sonrası yıkarsanız kulağınızdaki yara henüz taze olacağından mikrop kapabilir ve canınızı yakabilir.

eczanelerde kulak deldirme fiyatı
eczanelerde kulak deldirme fiyatı

Kulak deldirme evde nasıl yapılır?

Suyu kaynattıktan sonra iğnenizi kaynar suya koyun ve 5 – 10 dakika suda bekletin. İğneleri maşa ile çıkardıktan sonra steril lateks eldivenler ile tutabilirsiniz. Alım yaptığınız hidrojen peroksit ile iğneyi silin. Kulak deleceğiniz bölgede saç olmamasına özellikle dikkat edin. Aksi taktirde kulağınızı delerken saçınız arada sıkışabilir. Tekrardan belirtmeliyiz ki evde kulak delimi yapılması uzmanlar tarafından önerilmiyor. Eczanede uzmanlar tarafından daha steril şekilde kulak deldirme işlemi yapabilirsiniz.

Duş alırken küpe takılır mı?

Eğer büyük ve halkalı bir küpe takıyorsanız herhangi bir yere takılabileceği için bazı durumlarda
küpenizi çıkartmanız önerilmektedir. Örnek olarak;

 • Çocuklarla oynarken
 • Dans ederken
 • Spor yaparken
 • Duş alırken

küpelerin genelde çıkartılması önerilmektedir. Eğer küpe nedenle kulağınız zarar gördüyse en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

Kulak deldirme acıtır mı?

Kulak deldirme işlemi acı eşiğine göre bir çok insanda farklılık gösterebilir. Fakat genel olarak anlık bir acıya sebep olmaktadır.

Kulak deldirme zararlı mı?

Kulak memesinin delinmesi veya piercing takılma işlemi sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir.
Uzman olmayanlar tarafından steril olmayan bir ortamda yapılırsa kulakta şekil bozukluğuna, HIV gibi ciddi hastalıklara neden olur.

Eczanede Kulak Deldirme Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Eczanede Kulak Deldirme Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

Eczanede Kulak Deldirme Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Eczanede Kulak Deldirme hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerikler; DNA Testi Fiyatları, Aksef 500 MG fiyatları, Kalp Bypass Fiyatları, Psikolog Seans Fiyatları, Colidur Fiyatları, Parol Şurup Fiyatları

Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları

Eczanede Kulak Deldirme gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Eczanede Kulak Deldirme Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir