1. Anasayfa
 2. Sağlık

Kalp Bypass Fiyatları

Kalp Bypass Fiyatları
Kalp Bypass Fiyatları
0

Kalp Bypass Fiyatları, maalesef ülkemizde en sık yapılan ameliyatlardan birisi olduğu için fazlasıyla araştırılmaktadır. Bu konu hakkında sıkıntı çekenlerin Kalp Bypass fiyatına kolayca ulaşabilmesi için detaylı bir fiyat araştırması yaptık ve sizler için derledik. İçeriğimizin devamında zamlı ve güncel haliyle hastanelerde yapılan Kalp Bypass fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan Kalp Bypass Fiyatları listesine geçelim.

Kalp Bypass Fiyatları

Kalp Bypass ameliyatları en basit tanımıyla atardamarlarımızın daralması veya tıkanması nedeniyle yapılır. Bu ameliyat sonrası sağlıklı kan akışı sağlanır. Güncel ve zamlı haliyle merak edilen Kalp Bypass Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Sizlerde yorumlar kısmında kalp bypass fiyatı hakkında görüşlerinizi belirtebilir ve paylaşabilirsiniz.

Kalp BypassFiyatları
Devlet Hastanelerinde Kalp Bypass Fiyatı4.900 TL 6.000 TL
Özel Hastanelerde Kalp Bypass Ameliyatı Fiyatı20.000 TL60.000 TL
Kalp Bypass Fiyatları

Yukarıda belirtilen fiyatlar ortalama fiyatlardır. Özel hastanelerde fiyat politikası ve doktorunuzun uzmanlığına göre fiyatlarda artış gösterebilir. Bunun haricinde kalp bypass fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz başka bir konu varsa yazımızın devamına göz atabilirsiniz. Devlet hastanelerinde sigortanız varsa ücret talep edilmemektedir.

Kalp Bypass Fiyat bilgisine bu içeriğimizden ulaşarak güncel bil almanızı ve yararlanmanızı amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan web sitemiz sizlere güncel fiyat bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Sağlık kategorimizde bulunan Kalp Bypass Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimize de göz atabilirsiniz.

kalp ameliyati fiyatları
kalp ameliyati fiyatları

Bypass ne kadar hastanede yatar?

Bypass ameliyatı sonrası hastanede ne kadar kalınır? Bypass ameliyatı sonrası normal seyir gösteren yani düşük risk grubunda bulunan hastaların kalış süresi 4-6 gün aralığındadır.

Bypass ameliyat ücreti ne kadar?

Bypass ameliyatı hem özel hastanelerde hem de devlet hastanelerinde yapılmaktadır. Bypass Ameliyat Ücretleri şu şekildedir;

 • SGK’ya sahip vatandaşlara devlet hastanesinde bypass ameliyatı ücretsizdir.
 • Sigortanız yoksa veya muafsa devlet hastanesinde bypass ameliyat ücreti 4.900 TL ile 6.000 TL aralığındadır.
 • Özel hastanelerde Kalp Bypass Ameliyatı Fiyatı 20.000 TL‘den başlamaktadır.

Kalp ameliyatlarından ücret alınıyor mu?

5510 sayılı kanun nedeniyle “kardiyovasküler cerrahi işlemleri” tamamen ücretsizdir. Kalp kapakçık ameliyatı da aynı şekilde ücretsizdir.

Kalp Bypass Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Hastalık periyotlar şeklinde Kalp Bypass Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat listeleri sizler için sürekli güncel tutulur ve doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenir.

Sizin için hazırladığımız Kalp Bypass Fiyat listesinde hatalı gördüğünüz bir nokta varsa lütfen iletişim sayfamızdan veya sayfanın en alt kısmında bulunan yorum yap alanından bize bildirin. Bu sayede en doğru ve güncel bilgiye ulaşmış oluruz.

robotik bypass fiyatları
robotik bypass fiyatları

Bypass ameliyatı olan kişi kaç yıl yaşar?

Ortalama bir bypass ameliyatı 2-4 saat kadar sürmektedir. Hastanın kendine bakması, düzenli ilaç kullanımı, egzersiz, kontrollerini düzenli yapması, diyet ve kilo kontrolüne dikkat etmesi halinde bypass damarlarının ömrü rahatlıkla 30 yıla kadar uzayabilmektedir.

Bypass ameliyatı ölüm riski yüzde kaç?

Her ameliyatta olduğu gibi Bypass ameliyatı da risk barındırır. Artık tıp alanında fazlasıyla geliştik ve gelişmeye devam ediyoruz. Bypass ameliyatı ölüm riski yaklaşık %2 oranındadır.

Kalp Bypass Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, yeni yil ile gelen zamlar ve özel hastanelere göre Kalp Bypass Fiyatları farklılık göstermektedir.

Kalp Bypass Fiyatı listemizi sizler için oluşturduk ve paylaştık.

Takdir edersiniz ki ekonomimizdeki olumsuz şartlar ve dengesiz kur grafiği nedeniyle Kalp Bypass Fiyatı da artış göstermektedir.

Kalp Bypass Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesi ilgili kurumlardan ve çağrı merkezlerinden toparlanıp sizlere sunulmuştur. Tabii bulunduğunuz lokasyon fiyatların belirlenmesinde en önemli etkenlerden birisidir.

OKUMANIZI ÖNERDİĞİMİZ İÇERİKLER; Psikolog Seans Fiyatları, Flagyl fiyatları, Majezik fiyatları, Dicetel fiyatları, Simflat fiyatları, DNA Testi Fiyatları, Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları, Kalp Pili Fiyatları

Kalp Bypass Fiyatları

Kalp Bypass gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Kalp Bypass Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere çok teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir