1. Anasayfa
 2. Sağlık

DNA Testi Fiyatları

DNA Testi Fiyatları
DNA Testi Fiyatları
0

DNA Testi Fiyatları, zamlar sonrasında sıkça araştırılan bir konudur. Araştıranların DNA Testi Fiyatına kolayca ulaşabilmesi için DNA testi yapan yerlerde fiyatları detaylı olarak araştırdık ve sizler için derledik. İçeriğimizin devamında yeni ve zamlı DNA Testi Fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ekstra olarak belirtmeliyiz ki DNA testleri sağlık bakanlığı onaylı olacak şekilde yapılmalıdır. Sözü daha fazla uzatmadan DNA Testi Fiyatları listesine geçebiliriz.

DNA Testi Fiyatları

Son zamlardan sonra merak edilen DNA Testi Fiyatları listesi detaylı bir şekilde aşağıdaki gibidir. Sayfanın en altında bulunan yorumlar kısmından DNA Testi Fiyatı hakkında görüşlerinizi okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

DNA TestiFiyatları
Tek Çocuk ve Baba için DNA Testi Fiyatı1.950 TL
Ek Her Çocuk Başına DNA Testi Fiyatı1.050 TL
1 Günde Babalık Testi Sonuçlanma İlave Ücret1.410 TL
3 Günde Babalık Testi Sonuçlanma İlave Ücret820 TL
DNA Testi Fiyatları

Yukarıda bulunan tabloda belirttiğimiz üzere, DNA testi fiyatları ayrı ücretlendirilirken süreci hızlandırmak içinde ayrı bir ücret politikası mevcuttur. Bunun haricinde DNA Testi Fiyatı ile ilgili merak ettiğiniz farklı bir konu varsa içeriğimizin devamına göz atabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

DNA Testi Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. SAĞLIK kategorimizde yer alan DNA Testi Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

dna testi fiyat
dna testi fiyat

Her isteyen DNA testi yaptırabilir mi?

Her isteyen DNA testi yaptırabilir mi? DNA testi yaptırmak istiyorsanız Tc kimlik numaranız ve kimşiğiniz ile sağlık bakanlığı tarafından onaylı yani ruhsatlı bir genetik laboratuvara başvurabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda babalık testi yaptırmak için mahkeme kararı alınması zorunluydu fakat günümüzde böyle bir kural yok. Her isteyen yukarıdaki şartlar doğrultusunda DNA Testi yaptırabilir.

DNA testi ücretsiz yapılır mı?

DNA testi ücretsiz yapılır mı? SGK DNA Testi Ücretini karşılamaz. Aynı zamanda sağlık bakanlığı tarafından onaylı genetik laboratuvarlarda fiyatlar değişkenlik gösterir. Sürecin hızlanmasını istiyorsanız ekstra ücret ödemek zorundasınız.

Devlet Hastanesinde DNA Testi Fiyatları

Devlet hastanelerinde DNA testi fiyatı 1.150 TL ile 5.250 TL aralığındadır. Ekstra olarak belirtmeliyiz ki devlet hastanesi olsa bile DNA Testi ücretlidir. Eğer adli bir vaka varsa ilgili kurumlardan talep edilirse ücretsiz yapılmaktadır.

Çocuğun kimden olduğunu nasıl anlarız?

Eğer çocuk anne karnında ise bebeğe ait olan fetal DNA ile babanın kanından alınan DNA örnekleri karşılaştırılır ve sonuca bakılır. Eğer eşleşme sonucu ortaya çıkan oran, bebeğin babası olup olmadığını ortaya çıkarır. Kısaca çocuğun kimden olduğunu nasıl anlarız? sorusunun cevabı DNA Testi yaptırmaktır.

DNA Testi Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile DNA Testi Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan DNA Testi Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

dna testi ücreti
dna testi ücreti

Gizlice DNA testi yapılır mı?

Baba ve çocuk arasında yapılan DNA testinin gizli yapılması gerekiyorsa baba, sadece çocuğun resmi babası ise annesinden gizli olarak test yaptırabilir. Aksi taktirde mahkeme kararı ve imam nikahı gibi durumlarda bu testin yapıldığı ortaya çıkacaktır.

Baba olmadan DNA testi yapılır mı?

Babalık veya annelik testi, baba ya da anne izni olmadan yapılamamaktadır. Kişilerin mutlak rızası olması gerekmektedir. Özellikle 18 yaşından küçük çocuklar için yasal veli (anne veya baba)nın izninin alınması gerekmektedir. Aksi bir durumda test yaptıran kişi yasal olarak suç işlenmiş sayılabilir.

DNA Testi Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar, yapan kliniğe göre DNA Testi Fiyatı farklılık gösterir.

Evde DNA Testi Yapılabilir mi? Fiyatları ne kadar?

Hayır. Evde DNA testi yapılamaz. Bunun için sağlık bakanlığı onaylı, ruhsatlı bir kliniğe gitmelisiniz. Özel hastanelerde olduğu gibi devlet kurumlarında da DNA Testi ücretlidir.

OKUMANIZI ÖNERDİĞİMİZİÇERİKLER: Kalp Bypass Fiyatları, Aksef 500 MG fiyatları, Dexday fiyatları, Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları,

DNA Testi Fiyatları

DNA Testi gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. DNA Testi Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir