1. Anasayfa
 2. Sağlık

Aksef 500 MG Fiyatları

Aksef 500 MG Fiyatları
Aksef 500 MG Fiyatları
0

Aksef 500 MG Fiyatları, zamlar sonrasında sıklıkla araştırılmaktadır. Tüketicilerin Aksef 500 MG fiyatına kolayca ulaşabilmesi için eczanelerde aksef 500 mg fiyatlarını detaylı olarak araştırdık ve sizler için derledik. Yazımızın devamında yeni ve zamlı haliyle aksef 500 mg eczanelerde satılan aksef 500 mg fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan Aksef 500 Mg Fiyatları listesine geçelim.

Aksef 500 MG Fiyatları

Son zamlardan sonra sıklıkla araştırılan ve merak edilen Aksef 500 Mg Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Yorumlar kısmından aksef 500 mg fiyatı hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Aksef 500 MGFiyatları
Aksef 500 MG 20 Film Tablet Fiyatı158,10 TL
Aksef 500 MG 14 Film Tablet Fiyatı83,5 TL
Aksef 500 MG 10 Film Tablet Fiyatı80,10 TL
Aksef 500 MG Fiyatları

Aksef 500 Mg fiyatlarını sizler için hazırladık. Bunun haricinde Aksef 500 MG fiyatları ile ilgili merak edilen diğer konular için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Aksef 500 MG Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. SAĞLIK kategorimizde yer alan Aksef 500 MG Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

aksef 500 mg
aksef 500 mg

Aksef nedir ve ne için kullanılır?

Aksef, bakteriler üzerinde öldürücü bir etkisi olan sefalosporin grubu bir antibiyotiktir. Doktorunuz bu ilacı, sahip olduğunuz enfeksiyon nedeniyle, ameliyat öncesi veya sonrasında enfeksiyonlardan korunmanız için size vermeye karar vermiştir. Kulak burun boğaz enfeksiyonları, sinüzit, bademcik iltihabı, farenjit, akut ve kronik bronşitin ani alevlenmeleri, idrar yolları ve böbrek iltihabı, deri ve yumuşak doku enfeksiyonları gibi bakteri kaynaklı enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.

Aksef ishal yapar mı?

Aksef ishal yapar mı? Olası yan etkiler nelerdir? tüm ilaçlar gibi aksef 500 mg ilacınında yan etkisi bulunmaktadır. Aşırı ishal, kanlı ishal, mukuslu şiddetli ishal, karın ağrısı ve ateşe sebep olabilir.

Aksef ilacı nasıl kullanılır?

Hekimin veya eczacının önerisi dışında; çiğneyerek ve kırıp bölerek suda eriterek kullanabilirsiniz. Unutmayınız ki her ilaç buna uygun olarak üretilmemiştir. İlaçlar çocukların göremeyeceği, ulaşamayacağı yerlerde, ışıktan ve nemden korunarak ve ambalajında saklanmalıdır.

AKSEF 500 MG Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Aksef 500 MG Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Aksef 500 MG Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

aksef 500
aksef 500

Aksef ampul nasıl kullanılır?

AKSEF 750 mg IM enjeksiyonluk toz, 4 ml %1’lik Lidokain HCl çözeltisi ile sulandırılır ve hafif opak bir süspansiyon oluşuncaya kadar çalkalanır. Süspansiyon tümü enjektöre çekilerek intramüsküler yoldan uygulanır.

Aksef 500 MG gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Aksef 500 MG Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Aksef 500 MG Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Aksef 500 MG Fiyatı farklılık gösterir.

Aksef 500 MG Fiyatı  listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Aksef 500 MG Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Aksef 500 MG Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Aksef 500 MG Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Aksef 500 MG fiyatları, Aksef 500 MG fiyatı, Aksef 500 MG ne kadar? Aksef 500 MG kaç para, Aksef 500 MG fiyat bilgisi, Aksef 500 MG fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerikler; DNA Testi Fiyatları, Dexday fiyatları, Eczanede Kulak Deldirme Fiyatları

Aksef 500 Mg Fiyatları

Aksef 500 MG gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Aksef 500 MG Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir