1. Anasayfa
 2. İnşaat Fiyatları

Sismik İzolatör Fiyatları

Sismik İzolatör Fiyatları
Sismik İzolatör Fiyatları
0

Sismik İzolatör Fiyatları, Kahramanmaraş merkezli 2 deprem sonrasında fazlasıyla aratılan bir konu haline geldi. Deprem izolatörü olarak adlandırılan sismik izolatör, yapılara deprem kaynaklı gelen etkileri azaltarak binaya zarar gelmesini azaltıyor. Lafı daha fazla uzatmadan Sismik İzolatör Fiyatları listesine geçebiliriz.

Kahramanmaraş merkezli 2 büyük deprem nedeniyle meydana gelen ve bizleri derinden yaralayan bu felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz. Aynı zamanda aşağıda bulunan bağlantılardan sizlerde deprem bölgesine yardımda bulunabilirsiniz.

AFAD, AHBAP, KIZILAY, AKUT

Sismik İzolatör Fiyatları

Son yaşanan olaylardan sonra oldukça sık merak edilen Sismik İzolatör Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Sizlerde yorumlar kısmından sismik izolatör fiyatı hakkında görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Sismik İzolatörFiyatları
1 Adet Sismik İzolatör Fiyatı110.000 TL – 130.000 TL
5 Katlı 4 Daireli Bir Bina İçin Sismik İzolatör Fiyatı4.500.000 TL5.200.000 TL
Sismik İzolatör Fiyatları

Sismik İzolatör fiyatını sizler için hazırladık ve daire için örneklendirdik. Sismik İzolatör Fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz farklı bir konu varsa yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Sismik İzolatör Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. İnşaat Fiyatları kategorimizde yer alan Sismik İzolatör Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

deprem izolatörü fiyat
deprem izolatörü fiyat

Sismik izolatör nerede kullanılır?

Hastane, acil yardım merkezi, okul, itfaiye, polis karakolu, enerji dağıtım ve haberleşme merkezleri gibi şiddetli bir depremden sonra mutlaka sağlam kalması ve kullanımda olması gereken yapılar ile nükleer enerji santralleri gibi doğal tehlike yaratabilecek yapılarda zorunlu olarak kullanılmalıdır.

Sismik yalıtım çeşitleri nelerdir?

Sismik izolatörler 3 çeşittir. Sismik izolatör çeşitleri şu şekildedir;

 • Sürtünme tipi sismik izolatörler
 • Yüksek sönümlü izolatörler
 • Kurşun çekirdekli izolatörler

Sismik İzolatör Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Aralıklı periyotlar ile Sismik İzolatör Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Sismik İzolatör Fiyat listesinde hatalı gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

deprem izolatörü fiyatları
deprem izolatörü fiyatları

Sismik izolatörün çalışma prensibi nasıldır?

Önemli yapılarda deprem sarsıntısı kaynaklı, hizmetlerin durması veya aksaması engellenir. Zarar alacak hassas cihazların arızalanması veya elektrik, gaz gibi tesisatların yapıya zarar vermesi engellenir. Sismik izolatörler yapıyı kalıcı ve büyük hasarlara karşı korumaktadır. Aynı zamanda yapının hareketine uyum sağlayacağı için yapı içerisinde bulunan eşyaların devrilmesini engeller. Aynı zamanda psikolojik olarak yapı içerisinde daha güvende olduğunuzu düşünmenizi sağlar. Olası büyük bir depremde yapı çok daha az hasar alacak ve güçlendirme işlemleri daha az maliyette olacaktır.

Sismik İzolatör gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Sismik İzolatör Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Sismik İzolatör Fiyat Bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Sismik İzolatör hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Aynı zamanda bu kadar maliyetli ve pahalı olmasının sebebi maalesef ithal edilmesidir. Ülkemizde döviz fiyatları arttıkça otomatik olarak daha pahalı olacaktır.

OKUMANIZI ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER; Mini kepçe kiralama fiyatları, Kereste Fiyatı, Kiremit fiyatları, Bims Briket fiyatları, Eps Panel fiyatları, Npu Demir fiyatları, Evora İzmir Fiyatları

Sismik İzolatör Fiyatları

Sismik İzolatör gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Sismik İzolatör Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir