Bauhaus Kombi Fiyatları

Bauhaus Kombi Fiyatları

Bauhaus Kombi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bauhaus Kombi fiyat bilgisine ulaştık ve piyasadan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün ve hizmet pandemi ve döviz fiyatlarındaki artış nedeniyle fazlasıyla zamlandı. Bauhaus Kombi Fiyatı da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bauhaus Kombi Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bauhaus Kombi fiyat bilgisi yer almaktadır. Bauhaus Kombi Fiyatları 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak piyasadan detaylı bir şekilde öğrenilmiştir. Yazımızdan sürekli güncel Bauhaus Kombi fiyatı, anlık Bauhaus Kombi fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz. Bauhaus Kombi içerisinde yer alanBauhaus Kombi Fiyatı sorunuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

bauhaus kombi petek fiyatları
bauhaus kombi petek fiyatları

Bauhaus Kombi Fiyatları

  • Bauhaus kombi fiyat, 2022 yılında 4.590,00 TL’dir. Bauhaus kombi fiyatları, Dolce Vita Felice 24LN kombi için 4.590,00 TL’dir.
  • Bauhaus kombi fiyatı 2022, Baymak Luna Avant 24 LN kombi için 5.599,00 TL’dir.
  • Bauhaus kombi fiyatı 2022, Proteus Premix 24 kombi için 6.990,00 TL’dir.

Bauhaus Kombi Özellikleri ve Fiyatları

Atölyeniz, eviniz ve bahçeniz ile ilgili her türlü ihtiyaçlarda BAUHAUS 1960 yılında Almanya’nın Mannheim şehrinde ilk sektörel uzmanlık marketini açtı. Böylelikle BAUHAUS tek tek uzman satıcıların geniş arz yelpazesini tek çatı altında birleştirdi ve yepyeni bir alışveriş anlayışı yarattı. Sıcak atmosferi, özgün iç dizaynı ve aradığını bulma kolaylığı sağlayan özel reyonlarıyla BAUHAUS yapı marketleri, Avrupa çapında çok özel bir alışveriş ortamı sunmaktadırlar. Ayrıca BAUHAUS’un tüm marketlerinde ülkelerin yerel kültürü ve piyasa koşulları dikkate alınmaktadır.

bauhaus kombi yorumları
bauhaus kombi yorumları

Türkiye’de “kendin–yap” (do-it-yourself) kavramını yerleştiren BAUHAUS, ülkemizdeki ilk yatırımını 1996 yılında İstanbul’da gerçekleştirdi. Sonraki yıllarda tüketicilerden gelen talebe istinaden İstanbul’da çeşitli bölgelerde yeni şubelerini hizmete açan BAUHAUS Türkiye, bir yandan da Ankara, Bursa ve Antalya’da yine kendi konseptinde şubeler açarak tüketicileriyle buluşmaya devam etti.

Market yerinin seçiminden geniş ürün yelpazesine, fiyat-performans ilişkisinden kalite güvencesine, danışmaya ve sunduğumuz hizmetlere kadar daima ve öncelikle müşterilerimizi düşünüyoruz. Özel eğitilmiş personel ve müşteri memnuniyeti, bizi biz yapan değerlerin başında gelmektedir. Bunun gelecekte de böyle kalması için BAUHAUS, az sayıdaki yönetici kadrosunu yüksek vasıflı personelinden oluşturuyor. Bütün bunlar BAUHAUS‘da alışverişi, keyifli ve kazançlı bir alışveriş deneyimi haline getiriyor.

BAUHAUS Türkiye’deki 10 şubesinde en büyük yapı marketi konseptiyle, en fazla ürün çeşidiyle en düşük fiyat garantisi vererek müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

 

Bauhaus Kombi FiyatlarıYüzme Havuzu Maliyeti

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?