1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Aloe Vera Fiyatları

Migros Aloe Vera Fiyatları
Migros Aloe Vera Fiyatları
0

Migros Aloe Vera Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros aloe vera fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Aloe veralarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Aloe Vera Fiyatları 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros Aloe Vera fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros aloe vera fiyatları 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

migros aloe vera
migros aloe vera

Migros Aloe Vera Fiyatları

Migros Aloe VeraFiyatları
Aloe Vera (Kutulu) Fiyatı39,90 TL
Talya Aloe Vera Jel 50 Ml Fiyatı59,00 TL
Nivea Aloe Vera Vücut Losyonu 400Ml Fiyatı137,90 TL
Cireaseptine Aloe Vera Jel 200 Ml Fiyatı99,50 TL
Clear Women Şampuan Bitkisel Sentez Aloe Vera & Çay Ağacı 485 Ml Fiyatı75,90 TL
Migros Aloe Vera Fiyatları
aloe vera satın al migros
aloe vera satın al migros

Migros Aloe Vera 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Aloe Vera Markaları Nedir?

Migros’ta satılan aloe vera markası Rexona, Talya, Frosch, Blendax ve Silkydir.

Migros Aloe Vera Fiyatı 2023’de Ne Kadar?

Aloe Vera (Kutulu) = 39,90₺

Aloe Vera Nedir?

Tıbbi sarısabır (Aloe vera), Asphodelaceae familyasından tıbbi amaçlarla kullanılan bir sarısabır türü. Yaprak, iki bölümden, meydana gelmiştir. Müshil olarak kullanılan ve antrakinonlar adı verilen maddeleri içeren yeşil kabuk bölümü ve Aloe jeli olarak adlandırılan müsilaj bölümü. Aloe vera jel inin gerek yüzeysel kullanım, gerekse besin tamamlayıcısı olarak içecek şeklinde hazırlanması, özel yöntemler gerektirmektedir ve ürünler, günümüzün son derece gelişmiş analiz yöntemleri ile kontrol edilmektedir. Bundan amaç, jelde varolduğu bilinen maddelerin ürünün içinde de korunmuş olarak bulunmasıdır.

Migros Aloe Vera Fiyatları

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Migros Evony Maske fiyatı  – Migros borcam fiyatlarıMigros sushi fiyatlarıMigros brezilya cevizi fiyatlarıMigros saç düzleştirici fiyatı  – Migros tatlı patates fiyatlarıMigros patates fiyatları  – Migros frambuaz fiyatlarıMigros aloe vera fiyatları  – Migros makaron fiyatlarıMigros Kamp Çadırı fiyatı  – Migros bıldırcın eti fiyatlarıMigros kinoa fiyatları  – Migros nesquik fiyatları 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir