1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Tatlı Patates Fiyatları

Migros Tatlı Patates Fiyatları
Migros Tatlı Patates Fiyatları
0

Migros Tatlı Patates Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros tatlı patates fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Tatlı Patateslerde güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Tatlı Patates Fiyatları 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros tatlı patates fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros tatlı patates fiyatları 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

migros tatlı patates
migros tatlı patates

Migros Tatlı Patates Fiyatları

 • Patates Tatlı Kg = 21,90 TL
 • Patates Tatlı İthal Kg = 23,90 TL
 • M Life Organik Tatlı Patates Kg (Ort. 550 G) = 11,90 TL

Migros Tatlı Patates 2022 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Tatlı Patates Markaları Nedir?

Migros’ta satılan tatlı patates markaları Mlifedir.

Migros Tatlı Patates Fiyatları 2022’de Ne Kadar?

Patates Tatlı Kg = 21,90 TL

tatlı patates migros
tatlı patates migros

Migros Tatlı Patates Nedir?

Tatlı patates, kahkaha çiçeğigiller familyasından anavatanı Orta Amerika olan, yumruları yenen, nişastalı ve tatlı bitki türü. Taze yaprakları ve filizleri de yenilebilir. Tatlı patates, aynı familyadan ortalama 50 cins ve 1000’den fazla tür içinde kayda değer tek tarım bitkisidir diğer pek çok bitki ise zehirlidir. Tatlı patates, görünümü yüzünden benzer ismi paylaşsa da patates (Solanum tuberosum) ile çok yakın akraba değildir. Tatlı patatesin 10~20 cm uzunluğundaki yaprakları ile uzun dalları arasındaki yaprak köklerinin kabuklarının üzerindeki sert lifleri temizlenerek yenebilirken patatesin yumruları hariç diğer bölümleri yenmez ve zehirlidir. Tatlı patates, yumrularının köklendirilmesini takiben oluşan filizlerin fide olarak kullanılmasıyla yetiştirilir.

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Migros Evony Maske fiyatı  – Migros borcam fiyatlarıMigros sushi fiyatlarıMigros brezilya cevizi fiyatlarıMigros saç düzleştirici fiyatı  – Migros patates fiyatları  – Migros frambuaz fiyatlarıMigros aloe vera fiyatları  – Migros makaron fiyatlarıMigros Kamp Çadırı fiyatı  – Migros bıldırcın eti fiyatlarıMigros kinoa fiyatları  – Migros nesquik fiyatları 

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir