1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Kinoa Fiyatları

Migros Kinoa Fiyatları
Migros Kinoa Fiyatları
0

Migros Kinoa Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros Kinoa fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Kinoada güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Kinoa Fiyatları 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros Kinoa fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros kinoa fiyatları 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

migros kinoa
migros kinoa

Migros Kinoa Fiyatları

Migros KinoaFiyatları
M Life Beyaz Kinoa 500 G Fiyatı69,90 TL
Yayla Gurme Beyaz Kinoa 500 G Fiyaıt74,50 TL
Dardanel Kinoa Mix 175G Fiyatı44,90 TL
Nustil Kinoa Chia & Teff Gevreği 250G Fiyatı74,90 TL
Nustil Organik Glutensiz Kinoa Gevreği 250 G Fiyatı74,90 TL
Migros Kinoa Fiyatları

Migros Kinoa 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Kinoa Markaları Nedir?

Migros’ta satılan Kinoa markaları M Life ve Yayladır.

Migros Kinoa Fiyatları 2023’de Ne Kadar?

M Life Beyaz Kinoa 500 G = 69,90₺

kinoa migros
kinoa migros

Kinoa Nedir?

Kinoa, yenebilir tohumları için tarımı yapılan Chenopodioideae alt familyasından bitki. Tahıllara benzer yönleri olsa da Buğdaygillerden değildir, ıspanak ve pancar gibi bitkilere daha yakındır. Kinoa, Keçuva dilindeki kinua sözcüğünün İspanyolca söylenişinden gelmektedir.

Kaynak: Wikipedia

Migros Kinoa Faydaları Nedir?

1-Tam bir protein bombasıdır. Oldukça fazla protein içermektedir.

2-Kinoa lif içermektedir. Kinoa tüketmek sindirimi düzenler ve mideyi rahatlatır.

3-Zayıflama amacıyla kinoa tüketilebilir. Tok tutar.

4-Sinir sistemine faydalı olan Kinoanın, antioksidan özelliği de vardır.

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Migros Evony Maske fiyatı  – Migros borcam fiyatlarıMigros sushi fiyatlarıMigros brezilya cevizi fiyatlarıMigros saç düzleştirici fiyatı  – Migros tatlı patates fiyatlarıMigros patates fiyatları  – Migros frambuaz fiyatlarıMigros aloe vera fiyatları  – Migros makaron fiyatlarıMigros Kamp Çadırı fiyatı  – Migros bıldırcın eti fiyatlarıMigros kinoa fiyatları  – Migros nesquik fiyatları 

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Migros insan ve iyi yaşam konularında 2014-2015 yıllarında BİST’in sürdürülebilirlik endeksine giren ilk ve tek perakendeci şirket olmuştur.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir