1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Kamp Çadırı Fiyatları

Migros Kamp Çadırı Fiyatları
Migros Kamp Çadırı Fiyatları
0

Migros Kamp Çadırı Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros kamp çadırı fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Kamp Çadırlarıda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros kamp çadırı Fiyatı 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros Kamp Çadırı fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros Kamp Çadırı fiyatı 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

migros kamp çadırı
migros kamp çadırı

Migros Kamp Çadırı Fiyatları

Migros Kamp ÇadırıFiyatları
Proforce 2 Kişilik Plaj Çadırı 145X105X120 Cm Fiyatı299,90 TL
Proforce 2 Kişilik Otom. Kamp Çadırı 200X100X90 Cm Fiyatı399,90 TL
Çadır Otomatik 6 Kişilik 260X220x145 Cm Fiyatı1.490,00 TL
Proforce 3 Kişilik Çadır 2 Kapılı 200x180x120 Cm Fiyatı599,90 TL
Migros Kamp Çadırı Fiyatları
proforce 7 kişilik çadır
proforce 7 kişilik çadır

Migros Kamp Çadırı Fiyatları 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Kamp Çadırı Markaları Nedir?

Migros’ta satılan Kamp Çadırı markaları Proforce, Campout, Touch Me ve Pacifictir.

Migros Kamp Çadırı Fiyatları 2023’de Ne Kadar?

Proforce 2 Kişilik Plaj Çadırı 145X105X120 Cm Fiyatı 299,90 TL‘dir.

migros 7 kişilik çadır
migros 7 kişilik çadır

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı.

Touch Me 2-3 Kişilik Kamp Çadırı, kamp severler için özenle üretilir. Dört mevsim kullanabileceğiniz kamp çadırı, her türlü hava koşuluna uygundur. Kurulumu ve toparlanması en kolay olacak şekilde tasarlanarak kullanıcıya keyifli bir kamp deneyimi sunar.

Migros Evony Maske fiyatı  – Migros borcam fiyatlarıMigros sushi fiyatlarıMigros brezilya cevizi fiyatlarıMigros saç düzleştirici fiyatı  – Migros tatlı patates fiyatlarıMigros patates fiyatları  – Migros frambuaz fiyatlarıMigros aloe vera fiyatları  – Migros makaron fiyatlarıMigros bıldırcın eti fiyatlarıMigros kinoa fiyatları  – Migros nesquik fiyatları Didim Polis Kampı FiyatlarıŞişme Yatak Fiyatları

Yalnız başına kampa gitmekten hoşlanmayanların tercih edebileceği Touch Me Kamp Çadırı, geniş ve ferah oluşu ile hem sizin hem arkadaşlarınızın konforlu bir şekilde kamp yapmanıza olanak sağlar. Toplandıktan sonra da az yer kaplayan kamp çadırını, rahatlıkla her yere taşıyabilir ve kamp keyfini dilediğiniz yerde yaşayabilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir