1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Brezilya Cevizi Fiyatları

Migros Brezilya Cevizi Fiyatları
Migros Brezilya Cevizi Fiyatları
0

Migros Brezilya Cevizi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros brezilya cevizi fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Brezilya cevizleri de güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Brezilya Cevizi Fiyatları 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros brezilya cevizi fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros brezilya cevizi fiyatları 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

brezilya cevizi fiyatı migros
brezilya cevizi fiyatı migros

Migros Brezilya Cevizi Fiyatları

 • Fropie Brezilya Cevizi 75 G = 14,90 TL
 • Fropie Brezilya Cevizi&Chia Probiyotik Bar 35 G = 7,95 TL

Migros Brezilya Cevizi 2022 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Brezilya Cevizi Markası Nedir?

Migros’ta satılan Brezilya Cevizi markası Fropiedir.

Migros Brezilya Cevizi Fiyatı 2022’de Ne Kadar?

Fropie Brezilya Cevizi 75 G = 14,90 TL

brezilya cevizi migros
brezilya cevizi migros

Migros Brezilya Cevizi Nedir?

Brezilya cevizi, bir Güney Amerika ağacı ve ağaçtan elde edilen yenilebilir tohumlara verilen addır. Brezilya, Kolombiya, Peru ve Venezüella’da yetiştirilen bu cevizler, Güney Amerika kıtasından ihraç edilmektedir. Son zamanlarda popüler hale gelen Brezilya cevizi, strese karşı oldukça etkilidir.

Migros Brezilya Cevizi Faydaları Nedir?

1-Erkek kellik tedavisinde de etkilidir. Brezilya cevizi, kalın tüylerin büyümesini teşvik eder.
2-Bir avuç Brezilya cevizi, günlük protein ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. Bu sayede diyet ve vejetaryen menülerine eklenmesi gereken bir besindir.
3-Lifli yapısıyla uzun süre tokluk hissi verir. Bu sayede kilo vermeye destek olur.
4-Bağışıklığı güçlendirir, hastalıklara karşı direnç verir. Sindirim sistemini düzenler.

Kaynak: Lezzet

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Migros Evony Maske fiyatı  – Migros borcam fiyatlarıMigros sushi fiyatlarıMigros brezilya cevizi fiyatlarıMigros saç düzleştirici fiyatı  – Migros tatlı patates fiyatlarıMigros patates fiyatları  – Migros frambuaz fiyatlarıMigros aloe vera fiyatları  – Migros makaron fiyatlarıMigros Kamp Çadırı fiyatı  – Migros bıldırcın eti fiyatlarıMigros kinoa fiyatları  – Migros nesquik fiyatları 

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir