1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Patates Fiyatları

Migros Patates Fiyatları
Migros Patates Fiyatları
0

Migros Patates Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros patates fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Patateslerde güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Patates Fiyatları 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros patates fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros patates fiyatları 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

migros patates
migros patates

Migros Patates Fiyatları

Migros PatatesFiyatları
Patates Taze Mini Kg Fiyatı29,90 TL
Migros seçilmiş Patates Kumpir 3 Kg Adet Fiyatı69,90 TL
Patates Kırmızı Kızartmalık Kg Fiyatı12,90 TL
Spesiyal Patates File Kg Fiyatı26,90 TL
tatlı patates migros
tatlı patates migros

Migros Patates 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Patates Markaları Nedir?

Migros’ta satılan Patates markaları Feast, Migros ve Torpattır.

Migros Patates Fiyatları 2023’de Ne Kadar?

Patates Taze Kg = 26,90₺

Migros Patates Nedir?

Patates (Solanum tuberosum), patlıcangiller (Solanaceae) familyasından yumruları yenen otsu bitki türüdür. Patates sözcüğü Amerika yerlilerinin dilinden İspanyolca aracılığıyla çeşitli Avrupa dillerine geçmiş, Türkçeye İtalyanca ve Yunancadan girmiştir. Kıbrıs ve anadolu ağzında patatese badadez denilmektedir. Oldukça lezzetli ve farklı yemekler yapılabilir.

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Migros Evony Maske fiyatı  – Migros borcam fiyatlarıMigros sushi fiyatlarıMigros brezilya cevizi fiyatlarıMigros saç düzleştirici fiyatı  – Migros tatlı patates fiyatlarıMigros patates fiyatları  – Migros frambuaz fiyatlarıMigros aloe vera fiyatları  – Migros makaron fiyatlarıMigros Kamp Çadırı fiyatı  – Migros bıldırcın eti fiyatlarıMigros kinoa fiyatları  – Migros nesquik fiyatları 

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir