1. Anasayfa
 2. İnşaat Fiyatları

Mini Kepçe Kiralama Fiyatları

Mini Kepçe Kiralama Fiyatları
Mini Kepçe Kiralama Fiyatları
0

Mini Kepçe kiralama yapmak isteyen proje sahiplerinin işini kolaylaştırmak adına mini kepçe kiralama fiyatları listesini araştırdık. Sizlerde projeniz için en uygun kiralık mini kepçe arayışı içerisindeyseniz sitemiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Sitemizde yer alan kiralık mini kepçe fiyatları günceldir. Haftalık olarak ta güncellenecektir.

Kiralık Mini Kepçe
Kiralık Mini Kepçe

Mini Kepçe Kiralama Fiyatları

Projelerde kullanmak üzere Kiralık Mini Kepçe arayışı olan tüketicilerin işini kolaylaştırmak üzere hazırladığımız mini kepçe kiralama fiyatları listesini sizler için paylaşıyoruz.

Kiralanacak AraçKiralama SüresiFiyat AralığıYol Bedeli
Mini Kepçe FiyatıSaatlik600 TL ile 850 TL450 TL
Kiralık Mini Kepçe FiyatıGünlük1.600 TL ile 3600 TL500 TL
Mini Kepçe Kiralama FiyatıAylık28.000 TL ile 51.000 TL
Mini Kepçe Kiralama Fiyatları

Paylaştığımız mini kepçe kiralama tablosunda saatlik, günlük, aylık kiralık mini kepçe fiyatlarını ortalama rakamlarda görebilirsiniz. Kiralık mini kepçe Fiyatları, Kepçenin markasına, özelliğine ve kapasitesine göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı paylaştığımız tabloda sadece fiyat aralığı verdik.

Net fiyat almak isteyenler tahsincan.com.tr ile kiralık mini kepçe fiyatlarıyla ilgili görüşebilir veya yorumlar kısmından iletişime geçebilir.

Mini Kepçe Kiralama
Mini Kepçe Kiralama

Kiralık Mini Ekskavatör Fiyatları 

2 tonluktan 20 tonluğa kadar, her türlü kepçe ve mini ekskavatör kiralama isteyenler için Kiralık Mini Ekskavatör Fiyatları:

ZAMAN DİLİMİFİYAT ARALIĞIYol Bedeli (1 saatlik ücret üzerinden)
Saatlik350 TL-750 TL450 TL-550 TL
Günlük1.850 TL-2.600 TL450 TL -550 TL
Aylık34.000 TL-71.000 TL
Kiralık Mini Ekskavatör Fiyatları 

Kiralık Ekskavatör Fiyatları

Bu ücretlere ek olarak Yol Bedeli de tahsil edilecektir. Gidilecek km mesafesine göre yol bedeli kiralama ücreti üzerine eklenerek bu fiyatlar genellikle, bir saatlik çalışma bedeli kadar yani 450 TL-750 TL arasında olur. Mini Kepçe kiralama fiyatları ile ilgili sizlere güncel bilgileri sunduk.

Kepçe çalışma saati nedir?

Kepçe çalışma saatleri şu şekildedir; Sabah 08:00-17:00 arasında, Cumartesi günü 09:00-16:00 saatleri arasında çalışabilir. Pazar günleri ve resmi tatillere denk gelen günler ise ÇALIŞAMAZ.

Mini Ekskavatör kaç ton?

Mini Ekskavatör ya da Kompakt Ekskavatör olarak tanımlanan iş makinası kauçuk paletli ve çelik paletli yürüyüş aksamıyla hidrolik akışkan teknolojisi ile çalışan, tonajı 0.7 ile 8.5 ton arasında değişen değerlerde olur.

Mini Ekskavatör kaç kilo?

Mini Ekskavatörler ortalama 9 ton yani 9000 Kilodur.

Mini Ekskavatörlerin En Sık Kullanıldığı Alanlar

Bazı alanlarda çalışmak çok zahmetli olabildiği gibi iş Makinaları sokabilmekte mümkün olmayabilir. Özellikle inşaat ve tarım sektöründe bu gibi sorunlar ile sık sık karşılaşılmaktadır. Çok büyük ebatlara sahip olan iş Makinaları bu alanlara giremedikleri için işler aksamakta veya insan gücü ile çok yavaş ilerleyebilmektedir. Bu sorunun ortadan kalkmasını sağlamak için mini ekskavatör kullanımı kesin bir çözüm olabilir. Birçok farklı özelliğe sahip olan mini ekskavatörleri kullanmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir;

 1. Kauçuk ve çelik yürüme aksamları sayesinde her türlü alanda hareket edebilirler.
 2. Pimli bağlantıları sayesinde kepçe uçlarında yer alan ekipmanlar kolayca değiştirilebilir. Bu sayede birçok farklı iş için kullanılabilir hale gelebilirler.
 3. Küçük ebatları sebebi ile dar alanlarda rahat bir şekilde hareket edebilir ve dar girişlerden geçebilirler.
 4. Her ne kadar mini boyutlar da olsalar da ciddi yüklerin kaldırılmasını ve taşınmasını sağlayabilirler.
 5. Yakıt tüketimleri azdır ve kiralama bedelleri de düşüktür.
 6. Dar alanlarda insan gücü ile uzun zaman tamamlanamayacak işlemlerin birkaç saat içinde tamamlanmasını sağlayabilirler.
 7. Küçük oldukları için bir noktadan başka bir noktaya sevk edilmeleri için büyük nakliye araçlarına ve trafikte güvenlik konvoyuna ihtiyaç duymazlar.
 8. Diğer iş Makinalarından farklı olarak ön veya arka tarafta yer alan dozer bıçakları sayesinde kar küreme veya zemin düzeltme gibi amaçlar ile de kullanılabilirler.

Dikkatinizi Çekebilir: Ev Tadilat Fiyatları

İlgili Bağlantılar;

Özelleştirilmiş Ulaşım Çözümleri

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir