1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

Perkotek Otopark Bariyeri Sistemi

Perkotek Otopark Bariyeri Sistemi
Perkotek Otopark Bariyeri Sistemi
0

Son dönemlerde şirketler, iş yerleri, ofisler ve evler için en büyük sorun güvenlik olmaktadır. Hırsızların arttığı bu dönemlerde güvenlik üzerine daha da fazla çalışılmaya ve insanların güvenliği için firmalar elinden geleni yapmaktadır. Şimdi ise yeni bir güvenlik sistemi ile karşımıza çıkıyorlar.

Otopark Bariyer Sistemleri
Otopark Bariyer Sistemleri

Bu sistemi iris tanıma sistemi. Parmak izinde olduğu gibi gözde bulunan iris tabakasının da her insanda yapısı ve modeli farklı olmaktadır. Bizim irisimizin aynı yani kopyası başka br kişide olması imkânsızdır. Çünkü iris biz doğduktan sonra gelişiminiz bir kaç ay içerisinde tamamlar ve bir insanın hayatı boyunca iris yapısında hiçbir değişiklik olmaz. İşte bu gibi özelliklere bakılarak güvenlik açısından uygunluğu düşünülmüş ve bunu güvenlik sistemi olarak tasarlamışlar.

Perkotek Otopark Bariyeri Sistemi

İris tanıma sistemi ve otopark bariyeri olarak adlandırılan bu sistem gözün biyometrik yapısını tanıması sadece 0,3 saniye olmaktadır. Bu süre inanılmaz kısa bir süredir. Sistemin dili ise Türkçede dâhil olmak üzere tam 14 dilde sesli bir şekilde uyarı vermektedir. Çalışma özellikleri bakımından hem bağımsız hem de network üzerinden online bir şekilde çalışabilme imkânı sunmaktadır.

PERKOTEK OTOPARK BARİYERİ
PERKOTEK OTOPARK BARİYERİ

Hafızası da oldukça geniş olan iris tanıma sistemi yazılımı son derece kolay entegre edilebilir olduğundan dolayı şirketlerin en çok tercih ettiği güvenlik sistemi olmayı başarmıştır. Bu sistemin başarı %99 gibi yüksek bir yüzdeye sahiptir. PERKOTEK bir defa gösterilen irisi bu sistem kaydetmekte ve bu iris ile tekrar karşılaştığında hemen tanımaktadır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir