Perkotek Otopark Bariyeri Sistemi

Perkotek Otopark Bariyeri Sistemi

Son dönemlerde şirketler, iş yerleri, ofisler ve evler için en büyük sorun güvenlik olmaktadır. Hırsızların arttığı bu dönemlerde güvenlik üzerine daha da fazla çalışılmaya ve insanların güvenliği için firmalar elinden geleni yapmaktadır. Şimdi ise yeni bir güvenlik sistemi ile karşımıza çıkıyorlar.

Otopark Bariyer Sistemleri
Otopark Bariyer Sistemleri

Bu sistemi iris tanıma sistemi. Parmak izinde olduğu gibi gözde bulunan iris tabakasının da her insanda yapısı ve modeli farklı olmaktadır. Bizim irisimizin aynı yani kopyası başka br kişide olması imkânsızdır. Çünkü iris biz doğduktan sonra gelişiminiz bir kaç ay içerisinde tamamlar ve bir insanın hayatı boyunca iris yapısında hiçbir değişiklik olmaz. İşte bu gibi özelliklere bakılarak güvenlik açısından uygunluğu düşünülmüş ve bunu güvenlik sistemi olarak tasarlamışlar.

Perkotek Otopark Bariyeri Sistemi

İris tanıma sistemi ve otopark bariyeri olarak adlandırılan bu sistem gözün biyometrik yapısını tanıması sadece 0,3 saniye olmaktadır. Bu süre inanılmaz kısa bir süredir. Sistemin dili ise Türkçede dâhil olmak üzere tam 14 dilde sesli bir şekilde uyarı vermektedir. Çalışma özellikleri bakımından hem bağımsız hem de network üzerinden online bir şekilde çalışabilme imkânı sunmaktadır.

PERKOTEK OTOPARK BARİYERİ
PERKOTEK OTOPARK BARİYERİ

Hafızası da oldukça geniş olan iris tanıma sistemi yazılımı son derece kolay entegre edilebilir olduğundan dolayı şirketlerin en çok tercih ettiği güvenlik sistemi olmayı başarmıştır. Bu sistemin başarı %99 gibi yüksek bir yüzdeye sahiptir. PERKOTEK bir defa gösterilen irisi bu sistem kaydetmekte ve bu iris ile tekrar karşılaştığında hemen tanımaktadır.

Perkotek Otopark Bariyeri SistemiCompact Masa Tablası Adresi: Anadağıtım.comSanal Numara AlmaPopüler Erkek Optik Gözlük Modelleri Nelerdir?Pikan Cevizinin 6 Muhteşem FaydasıGratis Beauty Fiyatları

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?