1. Anasayfa
 2. Kampanyalar

QNB Finansbank Ekim Ayı iPhone 14 Çekiliş Kampanyası

QNB Finansbank Ekim Ayı iPhone 14 Çekiliş Kampanyası
QNB Finansbank Ekim Ayı iPhone 14 Çekiliş Kampanyası
0

Eylül ayında QNB Mobil uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilen görüntülü görüşme ile QNB Finansbank müşterisi olan bireysel kullanıcılar, Ekim ayında düzenlenecek çekilişte iPhone 14 kazanma fırsatı elde ediyorlar.

Kampanya Detayları:

QNB Finansbank Ekim Ayı iPhone 14 Çekilişi
QNB Finansbank Ekim Ayı iPhone 14 Çekilişi
 1. Kampanya Tarihleri: Kampanya 01.09.2023 (Saat:00:01) – 30.09.2023 (Saat:23.59) tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Katılım Şartları: Kampanya tarihleri içerisinde Türkiye genelinde, QNB Mobil uygulaması üzerinden ücretsiz “uzaktan müşteri olma başvurusu” yapan ve aynı zamanda QNB Finansbank bireysel müşterisi olan kişilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Katılım sadece bir çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 3. Çekiliş Tarihi: Çekiliş, 06.10.2023 tarihinde saat 11.00’de QNB Finansbank A.Ş. Toplantı Salonu-Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli/İSTANBUL adresinde halka açık olarak gerçekleştirilecektir.
 4. Ödül: Çekiliş sonucunda, toplam değeri 48.304,00 TL olan 1 adet iPhone 14 (128 GB) cep telefonu kazananlara verilecektir. İkramiye olarak verilen telefonlar, hat ve kart içermemektedir.
 5. Sonuçların Açıklanması: Çekiliş sonuçları 10.10.2023 tarihinde Milliyet Gazetesi’nde yayınlanacak ve kazananlara ayrıca taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
 6. Katılım Koşulları: Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir ve katılım toplamda 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 7. Uygulama Gereksinimleri: Çekilişe katılmak için QNB Finansbank Mobil Uygulamasının (Android 3.2.6; IOS 2.5.9; Huawei 3.2.7 ve üstü) sürümünün yüklü olması gerekmektedir. QNB Finansbank Mobil Uygulaması, iOS 11.0 veya üstü ve Android 5.0 veya üstü sürüme sahip cihazlarda kullanılabilir.
 8. Adres Bilgileri: Kazanan bir kişiye ikramiye verildiğinde, adres bilgileri eksik veya bilinmiyorsa, gazetede yapılan ilan yeterli kabul edilecektir.
 9. Yaş Sınırlaması: 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar ve kazansalar dahi ikramiye verilmez.
 10. Vergi ve Harçlar: İkramiye konusu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içindeki KDV+ÖTV dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 11. İtiraz Hakkı: Piyangoya itiraz etmek isteyen katılımcılar, ikramiye son teslim tarihi olan 15.11.2023’ten itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurmalıdır.
 12. Kampanya Şartları: Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Qnb Finansbank Web Sitesi: https://www.qnbfinansbank.com/

Diğer Kampanyalara bakabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki diğer yazılarımız dikkatinizi çekebilir;

Opet’te Araçta Ödeme ile 75 TL Opet Puan Kazanın!

Doğtaş’ta Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı!

Kelebek Mobilya’da Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı!

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir