Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları

Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları

Güncel paylaşımımızda sizlere Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatlarını sunacağız. Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatı son dönemlerde en çok merak edilenlerden olmuştur. Saklıkent Kayak Merkezi tercih eden kullanıcılar uygun ücretten yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Sitemizde Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat listesi güncel ve doğru olarak hazırlanmıştır. Güncel Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Haftalık periyotlar halinde yazımız, listemiz düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatı 2022 listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Güncel Saklıkent Kayak Merkezi fiyatları, Saklıkent Kayak Merkezi fiyatı, Saklıkent Kayak Merkezi ne kadar? Saklıkent Kayak Merkezi kaç para, zamlı Saklıkent Kayak Merkezi fiyatları. Saklıkent Kayak Merkezi fiyat bilgisi, 2022 Saklıkent Kayak Merkezi fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan 2022 Güncel Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları listemizi paylaşalım.

Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağaza, firmaya göre Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları farklılık gösterir.

Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları

Son zamanlarda sıkça tercih edilen Saklıkent Kayak Merkezi, özellikle olumsuz ekonomi şartlarında daha fazla araştırmaya sahip olmuştur. Saklıkent Kayak Merkezi tercih eden tüketicilerin araştırması doğrultusunda bu yazımızı oluşturduk. Sizler için Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları listemiz güncel olarak hazırlanmıştır ve size doğru bilgili ulaştırmak istemektedir. Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Genel kategorimizde yer alan Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

saklıkent otel fiyatları
saklıkent otel fiyatları

Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

 • Teleferik;
 • (Yaya) Tek kişi: 35₺dir.
 • 5 kişi: 150₺dir.
 • 10 kişi: 300₺dir.
 • 20 kişi: 550₺dir.
 • (Kayak ekipmanı ile) 10 çıkış: 100₺dir.
 • 20 çıkış: 180₺dir.
 • Kayak kıyafeti ve kayak ekipmanları fiyatı 280,00₺dir.
 • 1 Günlük skipass fiyatı 120,00₺dir.

Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Saklıkent Kayak Merkezi gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatları

Güncel olarak paylaştığımız Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat listemizde,

sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz ürün veya hizmete ait Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

saklıkent otel
saklıkent otel

Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün Fiyatını artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Saklıkent Kayak Merkezi Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatı tercih etmektedir. Uygun Saklıkent Kayak Merkezi fiyatı? Güncel Saklıkent Kayak Merkezi fiyatı ve ucuz Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat araştırması yapmak cimrilik gibi algılanmamalı. Alacağınız bir ürünün veya hizmetin uygun fiyatlısı varsa neden fazla para veresiniz ki? Bununla beraber günümüzde internetinde hayatımızın her anına girmesiyle birlikte bu gibi durumlar daha doğal hale gelmektedir. Bağlantılı olarak firmalar yayınladıkları fiyatlar arasındaki uçurum farkları kapatmak zorunda kalacaklardır.

Saklıkent Kayak Merkezi Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Saklıkent Kayak Merkezi hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerik: Ilgaz Kayak Merkezi Fiyatları

Saklıkent Kayak Merkezi gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Saklıkent Kayak Merkezi Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir. Paylaşımlarımızla beraber kendimizi geliştirme sürecimiz devam etmektedir. Çok yakında kurumsal bir hizmet ve telefon uygulaması ile hayatımıza devam edeceğiz. Bu sayede siz değerli tüketicilerin fiyat araştırma ve karşılaştırma konusunda asistanlığı bizlerin sorumluluğunda olacak. Ayrıca bizleri Google Haberler de takip edebilir ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Saklıkent Kayak Merkezi Nerede?

Saklıkent Kayak Merkezi, Antalya merkezden yaklaşık 35 kilometre uzaklıkta. Antalya araç kiralama olanaklarını inceleyerek, konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Uncalı istikametinden Çakırlar / Doyran istikametine doğru yola devam edin. Yoldaki Saklıkent ve Tübitak gözlem merkezi tabelaları takip ederek saklıkent kayak merkezine ulaşmış olacaksınız. Antalya Havalimanı araç kiralama olanaklarından da yararlanarak, havalimanına 50 kilometre uzaklıkta bulunan kayak merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İstanbul Antalya arası kaç km? İki şehir arası mesafe 694,8 kilometre olup, İstanbul araç kiralama seçeneklerine göz atarak, D650 üzerinden 8 saat 24 dakika’da Antalya’ya varılabilir.
Ankara Antalya arası kaç km? Ankara ve Antalya arasındaki mesafe 482,4 kilometre. Ankara’dan Antalya için yola çıkanlar, Ankara araç kiralama fırsatlarına göz atabilir ve D695 üzerinden 6 saat 15 dakika içerisinde şehre ulaşabilirler.

Saklıkent Kayak Merkezine Nasıl Gidilir?

Antalya merkezden kayak merkezine arabayla 1 saatte ulaşım oldukça kolaydır.

Antalya otogardan kalkan 5M Migros’un önünden geçerek Saklıkent’e ulaşan 500 hat numaralı minibüs’ün sefer saatleri aşağıdaki tablodadır, aynı zamanda sefer saatlerini antalyaulasim.com.tr adresinden de öğrenebilirsiniz.

500 NOLU HAT ÇALIŞMA SAATLERİ
Değerli Üyelerimiz ve Saklıkent’imizin kıymetli ziyaretçileri,
Saklıkent ulaşım yaz tarifesi aşağıdaki gibi güncellenmiştir.

500 nolu hat,
Sabah saat 06.00’da Antalya Otogar’dan kalkıyor
Migros-Uncalı Mezarlığı-Doyran ve Saklıkent Yaylası güzergâhında erişim sağlıyor.

Hat, sabah 07.30’da Saklıkent’ten Antalya’ya dönecek.
Akşam 17.30’da yine otogardan kalkacak ve 19.00’da Saklıkent’ten Antalya’ya dönecek…

Bilgilerinize , Saygılarımızla..

Saklıkent Kayak Merkezi Konum

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?