Tamnavulin Viski Fiyatları

Tamnavulin Viski Fiyatları

Tamnavulin Viski Fiyatları, yeni zamlar sonrasında sıklıkla araştırılan bir konudur. Tüketicilerin Tamnavulin Viski Fiyatına kolaca ulaşabilmesi için satıcılardaki viski fiyatlarını detaylı olarak araştırdık ve sizler için derledik. İçeriğimizin devamında yeni ve zamlı haliyle satıcılardaki Tamnavulin Viski Fiyatına ulaşabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan Tamnavulin Viski Fiyatları listesine geçelim.

Tamnavulin Viski Fiyatları

Özellikle son zamlardan sonra merak edilen Tamnavulin Viski Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Yorumlar kısmından Tamnavulin Viski fiyatı hakkında görüşlerinizi hem okuyucularımızla hem de bizimle paylaşabilirsiniz.

Tamnavulin ViskiFiyatları
Tamnavulin Tempranillo Fıçı %40 Hac. Viski Fiyatı1.100 TL
Tamnavulin Beyaz Şarap %40 Vol. Viski Fiyatı990 TL
Tamnavulin Çift Fıçı %40 Vol. Viski Fiyatı715 TL
Tamnavulin Tempranillo Cask %40 Vol. Viski Fiyatı1.090 TL
Tamnavulin Şerry Fıçı %40 Vol. Viski Fiyatı700 TL
Tamnavulin Double Cask Winter Edition %40 Vol. Viski Fiyatı880 TL
Tamnavulin Viski Fiyatları

Online satıcılarda yer alan Tamnavulin Viski Fiyatını sizler için paylaştık. Bunun haricinde Tamnavulin Viski Fiyatları ile ilgili merak edilen diğer konular için içeriğimizin devamına göz atabilirsiniz.

Tamnavulin Viski Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. ALKOL kategorimizde yer alan Tamnavulin Viski Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

tamnavulin viski fiyat
tamnavulin viski fiyat

Tamnavulin Viski Nedir?

Tamnavulin, İskoçya’da sadece 2000 yılından beri bu isim altında var olan bir viski damıtımevidir. Tamnavulin, Galce’dir ve “tepedeki değirmen” veya “dağlardaki değirmen” anlamına gelir. Damıtımevi 1966’da açıldı ve 1995’te tekrar kapandı. İsim değişikliği ve bazı yenileme çalışmalarından sonra 2007’de damıtma fabrikasının kapılarını tekrar açmasına izin verildi. Bugün burada güçlü karakterli tipik Speyside Whiskey üretiliyor. Tamnavulin Sherry Fıçı Viski Amerikan meşe fıçılarda olgunlaşır ve üç farklı şeri fıçıda sonlanır.

Türkiye’de Tamnavulin Viski Bulunur mu?

Yaptığımız araştırmalar sonucu ülkemizde satılan Tamnavulin Viski bulamadık. Online ortamda yaptığımız araştırmalar sonucu kargo dahil olarak minimum 32,70 € tutarında gönderim yapan bir e-ticaret firmasına rastladık. Yani şuanda yerel satıcılarda Tamnavulin Viski bulamazsanız dilerseniz online ortamdan tedarik edebilir, dilerseniz de yurtdışından gelen bir tanıdığınız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tamnavulin Viski Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Tamnavulin Viski Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Tamnavulin Viski Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

tamnavulin viski
tamnavulin viski

Tamnavulin nasıl bir viski?

Tamnavulin Viskiler oldukça yumuşak ve tatlıdır.
Damak: Kuru meyve, narenciye ve karamel tatlarına hafif karabiber ve karanfil eşlik etmektedir.
Oldukça zarif ve tatlı başlayan damak sonlara doğru kurulaşıyor ve Negroni’ye benzeyen bir tat bırakıyor. Rahat içimli ve aromatiktir.

Tamnavulin Sherry CASK nedir?

Tamnavulin Shery Cask Amerikan meşe ve farklı şeri fıçılarda oluşan viskilerin kombinasyon ile 2019 yılında ortaya çıkan ve %40 alkol oranyıla şişelenen bir ekspresyon. Tamnavulin Shery Cask International Spirits Challenge 2020’de yaş belirtmeyen tek malt kategorisinde altın madalya kazanmıştır.

Viski sek içilir mi?

Viski, sek olarak, sulu, buzlu ya da başka içecekler (sıcak kahve dahil) karıştırılarak içilebilir.

12 yıllık viski ne demek?

Viski şişede değil fıçıda yıllanır. Üzerinde 12 yıllık bir viski yazan şişeyi 50 yıl dahi evinizde tutarsanız yine 12 yıllık bir viski olacaktır.

Viski ile ne içilir?

Viski keyif içkisidir. Nasıl keyif alıyorsanız neleri tüketmek istiyorsanız onunla birlikte tüketebilirsiniz.

Tamnavulin Viski Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Tamnavulin Viski Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

Tamnavulin Viski Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Tamnavulin Viski hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Tamnavulin Viski Fiyatları

Tamnavulin Viski gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Tamnavulin Viski Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Türkiye’deki viski fiyatları

Talisker Viski Fiyatları

Migros Viski Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?