Aden E58 Fiyatı Nedir

Aden E58 Fly More Combo Drone 2021 Fiyat Bilgisi ve Özellikleri

Hayatımızın vazgeçilmezi olmaya doğru ilerleyen drone lar da özellikle çok tercih edilen bir marka var. Aden E58 FLY More Combo Drone Fiyat ve performans ürünü olan bu drone için bir çalışma yaptık. Fiyat bilgisi ve teknik özelliklerini bu yazımızda paylaşıyor olacağız. Aden E58 Fiyatı Nedir

 

Aden E58 Fiyatı Nedir

Şuanda internet ortamında en uygun fiyatı hepsiburada.com üzerinde bulduk. BURADAN ulaşabilirsiniz. 374,42 TL dir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

  • 720p HD Görüntü
  • 3 Adet Batarya
  • Özel Tasarım Kumanda
  • Hareketli Lens
  • Sabit İrtifa Modu
  • Anlık Görüntü Aktarımı

Drone ilk uçuş sırasında sabit değilse yani ÖN- ARKA – SAĞ – SOL yönlerine doğru meyil halindeyse bu sorunu gidermek için TRİM ayarları yapılmalıdır. TRİM ayarlarını kullanım kılavuzundan istifade ederek yapabileceğiniz gibi Hubsan müşteri hizmetlerini arayarak Drone Uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aden E58 Fly More Combo Teknik Özellikleri

Aden E58 fiyat
Aden E58 fiyat

Fonksiyonel Özellikler

360 Derece Takla:

Var
Başsız Mod:

Var
Beni Takip Et:

Yok
Engel Sensörü:

Yok
FPV:

Var
Hareketli Gimbal:

1 Eksenli
Kaza Koruma:

Yok
Otomatik Eve Dönüş (RTH):

Var
Otomatik Rota Takip:

Var
Sabit İrtifa:

Var
Tek Tuş İniş:

Var
Tek Tuş Kalkış:

Var

İzinler

Sivil Havacılık İzni:

Gerektirmez

Kumanda Özellikleri

GHZ:

2.4 GHz
Kanal:

4 Kanallı
Uygulama Kontrol:

Var

Teknik Özellikler

Ağırlık:

100gr-150gr
Batarya:

500 mAH LiPo
Ebat:

25cm-27cm
GPS Modu:

GPS Yok
Kamera:

720p HD
Maksimum Hız:

5kmp-10kmp
Uçuş Mesafesi:

70m-100m
Uçuş Süresi:

7-8 Dakika
Aden E58 FlAden E58 Fly More Combo Droney More Combo Drone
Aden E58 Fly More Combo Drone
Gökyüzünü özgürce kullanabilmek isteyen teknoloji tutkunları için uygun bir seçenek olan Aden E58 Fly More Combo Drone (1 Bataryalı Set), açık havada birbirinden özel fotoğraflar ve videolar çekebilmenize olanak tanır. Onlarca metre yükseğe uçabilen bu ürün, gökdelene ve dağ gibi alanlarda yüksekten manzara görselleri elde edebilmenize izin verir. Çekim mesafesi de onlarca metreyi aşan drone, uzaktan kumanda ile anlık olarak kontrol edebileceğiniz şekilde geliştirilmiştir. Drone’un uzaktan kumandası, E58’i sağa ve sola doğru ani hareketlerle döndürebilmenizi sağlar. Uzaktan kumanda ile drone’unuzu aşağı ve yukarı doğru rahatça hareket ettirebilirsiniz. Fly More Combo drone’un oldukça hafif bir yapıda geliştirilmesi, ürününüzün uçuş sırasında daha az enerjiye ihtiyaç duymasına yardım eder. Bu sayede, Aden E58’i dakikalar boyunca havada tutarak uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Drone’un farklı hava şartlarına kolayca adapte olabilmesi, rüzgâr ve kar gibi engellere karşı da elinizi güçlendirir. Aden marka drone’dan yılın tüm zamanlarında faydalanabilirsiniz.

Dört Pervaneli Güçlü DroneDrone’un gövdesi birbirine eşit parçalardan oluşan dört ayrı pervane ile son derece işlevsel hale gelir.Drone’da yer alan pervanelerin hızlı bir şekilde dönüş gerçekleştirmesi, ürününüzün gökyüzünde daha seri hareket edebilmesine yardımcı olur.Aden E58, çalışma sesi düzeyini minimize eden gövde ve kanat yapısı sayesinde çevredeki hayvanları rahatsız etmeden çekim yapabilmeniz için uygundur.Modern drone’un sabit bir şekilde uçabilmesine yardım eden kanatlar, ürününüzle stabil fotoğraflar ve videolar oluşturabilmenize izin verir.Drone’un inişlerini ve kalkışlarını kolaylaştıran ayaklar, E58’i güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için size yardım eder.

Katlanabilir Dizaynıyla Kullanıcılarına Yardımcı Olan Drone

Aden E58 Fly More Combo drone, kanatlarının gövde kısmına doğru kapatılabilmesi sayesinde size kolaylık sağlar. Uçuşlardan sonra drone’unuzun kanatlarını kapatarak E58’in minimum düzeyde alan kaplamasını mümkün hale getirebilirsiniz. Drone’u daha kullanışlı kılan özellikler arasında gelişmiş teknolojisiyle beğeni toplayan pratik uzaktan kumanda desteği de yer alır. Bu kumanda, üzerinde cep telefonunuzu konumlandırabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Telefonunuzu kumandaya oturtarak, drone’unuzun aktardığı görüntüleri anlık şekilde takip edebilirsiniz. Böylece, drone’unuzdan en iyi görüntüleri alabilmek için E58’i farklı açılarda yönlendirebilirsiniz.

Yüksek Görüntü Çözünürlüğü Yaratan Kamera

120 derecelik geniş açı yaratan Aden 58’in kamerası, HD kalitesinde videolar çekebilmeniz için uygun nitelikler taşır. Drone ile çekeceğiniz gökyüzü ve manzara fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak beğeni toplayabilirsiniz. Sosyal medya hesabınızda yayınlayabileceğiniz estetik videolar hazırlayabilmek için de E58’i kullanabilirsiniz. Drone’un yarattığı son derece yüksek görüntü kalitesi, gökyüzünden yeryüzünü çekerken detaylı görseller elde edebilmenizi sağlar. Görselleri kısa bir sürede aktarabilen drone, görüntülerinize son halini vermek için kurgulama yapabilmenize de imkân tanır. Drone’un kamerası, yakınlaştırma yaparak daha fazla detay elde edebilmeniz için de idealdir.

90 Derecelik Açıyla Hareket Ettirilebilen Kamera Desteği

Özel olarak geliştirilen lensiyle beğeni toplayan E58, fotoğraflarda ve videolarda daha fazla detay yakalayabilmeniz için üretilmiştir. Drone’un kamerası 90 derecelik bir açıyla kullanılabildiği için, çekim esnasında farklı açıları rahatça kullanarak görüntülerinizi zenginleştirebilirsiniz. SD kart girişi de bulunan bu ürün, çok sayıda videoyu ve fotoğrafı aynı anda depolayabilmeniz için elverişlidir. Rüzgâr direnci ile de dikkat çeken drone, rüzgârlı havalarda görüntülerinizin bozulmasını önlemeye yardım eder. Yörünge takibi de sağlayan drone, belirlediğiniz rotaya uygun şekilde uçarak size yardım eder. Bu özelliği, önceden planladığınız çekimleri kusursuzlaştırmak için kullanabilirsiniz. Uzaktan kumandasında geri çağırma tuşu bulunan E58, drone’unuzu kısa bir sürede yanınıza getirebilmeniz için uygundur.
 
Drone Ağırlığı0 – 499 gr
KatlanabilmeVar
TürüKameralı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir