1. Anasayfa
 2. Restoran ve Lokanta

Antebi Kebap Menü Fiyatları

Antebi Kebap Menü Fiyatları
Antebi Kebap 2022 Güncel Menü Fiyatları
1

Antebi Kebap Menü Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Antebi Kebap Menü ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Antebi Kebap Menü Fiyatları, Güncel Antebi Kebap Menü Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Antebi Kebap Menü için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Antebi Kebap Menü son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Antebi Kebap Menü Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Antebi Kebap Menü Fiyatları bilgisini hazırladık. Antebi Kebap Menü fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Antebi Kebap Menü ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Antebi Kebap Menü Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Antebi Kebap Menü, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Antebi Kebap Menü fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Antebi Kebap Menü tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Antebi Kebap Menü Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Antebi Kebap Menü Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Antebi Kebap Menü Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Fiyatlarımız internet mecraları, ilgili kurumların destek hatları veya şubeleri gibi kanallardan araştırılarak yayınlanmaktadır. Doğru ve güncel Antebi Kebap Menü Fiyatları gibi çok merak edilen fiyatları sizler için derleyip toparlamaktayız. Hazırladığımız Antebi Kebap Menü Fiyatı sürek güncel tutulmaktadır. Bu yazımızda ki gibi yani Antebi Kebap Menü fiyatı gibi güncelliğini takip gerektiren yazılarımız Haftalık periyotlar halinde düzenlenerek güncel tutulmaktadır.

Antebi Kebap Menü

Gaziantep’ten günlük getirilen baklava satışı ile başlayan Arnavutköy de ki serüven, 2002 yılında Kadıköy Acıbadem’de Gaziantep ve yöresinin eşsiz lezzetlerini müşterileriyle buluşturma arzusu ile kebap sektöründe devam ediyor. Ali İhsan BÜYÜKUNCU ve Fatoş BÜYÜKUNCU’nun Gaziantep yemeklerine merakı ile gelişen ve özellikle doğal ürünlerin kullanmasıyla ünlenen ANTEBİ halen Acıbadem ve Çiftehavuzlar Restaurantlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Hijyenik Açık Mutfağımızla, Sağlıklı, ve İlkeli bir duruşumuzla kaliteden ödün vermeden geldiğimiz bu noktada, en önemli düsturumuz insana yatırım ve insana saygı olmuştur. Antebi olarak bugünkü başarımızı içimizde taşıdığımız girişim ruhunu ve onun hassas dengelerini doğru kanalize etmenin çok önemli bir rolü olduğuna inanıyoruz. Gelişme sürecimizde bana her zaman destek veren kıymetli mesai arkadaşlarımın özverili çalışmalarının önemini belirtmeyi borç bilmekteyim.

Antebi Kebap 2022 Güncel Menü Fiyatları
Antebi Kebap 2022 Güncel Menü Fiyatları

Antebi Kebap Menü Fiyatları

ÇORBA
MERCİMEK ÇORBA 7 TL
BAŞLANGIÇLAR
YUVALAMA 20 TL
İÇLİ KÖFTE 11 TL
ÇİĞ KÖFTE 22 TL
ANTEBİ KEBAP
TAVUK ŞİŞ 28 TL
TAVUK KANAT 30 TL
ADANA KEBAP  (ACILI) 34 TL
URFA KEBAP  (ACISIZ) 34 TL
SEBZELİ KEBAP 34 TL
KABURGA 38 TL
SİMİT KEBABI 36 TL
DOMATESLİ KEBAP 36 TL
PATLICANLI KEBAP 40 TL
CİĞER KEBAP 34 TL
SARMA BEYTİ 36 TL
ALİ NAZİK ETTEN 38 TL
ALİ NAZİK KIYMADAN 36 TL
KUZU ŞİŞ 38 TL
ALTI EZMELİ KUZU ŞİŞ 40 TL
KUZU PİRZOLA(4 Adet) 44 TL
KUZU MİNİ BİFTEK 44 TL
KÜŞLEME 46 TL
KEME KEBABI
(Mevsiminde)
DÜRÜMLER
ADANA DÜRÜM  (ACILI) 29 TL
URFA DÜRÜM  (ACISIZ) 29 TL
TAVUK ŞİŞ DÜRÜM 24 TL
KUZU ŞİŞ DÜRÜM 36 TL
CİĞER DÜRÜM 32 TL
PİDELER
KAŞARLI PİDE 22 TL
KIYMALI PİDE 24 TL
KUŞBAŞILI PİDE 28 TL
KAVURMALI PİDE 30 TL
KIYMALI KAŞARLI PİDE 26 TL
KUŞBAŞILI KAŞARLI PİDE 32 TL
KAVURMALI KAŞARLI PİDE 34 TL
ANTEBİ LAHMACUN
LAHMACUN 10 TL
TABAK ALTI LAHMACUN 7 TL
SOĞANLI LAHMACUN 10 TL
BÖREK
PEYNİR BÖREĞİ 10 TL
ZEYTİN BÖREĞİ 12 TL
SALATALAR
PİRPİRİM SALATASI 16 TL
PATLICAN SALATASI 15 TL
EZME SALATA 14 TL
ÇOBAN SALATA 14 TL
YEŞİL SALATASI 14 TL
GAVURDAĞI SALATASI 16 TL
ZEYTİN PİYAZI 18 TL
YOĞURT 10 TL
CACIK 14 TL
TURŞU 10 TL
TATLILAR
HAVUÇ DİLİM BAKLAVA 20 TL
(Günlük Gaziantep’den)
SICAK BURMA KADAYIF 22 TL
KATMER 28 TL
KÜNEFE 20 TL
İÇECEKLER
KUTU İÇECEKLER 5 TL
ŞALGAM SUYU 4 TL
AYRAN 4 TL
SODA 2,5 TL
SU 2 TL
TÜRK KAHVESİ 5 TL
ÇAY 3 TL

Dönerci Celal Usta Menü Fiyatları

Antebi Kebap Resmi Web Sitesi

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir