1. Anasayfa
 2. Genel

Başmakçı Yumurta Fiyatları

Başmakçı Yumurta Fiyatları
Başmakçı Yumurta Fiyatları
2

Başmakçı Yumurta Fiyatı merak eden kullanıcılar, Başmakçı Yumurta Fiyatları veya Başmakçı Yumurta Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Başmakçı Yumurta Fiyatı, Zamlı Başmakçı Yumurta Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Başmakçı Yumurta Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Başmakçı Yumurta Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Başmakçı Yumurta Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

2022 Güncel Başmakçı Yumurta Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Başmakçı Yumurta Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

Başmakçı Yumurta Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Başmakçı Yumurta Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Başmakçı Yumurta Fiyatı 2022 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Başmakçı Yumurta Fiyatı yer almaktadır.  Peki, bu zam durumu Başmakçı Yumurta fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Başmakçı Yumurta Fiyatı ne kadar? Zamlı Başmakçı Yumurta fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

başmakçı yumurta borsası
başmakçı yumurta borsası
 • Double: 0,70 TL‘dir.
 • Eski Ana: 0,69 TL‘dir.
 • Yeni Ana: 0,66 TL‘dir.
 • Yarka: 0,64 TL‘dir.
 • Piliç: 0,56 TL‘dir.
 • Klavuz: 0,49 TL’dir.

Paylaştığımız Başmakçı Yumurta Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Başmakçı Yumurta Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Başmakçı Yumurta Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

başmakçı yumurta
başmakçı yumurta

Başmakçı Yumurta Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Başmakçı Yumurta Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Başmakçı Yumurta Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Başmakçı Yumurta fiyatı? Güncel Başmakçı Yumurta fiyatı ve ucuz Başmakçı Yumurta Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başmakçı Hakkında

Başmakçı Tavukçuluk Kooperatifimiz, 1976 yılında 7 kurucu üyesi ve 10.000 tavuk kapasitesi ile kurulmuş olup, halen faaliyetine devam etmektedir. Şu an 2.500.000 adet tavuk ve üretim kapasitesine sahip olan ve 22 kişiden oluşan personeli ile çalışan kooperatifimiz, yurt içine olduğu gibi yurt dışına da yıllık 10.000.000 $’ı aşan satışlar yapmaktadır. Kayıtlı 1650’nin üzerinde üyesi mevcut olup; halen 70 faal çalışan üreticisi vardır.

Türkiye’nin yumurta borsası özelliğine sahip olan kooperatifimizin, kuruluş itibariyle başka eşi benzeri yoktur. Yumurta üretimlerimiz son derece hijyenik ve teknolojik olarak otomatik toplama çiftliklerinde üretilmekte; yumurtalarımız taze ve serin ortamda depolanarak günlük olarak tüketicinin hizmetine sunulmaktadır. Kooperatifimize ait hizmet binası, 2 adet tecrit ve izolasyonlu yumurta deposu ve ayrıca viyol ve ambalaj deposu bulunmaktadır.

ISO 9001 ve ISO 22000 belgelerine sahip olan kooperatifimiz, internet sitesi, telesekreter ve telefon hizmetleriyle yumurta borsa fiyatlarını izleyenlerine duyurmaktadır.

Trakya Birlik Ayçiçek Fiyatları

Et Balık Kurumu Fiyatları

Havalı Tabanca Fiyatları

Kilit Taşı Fiyatları

Work And Travel Fiyatları

Başmakçı Yumurta Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir