1. Anasayfa
 2. Elektronik

Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları

Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları
Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları
1

Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları Yazar kasa pos cihazı, Anlaşılabilir bir dille yazar kasa ve pos hizmeti veren cihazların tek üründe birleştirilmiş bir halidir. Pos makinesi kredi kartı veya banka kartları ile alışveriş ödemesini yapmak isteyen kullanıcıların ödemeyi gerçekleştirdikleri cihazdır. Gelişen ve güncellenen teknoloji ile beraber yazar kasa entegrasyonu olan pos cihazları hayatımızın her alanında yer bulmuştur. Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları kullanıcılar için merak edilen ve araştırılan bir üründür.

2022 Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları
Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları

Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları

Yeni nesil yazar kasa pos cihazlarını artık pek çok işletmede görmemiz mümkündür. Bu yazımızda sizler için yazar kasa pos cihazlarını ve Beko marka yazar kasa pos cihazlarının fiyatlarını araştırdık. Piyasada birden fazla yerde satılan yazar kasa pos fiyatları aşağı yukarı aynı fiyata yakın satılmaktadır. Mağazaya göre aralarından en fazla 100 TL gibi bir fark bulunmaktadır.

Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları 2022
Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları
 • Beko yazar kasa poslar piyasada ortalama 1400 TL ile 1600 tl arasında satılmaktadır. En uygun fiyatı ise beko mağazasında bulabilirsiniz.

 

güncel Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları
güncel Beko Yazar Kasa Pos Fiyatları

Beko 300 TR Yazar Kasa POS 1543 TL olup barındırdığı özellikleri aşağıdaki gibidir.

Genel Özellikler

 • Tuş Takımı  15 Tuş
 • RAM Kapasitesi 1 Megabit (128 KB X 8)
 • Günlük Satış Raporu Var
 • PLU Satış Raporu Var
 • İlk Z No’dan Son Z No’ya Kadar Var
 • Belirli Sayaçlar İçin Var
 • Belirli Tarihler İçin Var
 • Belirli Tarihler Arasında Var
 • Dahili Akü Var
 • Çözünürlük 320*480
 • Parlaklık 250 cd/m2
 • Arkaplan Aydınlatma tipi LED
 • Dokunmatik 5 telli rezistive
 • Hoparlör 2W Dahili Hoparlör
 • Standart Usb Bağlantısı 1x USB OTG, 1xUSB HOST
 • Güç Girişi 9V – 2A
 • Belirli Sayaçlar Arasında Var
 • Tarih Gün/Ay/Yıl
 • Saatlik Satış Raporu Var
 • Hücresel Ağ 3G
 • Ekran Dokunmatik

Beko Hakkında

1901 yılında Ankara’da doğdu. Ankara İdadisi’nde okudu. 1917 yılında iş hayatına atıldı. 1926 yılında babasının ticarethanesini devir alarak “Koçzade Ahmet Vehbi” ismi ile Ankara Ticaret Odası’na kaydettirdi. Bir yandan Ticaret ile uğraşırken diğer yandan Ford ve Standart Oil gibi yabancı şirketlerin Türkiye temsilciklerini alarak işlerini büyüttü. Daha sonra taahhüt işlerine girdi.

1938 yılında müesseseleşme yolunda ilk adımı atıp İstanbul’da Koç Ticaret A.Ş.’ni kurdu.

1948’de, General Electric’i Türkiye’de ampül fabrikası kurmaya ikna ederek ortak yatırıma girdi, fabrika 1952’de üretime başladı. Hayır işleri yapmayı da toplumsal bir görev kabul eden Koç sosyal alandaki girişimlerini; Vehbi Koç Öğrenci Yurdu (1946) Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vehbi Koç Göz Bankası (1963) İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Enstitüsü (1964) Türk Eğitim Vakfı (1967) ODTÜ Vehbi Koç Öğrenci Yurdu (1968) gibi kurumlarla başlattı.

1950’li yıllarda Koç sanayide ciddi adımlar atarak ithal mallarını ikame edecek yerli sanayi yatırımlara girdi. Otomotiv, beyaz eşya, radyatör, elektronik cihazlar, mensucat, kibrit ve benzeri birçok malın yerli üretimini gerçekleştirdi.

Bugün ülkemizin en büyük özel sanayi şirketi olan Arçelik 1955’de, Türk Demir Döküm Fabrikası 1954’de kuruldu. 1959’da Türk otomotiv sanayinin ilk kuruluşu olan Otosan üretime başladı, 1962’de Aygaz kuruldu. Bunları daha bir çok sanayi kuruluşu takip etti.

Sanayi Şirketlerinin sayısı giderek artınca; özel kuruluşların ancak kurumsallaşma ile yaşayabileceğine inanan Vehbi Koç bunları bir merkezden yönlendirmek ve en iyi kaynak tahsisi yapmak için 1963 yılında Türkiye’nin ilk Holding’i olan Koç Holding’i kurdu. Holding kurulduktan sonra da yeni yeni şirketlerin kuruluşu birbirini takip etti. 1966 yılında ilk yerli Türk otomobili olan Anadol piyasaya çıkarıldı.

Tarım sektöründe de yatırım yapmayı hedef alan Vehbi Koç bu sektördeki imkanları uzun süre araştırdı. Türkiye’nin tarım potansiyelini anlaşmalı çiftlik modeli ile ihracata yönlendiren sektöründe öncüsü olan TAT domates salçası fabrikasını 1967’de kurdu.

1968’de Türk Otomotiv Sanaiyinde en büyük adım atıldı, FİAT ile ortak Tofaş kuruldu. Tofaş 1971 yılında, ismini Sultan Murat’tan alan Murat marka otomobillerin üretimine başladı.

İhracatın ülke ekonomisi için önemini çok erken gören Vehbi Koç 1970 yılında Türkiye’nin ilk ihracatçı sermaye şirketi olan Ram’ı kurdu.

Vehbi Koç yapmak istediği işleri Holding vasıtası ile profesyonel yöneticilere devrederken kendisi sosyal hizmetlere ve vakıf hizmetlerine ağırlık verdi.

1967 yılında bir yurtdışı seyahatten aldığı ilham ile, çelenk bağışlarını eğitime yönlendirmek üzere Türk Eğitim Vakfı’nın kuruluşuna öncülük yaptı.

1969 yılında, eğitim, sağlık ve kültür alanlarında faaliyet göstermek üzere Vehbi Koç Vakfı’nı kurdu. Bu vakıf birçok kültür, sağlık ve eğitim projesi gerçekleştirmiştir.

1976 ‘da Taksim’deki Atatürk Kitaplığı İstanbul Belediyesi’ne armağan edildi.

1980 ‘de Vehbi Koç’un Merhum eşi Sadberk Hanım’ın anısına Türkiye’nin ilk ciddi özel müzesi olan Sadberk Hanım Müzesi açıldı.

1987 yılında yabancı dilde eğitim yapan Vehbi Koç Vakfı Koç Özel Lisesi, 1993 yılında Vehbi Koç Vakfı Koç Üniversitesi eğitime başladı.

1984 yılında kendini emekliye ayırıp, sosyal faaliyete daha fazla ağırlık verdi.

Türkiye’nin nüfus ve aile sağlığı sorununun önemini gören Vehbi Koç 1985 yılında Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı’nı kurdu ve vefatına kadar başkanlığını yürüttü.

1987 yılında Milletlerarası Ticaret Odası Vehbi Koç’u Dünyada Yılın İş Adamı ilan etti. Koç’a Plaketi bizzat Yeni Delhi’de yapılan törende Hindistan Başbakanı Rajiv Ghandi verdi.

1994’de Birleşmiş Milletler Teşkilatı, Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı’nı ve Başkanını başarılı çalışmalarından dolayı ödüllendirdi. Dünya Nüfus Planlaması Ödülü 14 Haziran 1994’de B.M Genel Sekreteri Boutros Gali tarafından Vehbi Koç’a verildi.
Bu kadar uğraşı sırasında, Vehbi Koç tecrübelerini gelecek nesillere aktarmak amacı ile kitap yazmayı da ihmal etmedi. 1973 yılında “Hayat Hikayem” ve 1987 yılında “Hatıralarım, Görüşlerim, Öğütlerim” isimli iki kitabı yayınlandı. Her ikisi de İngilizce’ye çevrildi.

Şirketlerine yayınladığı bir “Hedefler ve İlkeler Belgesinde”, kendi anayasasını şöyle tarif ediyor:

“Benim Anayasam şudur : Devletim ve ülkem var oldukça ben de varım. Demokrasi varsa hepimiz varız. Memleketimizin ekonomisini kuvvetlendirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermeliyiz. Ekonomimiz güçlendikçe demokrasi daha iyi yerleşir, dünyadaki itibarımız artar.”
Sanayi, ticaret ve uluslararası ortaklıklarla, vakıflarla, sosyal hizmetlerle ve eğitim ile dolu dolu geçen bir 95 yıl yaşadı Vehbi Koç.

75 yılda 100’e yakın şirket, 2000 yılı kombine satışlarında 7.3 katrilyon TL’lık ciro, 46.000 civarında doğrudan çalışan insan, 1 milyar dolara yakın ihracat yapan bir kuruluş yarattı.
Özel sektör eli ile sanayileşmede, müesseseleşmede, profesyonel yönetimde, vakıflar kanalı ile eğitim, sağlık ve sosyal hizmetlerde örnek alınacak bir iş adamıdır.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen www.vehbikoc.gen.tr adresini ziyaret ediniz.

iPhone 13 Fiyatları

Casper Nirvana x500 Fiyat Bilgisi

İhlas Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir