Bim Tahin Fiyatları

Bim Tahin Fiyatları

Bim Tahin Fiyatları, zamlar sonrasında sıklıkla araştırılmaktadır. Tahin pekmez fiyatı kampanya dönemine, grama ve markaya göre değişmekte. Bildiğiniz üzere bim market ülkemizde bulunan en büyük ve en çok tercih edilen market zincirleri arasında yer almakta. Tüketicilerin Bim Tahin Fiyatına kolayca ulaşabilmesi için bim marketteki tahin fiyatlarını detaylıca araştırdık ve sizler için derledik. Yazımızın devamında yeni ve zamlı haliyle bim marketlerde satılan tahin markalarına ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sözü daha da uzatmadan Bim Market Tahin Fiyatları listesine geçebiliriz.

Bim Tahin Fiyatları

Bim marketlerde genel olarak serel markasının tahinleri bulunmaktadır. Serel markası tat, lezzet ve fiyat açısından en çok tercih edilen tahin markasıdır. Aynı zamanda serel markası sadece bim marketlere özel üretim yapmaktadır. Son zamlardan sonra merak edilen Bim Tahin Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. yorumlar kısmından bim tahin fiyatı hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bim TahinFiyatları
Bim’de 600 Gram Serel Tahin Fiyatı45,00 TL
Bim’de 400 Gram Serel Pekmez Fiyatı32,00 TL
Bim Tahin Fiyatları

Serel markası sadece bim’de bulunmaktadır. Başka bir yerde kesinlikle satışı yapılmamaktadır. Yukarıda paylaşılan fiyatlar bim marketteki birebir fiyatlardır. Dönem dönem kampanya nedeniyle daha uyguna bulabilirsiniz. Bimin şubelerinde yer alan tahin markalarını ve fiyatlarını sizler için hazırladık. Bunun haricinde Bim Tahin fiyatları ile ilgili merak edilen diğer konular için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Bim Tahin Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Bim Ürünleri kategorimizde yer alan Bim Tahin Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

bim tahin fiyatı
bim tahin fiyatı

Serel tahin gluten içerir mi?

Serel Tahin Helva (Sade) aşırı işlenmiştir. Vejetaryen, Vegan, Glutensiz, Helal diyet tercihleri için tüketime uygundur.

Tahin hangi yöreye ait?

Tahinlerin net bir şekilde yöresi yoktur. Genel olarak Orta Doğu, Batı Asya, Doğu Akdeniz, Güney Kafkasya, Kuzey Afrika yörelerine aittir.

Hangi tahin sağlıklı?

Eğer tahin üretiminde yağ kullanılmaz ve %100 oranında susamdan üretilirse sağlıklıdır. Eğer tahine yağ eklenirse besin değerleri değişeceği için sağlıklı olmayacaktır.

Tahin bozulur mu?

Tahin kolay bozulan bir yiyecek değildir. Eğer aylar içerisinde bitirecekseniz dolaba koymadan tüketebilirsiniz. Eğer daha uzun sürelerde yavaş yavaş tüketecekseniz dolapta saklamanız önerilmektedir.

Bim Tahin Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Bim Tahin Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Bim Tahin Fiyat listesinde hatalı veya noksan gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini, yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

tahin fiyat bim
tahin fiyat bim

Bim’de Tahin fiyatları ne kadar?

Bim’de 600 Gr Serel Tahin Fiyatı 45,00 TL‘dir.

Tahin fiyatları kaç lira?

Bim dışında bulunan tahin fiyatları şu şekildedir;

  • 1 Kg Tarım Kredi Birlik Geleneksel 63,33 TL‘dir.
  • 1 Kg Sabıroğlu Tahin Pet 81,67 TL‘dir.
  • 1 Kg Sabıroğlu Bozkır Tahini 85,00 TL‘dir.

En iyi tahin markası hangisi?

En iyi tahin markası kişiden kişiye değişmektedir. Bizce en sağlıklı ve lezzetli tahinleri üreten marka Serel‘dir.

A101 de tahin var mı?

Evet A101 marketlerde tahin bulunmaktadır. Tahin markaları ve fiyatları şu şekildedir;

  • A101’de Seyidoğlu Tahin 1000 G Fiyatı 99,90 TL‘dir.
  • A101’deTorku Tahin 600 G Fiyatı 78,90 TL‘dir.
  • A101’deHun Tahin 600 G Fiyatı 52,50 TL‘dir.

Bim Tahin gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Bim Tahin Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Bim Tahin Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Bim Tahin Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

Bim Tahin Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Bim Tahin hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

Okumanızı Önerdiğimiz İçerikler; Bim Helva Fiyatları, Bim Kadife Tatlısı Fiyatları, Bim Pasta Fiyatları,

Bim Tahin Fiyatları

Bim Tahin gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Bim Tahin Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?