1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Tahin Fiyatları

Bim Tahin Fiyatları
Bim Tahin Fiyatları
0

Bim Tahin Fiyatları, zamlar sonrasında sıklıkla araştırılmaktadır. Tahin pekmez fiyatı kampanya dönemine, grama ve markaya göre değişmekte. Bildiğiniz üzere bim market ülkemizde bulunan en büyük ve en çok tercih edilen market zincirleri arasında yer almakta. Tüketicilerin Bim Tahin Fiyatına kolayca ulaşabilmesi için bim marketteki tahin fiyatlarını detaylıca araştırdık ve sizler için derledik. Yazımızın devamında yeni ve zamlı haliyle bim marketlerde satılan tahin markalarına ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sözü daha da uzatmadan Bim Market Tahin Fiyatları listesine geçebiliriz.

Bim Tahin Fiyatları

bim tahin fiyatı
bim tahin fiyatı

Bim marketlerde genel olarak serel markasının tahinleri bulunmaktadır. Serel markası tat, lezzet ve fiyat açısından en çok tercih edilen tahin markasıdır. Aynı zamanda serel markası sadece bim marketlere özel üretim yapmaktadır. Son zamlardan sonra merak edilen Bim Tahin Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. yorumlar kısmından bim tahin fiyatı hakkında görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bim TahinFiyatları
Bim’de 600 Gram Serel Tahin Fiyatı49,90 TL
Bim’de 400 Gram Serel Pekmez Fiyatı37,90 TL
Bim Tahin Fiyatları

Serel markası sadece Bim’de bulunmaktadır. Başka bir yerde kesinlikle satışı yapılmamaktadır. Yukarıda paylaşılan fiyatlar bim marketteki birebir fiyatlardır. Dönem dönem kampanya nedeniyle daha uyguna bulabilirsiniz. Bimin şubelerinde yer alan tahin markalarını ve fiyatlarını sizler için hazırladık. Bunun haricinde Bim Tahin fiyatları ile ilgili merak edilen diğer konular için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Bim Tahin Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Bim Ürünleri kategorimizde yer alan Bim Tahin Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Serel tahin gluten içerir mi?

Serel Tahin Helva (Sade) aşırı işlenmiştir. Vejetaryen, Vegan, Glutensiz, Helal diyet tercihleri için tüketime uygundur.

Tahin hangi yöreye ait?

Tahinlerin net bir şekilde yöresi yoktur. Genel olarak Orta Doğu, Batı Asya, Doğu Akdeniz, Güney Kafkasya, Kuzey Afrika yörelerine aittir.

Hangi tahin sağlıklı?

tahin fiyat bim
tahin fiyat bim

Eğer tahin üretiminde yağ kullanılmaz ve %100 oranında susamdan üretilirse sağlıklıdır. Eğer tahine yağ eklenirse besin değerleri değişeceği için sağlıklı olmayacaktır.

Tahin bozulur mu?

Tahin kolay bozulan bir yiyecek değildir. Eğer aylar içerisinde bitirecekseniz dolaba koymadan tüketebilirsiniz. Eğer daha uzun sürelerde yavaş yavaş tüketecekseniz dolapta saklamanız önerilmektedir.

Bim’de Tahin fiyatları ne kadar?

Bim’de 600 Gr Serel Tahin Fiyatı 45,00 TL‘dir.

Tahin fiyatları kaç lira?

Bim dışında bulunan tahin fiyatları şu şekildedir;

 • 1 Kg Tarım Kredi Birlik Geleneksel 68,33 TL‘dir.
 • 1 Kg Sabıroğlu Tahin Pet 86,67 TL‘dir.
 • 1 Kg Sabıroğlu Bozkır Tahini 89,90 TL‘dir.
Bim Tahin Fiyatları

Bim marketlerinde tahin fiyatları, genellikle ürünün gramajına ve türüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Eğer sağlıklı bir alternatif arıyorsanız ve tahin ile lezzetli tarifler denemek istiyorsanız, Bim, uygun fiyatlarıyla ideal bir seçenek olabilir. Unutmayın ki fiyatlar zaman zaman değişebilir ve bölgesel farklılıklar gösterebilir, bu nedenle güncel tahin fiyatlarını yerel Bim marketlerden öğrenmek her zaman en iyisi olacaktır. Afiyet olsun!

İlgili Bağlantılar:

Bim Helva Fiyatı
Helvacı Abdullah Menü Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir